Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
TAEKWONDO PRVENSTVO ŠTAJERSKE 2024.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
FAVORIT
Fight Club Shony
KBV TKD ZAGORJE
SK TKD LACEK
SPARTA
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
TKD TANN Slovenske Konjice
TEŽINE / UZRASTI
Mlajši kadeti B-36
Kadeti B-37
Kick (muški) 1 - 2017, 2018
Kick (ženski) 3 - 2013, 2014
Mlajši kadeti B-36
A066
80
15
NIKO MACIA AGULLO (LECAF)
130
10
TIZIAN ŠULIGOJ (TANN)
A067
113
0
SIMON BOUSKA (LECAF)
98
0
ŽAN SEKIČ (PDK)
A080
80
8
NIKO MACIA AGULLO (LECAF)
113
21
SIMON BOUSKA (LECAF)
Osvajači medalja
1. SIMON BOUSKA, SK TKD LACEK
2. NIKO MACIA AGULLO, SK TKD LACEK
3. ----
3. TIZIAN ŠULIGOJ, TKD TANN Slovenske Konjice
Kadeti B-37
A077
97
18
ŽAN DRNOVŠEK (PDK)
186
0
LEON POŽGAN (RP TKD)
Osvajači medalja
1. ŽAN DRNOVŠEK, KBV TKD ZAGORJE
2. LEON POŽGAN, TKD Red Power
3. ----
3. ----
Kick (muški) 1 - 2017, 2018
A001
134
0
MARK PANTAR (PANTAR)
23
0
MARK DEMŠAR (RP TKD)
A002
31
0
EDIN JUNUZOVIĆ (RP TKD)
34
0
LUKAS DERŽIČ (SHONY)
A003
213
0
ALEN MOTALN (RP TKD)
49
0
JANIS VAŠ (SHONY)
A004
24
0
AŽBE OREO MUŠKOTEVC (RP TKD)
96
0
KRIS KUNSTLER VOZELJ (PDK)
A005
134
0
MARK PANTAR (PANTAR)
34
0
LUKAS DERŽIČ (SHONY)
A006
49
0
JANIS VAŠ (SHONY)
96
0
KRIS KUNSTLER VOZELJ (PDK)
A008
134
0
MARK PANTAR (PANTAR)
49
0
JANIS VAŠ (SHONY)
Osvajači medalja
1. MARK PANTAR, TKD PANTAR
2. JANIS VAŠ, Fight Club Shony
3. LUKAS DERŽIČ, Fight Club Shony
3. KRIS KUNSTLER VOZELJ, KBV TKD ZAGORJE
Kick (ženski) 3 - 2013, 2014
A045
140
0
ELLA SUHADOLC (PANTAR)
156
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
214
ULA KREMŽAR (RP TKD)
91
NAĐA SLIJEPČEVIĆ (SPARTA)
95
KAROLINA PERANIČ (PDK)
A047
74
0
LEA ZUPANČIČ (TKDKANG)
155
0
SOLOMIA STUPARYK (LECAF)
191
SOFIIA SIERYKH (RP TKD)
192
ANIKA JELEN (RP TKD)
157
VERONIKA KVASNA (LECAF)
A048
156
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
214
0
ULA KREMŽAR (RP TKD)
A049
91
0
NAĐA SLIJEPČEVIĆ (SPARTA)
95
0
KAROLINA PERANIČ (PDK)
A050
155
0
SOLOMIA STUPARYK (LECAF)
191
0
SOFIIA SIERYKH (RP TKD)
A051
192
0
ANIKA JELEN (RP TKD)
157
0
VERONIKA KVASNA (LECAF)
A052
156
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
95
0
KAROLINA PERANIČ (PDK)
A053
155
0
SOLOMIA STUPARYK (LECAF)
157
0
VERONIKA KVASNA (LECAF)
A054
95
0
KAROLINA PERANIČ (PDK)
157
0
VERONIKA KVASNA (LECAF)
Osvajači medalja
1. VERONIKA KVASNA, SK TKD LACEK
2. KAROLINA PERANIČ, KBV TKD ZAGORJE
3. SOLOMIA STUPARYK, SK TKD LACEK
3. STELLA HERMANOVA, SK TKD LACEK