Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th CROATIA ITF OPEN-CHRISTMAS CUP 2019
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bti zabok
Ge Baek
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
KBS "ZINO" Bihac
MARSONIA
Semper Fidelis
Soko- Backa Topola
Škorpion ITF
TKD LERUMS TAEKON-DO
YMCA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SPARRING - Younger youth (male) -25
SPARRING - Older youth (male) -50
SPARRING - Juniors (male) -69
SPARRING - Juniors (male) -75
PATTERNS - Older youth YB (male)
PATTERNS - Older youth GB (male)
PATTERNS - Older youth RB (male)
PATTERNS - Older youth YB (female)
PATTERNS - Older youth BB (female)
SPARRING - Younger youth (male) -25
A021
114
0
MATE KNEŽEVIĆ (SEMPERF)
80
0
RIKO LJUBIĆ (BTI)
Medalists
1. RIKO LJUBIĆ, Bti zabok
2. MATE KNEŽEVIĆ, Semper Fidelis
3. ----
3. ----
SPARRING - Older youth (male) -50
A027
109
0
IVAN LONČAR (SEMPERF)
8
0
VASILIS ARGYRIOU (YMCA)
Medalists
1. VASILIS ARGYRIOU, YMCA
2. IVAN LONČAR, Semper Fidelis
3. ----
3. ----
SPARRING - Juniors (male) -69
A033
119
0
PATRIK MATEJ (SEMPERF)
113
0
HARIS HAJDAREVIC (KBSZINO)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, KBS "ZINO" Bihac
2. PATRIK MATEJ, Semper Fidelis
3. ----
3. ----
SPARRING - Juniors (male) -75
A034
117
0
EDIS MESIC (KBSZINO)
124
0
ANTONIO LONČAR (SEMPERF)
Medalists
1. EDIS MESIC, KBS "ZINO" Bihac
2. ANTONIO LONČAR, Semper Fidelis
3. ----
3. ----
PATTERNS - Older youth YB (male)
A011
111
0
IVANO PRANJIĆ (SEMPERF)
64
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
A011A
106
0
INO MARINČIĆ (SEMPERF)
127
0
MIHAEL VLK (ŠKORPIO)
A049
64
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
127
0
MIHAEL VLK (ŠKORPIO)
Medalists
1. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. MIHAEL VLK, Škorpion ITF
3. IVANO PRANJIĆ, Semper Fidelis
3. INO MARINČIĆ, Semper Fidelis
PATTERNS - Older youth GB (male)
A012
120
0
PETAR OPAČAK (SEMPERF)
72
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
44
DANIEL PENIĆ (GE BAEK)
A050
72
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
44
0
DANIEL PENIĆ (GE BAEK)
Medalists
1. AMIL TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DANIEL PENIĆ, Ge Baek
3. PETAR OPAČAK, Semper Fidelis
3. ----
PATTERNS - Older youth RB (male)
A013
107
0
IVAN LONČAR (SEMPERF)
13
0
THOMAS GERASOGLOU (YMCA)
66
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
A051
107
0
IVAN LONČAR (SEMPERF)
66
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
Medalists
1. ANIS ĆORDIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. IVAN LONČAR, Semper Fidelis
3. THOMAS GERASOGLOU, YMCA
3. ----
PATTERNS - Older youth YB (female)
A020
122
0
PETRA BREKALO (SEMPERF)
115
0
MATEA KNEŽEVIĆ (SEMPERF)
129
GABRIJELA JURIĆ (ŠKORPIO)
A041
122
0
PETRA BREKALO (SEMPERF)
129
0
GABRIJELA JURIĆ (ŠKORPIO)
Medalists
1. GABRIJELA JURIĆ, Škorpion ITF
2. PETRA BREKALO, Semper Fidelis
3. MATEA KNEŽEVIĆ, Semper Fidelis
3. ----
PATTERNS - Older youth BB (female)
A014
92
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJA_)
116
0
MATEA LONČAR (SEMPERF)
A015
123
0
LANA VRZIĆ (SEMPERF)
112
0
JANA PAVLOVIĆ (SEMPERF)
A052
92
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJA_)
123
0
LANA VRZIĆ (SEMPERF)
Medalists
1. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. LANA VRZIĆ, Semper Fidelis
3. MATEA LONČAR, Semper Fidelis
3. JANA PAVLOVIĆ, Semper Fidelis