Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
VOGOŠĆA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Kadetkinje -37
B025
18
0
AJLA NUKIĆ (TKD.K.)
309
0
DZEJLA MAHMUTOVIC (TIM BOS)
180
EMINA TABAKOVIC (TIM BOS)
B051
309
5
DZEJLA MAHMUTOVIC (TIM BOS)
180
6
EMINA TABAKOVIC (TIM BOS)
Medalists
1. EMINA TABAKOVIC, TIM BOSNA
2. DZEJLA MAHMUTOVIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
B026
118
5
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
70
24
MUBINA MRKONJIĆ (TKD NUR)
230
ELDINA BEGOVIĆ (TKDNGS)
B052
70
20
MUBINA MRKONJIĆ (TKD NUR)
230
6
ELDINA BEGOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. MUBINA MRKONJIĆ, "NUR"
2. ELDINA BEGOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. TADEA SELIMIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Kadetkinje -44
B027
168
4
NAIDA DURAK (TIM BOS)
50
16
MERJEMA FEJZIĆ (TKD NUR)
51
EMRA HELJA (TKD NUR)
B053
50
16
MERJEMA FEJZIĆ (TKD NUR)
51
2
EMRA HELJA (TKD NUR)
Medalists
1. MERJEMA FEJZIĆ, "NUR"
2. EMRA HELJA, "NUR"
3. NAIDA DURAK, TIM BOSNA
3. ----
Kadetkinje -47
C012
279
17
AMINA ABDIBEGOVIC (TKDKWON)
119
13
EDITA MURGUZ (TKDNGS)
15
AJLA KORMAN (VOGOŠĆA)
C043
279
13
AMINA ABDIBEGOVIC (TKDKWON)
15
7
AJLA KORMAN (VOGOŠĆA)
Medalists
1. AMINA ABDIBEGOVIC, KWON
2. AJLA KORMAN, VOGOŠĆA
3. EDITA MURGUZ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Kadetkinje -51
C013
46
16
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
37
4
MEDINA MEDARIC (START)
136
AMINA GONDJO (TIM BOS)
C044
46
0
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
136
0
AMINA GONDJO (TIM BOS)
Medalists
1. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
2. AMINA GONDJO, TIM BOSNA
3. MEDINA MEDARIC, START
3. ----
Kadetkinje -59
C029
258
24
AMINA SISIC (TIM BOS)
173
18
ASJA SAHIC (TIM BOS)
Medalists
1. ASJA SAHIC, TIM BOSNA
2. AMINA SISIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Kadetkinje +59
C005
144
4
ADISA MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
272
0
MERIMA RIZVANOVIĆ (OLOVO)
117
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
C006
201
0
AMINA LEMES (TIM BOS)
12
0
AJNA DURAKOVIĆ (VOGOŠĆA)
108
AMRA HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C025
144
11
ADISA MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
117
5
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
C026
201
4
AMINA LEMES (TIM BOS)
108
20
AMRA HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C051
144
9
ADISA MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
108
0
AMRA HADŽAGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ADISA MUSINBEGOVIC, TIM BOSNA
2. AMRA HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMINA LEMES, TIM BOSNA