Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th CROATIA ITF OPEN-CHRISTMAS CUP 2019
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bti zabok
Ge Baek
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
KBS "ZINO" Bihac
MARSONIA
Semper Fidelis
Soko- Backa Topola
Škorpion ITF
TKD LERUMS TAEKON-DO
YMCA
TEŽINE / UZRASTI
SPARRING - Younger youth (male) -35
SPARRING - Older youth (female) -50
SPARRING - Juniors (female) -58
SPARRING - Juniors (female) -64
SPARRING - Seniors (male) -78
SPARRING - Seniors (male) -85
PATTERNS - Juniors BB (female)
PATTERNS - Juniors BB 1dan (female)
SPARRING - Younger youth (male) -35
A023
5
0
CHRYSIS KOUTSOS (YMCA)
36
0
VIKTOR SHIN (LERUMS)
Osvajači medalja
1. CHRYSIS KOUTSOS, YMCA
2. VIKTOR SHIN, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. ----
3. ----
SPARRING - Older youth (female) -50
A006
95
0
LEONARDA DEAK (BTI)
96
0
ALEKSANDRA IVANISEVIC (SOKO)
A007
27
0
EBDA VARING (LERUMS)
100
0
MARIJA MATKOVIC (SOKO)
A045
96
0
ALEKSANDRA IVANISEVIC (SOKO)
27
0
EBDA VARING (LERUMS)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA IVANISEVIC, Soko- Backa Topola
2. EBDA VARING, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. LEONARDA DEAK, Bti zabok
3. MARIJA MATKOVIC, Soko- Backa Topola
SPARRING - Juniors (female) -58
A008
16
0
ELENI KIAKIDOU (YMCA)
29
0
MILLA SHAGSJO (LERUMS)
38
LISA BRAAT (LERUMS)
A046
16
0
ELENI KIAKIDOU (YMCA)
38
0
LISA BRAAT (LERUMS)
Osvajači medalja
1. ELENI KIAKIDOU, YMCA
2. LISA BRAAT, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. MILLA SHAGSJO, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. ----
SPARRING - Juniors (female) -64
A037
18
0
KLEIO SAPOUNTZAKI (YMCA)
42
0
MOA VARINA (LERUMS)
Osvajači medalja
1. KLEIO SAPOUNTZAKI, YMCA
2. MOA VARINA, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. ----
3. ----
SPARRING - Seniors (male) -78
A009
24
0
MATEO KATIĆ (MAR)
33
0
ANDREAS SKAGSJO (LERUMS)
A009A
34
0
JOHAN SHIN (LERUMS)
4
0
ODYSSEAS GIOUZELIS (YMCA)
A047
33
0
ANDREAS SKAGSJO (LERUMS)
4
0
ODYSSEAS GIOUZELIS (YMCA)
Osvajači medalja
1. ANDREAS SKAGSJO, TKD LERUMS TAEKON-DO
2. ----
3. ----
3. ----
SPARRING - Seniors (male) -85
A038
23
0
JURICA JELENČIĆ (MAR)
31
0
SIMON ORJERTZ (LERUMS)
Osvajači medalja
1. SIMON ORJERTZ, TKD LERUMS TAEKON-DO
2. JURICA JELENČIĆ, MARSONIA
3. ----
3. ----
PATTERNS - Juniors BB (female)
A016
58
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJA_)
30
0
MILLA SHAGSJO (LERUMS)
125
AIDA ĆORDIĆ (GAZIJA_)
A053
58
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJA_)
125
0
AIDA ĆORDIĆ (GAZIJA_)
Osvajači medalja
1. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. AIDA ĆORDIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. MILLA SHAGSJO, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. ----
PATTERNS - Juniors BB 1dan (female)
A042
39
0
LISA BRAAT (LERUMS)
48
0
NIKOLINA DEVČIĆ (GE BAEK)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA DEVČIĆ, Ge Baek
2. LISA BRAAT, TKD LERUMS TAEKON-DO
3. ----
3. ----