Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th CROATIA ITF OPEN-CHRISTMAS CUP 2019
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
SPARRING
PATTERNS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PATTERNS - Younger youth (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ZEMIN MUJAGIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-YY-M-YB
2
2
0
0
0
2.
ELDIN ĆORDIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-YY-M-YB
1
0
0
0
0
3.
IBRAHIM ODOBAŠIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-YY-M-YB
1
0
0
0
0
PATTERNS - Younger youth (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMELA TAHIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-YY-F-YB
1
1
0
0
0
2.
NADIA ALEŠEVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-YY-F-GB
1
1
0
0
0
3.
AMINA ODOBAŠIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-YY-F-YB
1
0
0
0
0
4.
VIKTORIA PENIĆ
Ge Baek
PT-YY-F-GB
1
0
0
0
0
PATTERNS - Older youth (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKITAS PECHLIVANIDIS
YMCA
PT-OY-M-BB-1
3
3
0
0
0
2.
AMIL TAHIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-OY-M-GB
2
2
0
0
0
3.
ENIZ OŽEGOVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-OY-M-YB
2
2
0
0
0
4.
ANIS ĆORDIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-OY-M-RB
1
1
0
0
0
5.
IVAN LONČAR
Semper Fidelis
PT-OY-M-RB
2
1
0
0
0
6.
MIHAEL VLK
Škorpion ITF
PT-OY-M-YB
2
1
0
0
0
7.
SOKRATIS OUZOUNIS
YMCA
PT-OY-M-BB-1
2
1
0
0
0
8.
DANIEL PENIĆ
Ge Baek
PT-OY-M-GB
1
0
0
0
0
9.
INO MARINČIĆ
Semper Fidelis
PT-OY-M-YB
1
0
0
0
0
10.
IOANNIS KIRIAZIS
YMCA
PT-OY-M-BB-1
1
0
0
0
0
11.
IVANO PRANJIĆ
Semper Fidelis
PT-OY-M-YB
1
0
0
0
0
12.
PETAR OPAČAK
Semper Fidelis
PT-OY-M-GB
1
0
0
0
0
13.
THEMIS DEMERTZIOGLOU
YMCA
PT-OY-M-BB-1
1
0
0
0
0
14.
THOMAS GERASOGLOU
YMCA
PT-OY-M-RB
1
0
0
0
0
15.
VASILIS ARGYRIOU
YMCA
PT-OY-M-BB-1
1
0
0
0
0
PATTERNS - Older youth (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-OY-F-BB
2
2
0
0
0
2.
GABRIJELA JURIĆ
Škorpion ITF
PT-OY-F-YB
1
1
0
0
0
3.
LANA VRZIĆ
Semper Fidelis
PT-OY-F-BB
2
1
0
0
0
4.
PETRA BREKALO
Semper Fidelis
PT-OY-F-YB
2
1
0
0
0
5.
JANA PAVLOVIĆ
Semper Fidelis
PT-OY-F-BB
1
0
0
0
0
6.
MATEA KNEŽEVIĆ
Semper Fidelis
PT-OY-F-YB
1
0
0
0
0
7.
MATEA LONČAR
Semper Fidelis
PT-OY-F-BB
1
0
0
0
0
PATTERNS - Juniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PATTERNS - Juniors (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-JUN-F-BB
2
2
0
0
0
2.
NIKOLINA DEVČIĆ
Ge Baek
PT-JUN-F-BB-1
1
1
0
0
0
3.
AIDA ĆORDIĆ
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PT-JUN-F-BB
1
0
0
0
0
4.
LISA BRAAT
TKD LERUMS TAEKON-DO
PT-JUN-F-BB-1
1
0
0
0
0
5.
MILLA SHAGSJO
TKD LERUMS TAEKON-DO
PT-JUN-F-BB
1
0
0
0
0
PATTERNS - Seniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PATTERNS - Seniors (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.