Odabrano natjecanje: 16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
Mlađi kadeti

Mlađi kadeti -27

1. FRAN ŠIMUNOVIĆ, Rugvica
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice

Mlađi kadeti -30

1. LEON KLANFAR, Bistra
2. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR
3. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. MATEJ FREMEC, Bistra

Mlađi kadeti -33

1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb

Mlađi kadeti -36

1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. NOA RAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
3. MARKO KLADARIĆ, Novi Zagreb

Mlađi kadeti -39

1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
3. DAVID PAVIĆ, SPIRITUS
3. MATEJ ŠIMOVIĆ, SPIRITUS

Mlađi kadeti -43

1. MAURO KRITOVAC, METALAC
2. DAVID KUJAVEC, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. FILP SMETKO, SPIRITUS

Mlađi kadeti -47

1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice

Mlađi kadeti -51

1. DAVID SIMIĆ, SPIRITUS
2. DAVID KORPAR, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. TEO SAMBOLEK, Omega

Mlađi kadeti +51

1. JAN MALOGORSKI, Omega
2. XING YU CHEN, JURAJ DALMATINAC
3. SERGEJ ŽNIDARŠIĆ, Bjelovar
3. ANTONIO DE BONA, SPIRITUS

Mlađe kadetkinje

Mlađe kadetkinje -27

1. DORA RADEK, METALAC
2. VALENTINA MANOJLOVIĆ, Ogulin
3. KARLA DRAŠKOVIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LEONA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar

Mlađe kadetkinje -30

1. PETRA KLEN, Omega
2. LORENA BULJAN, Bistra
3. HANA PERCELA, SENJ
3. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE

Mlađe kadetkinje -33

1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARCELA SIPIC, METALAC

Mlađe kadetkinje -36

1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LANA BATALO, DUGO SELO
3. LAURA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. IDA KURDIJA, Novi Zagreb

Mlađe kadetkinje -39

1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. HANNA BARDHECI, Bjelovar
3. ELA ČELEC, METALAC
3. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega

Mlađe kadetkinje -43

1. ANA ROMANIC, Pantera
2. ELENA GRZUNOV, DONAT
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR

Mlađe kadetkinje -47

1. OZANA RADIC, METALAC
2. TARA BUČAR, METALAC
3. ANTONIJA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. LEONA VOLAREVIĆ, MAKSIMIR

Mlađe kadetkinje -51

1. IRMA KOVAČ, Omega
2. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
3. IVONA BRUSIĆ, Velebit
3. PETRA SIMIĆ, SPIRITUS

Mlađe kadetkinje +51

1. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
2. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. AYLA SHATRI, Zagreb

Kadeti A

Kadeti A -37

1. ANTONIO DEJAK, Contra
2. MAKS KRANJČEC, Orion

Kadeti A -45

1. BRUNO BRKOVIĆ, SPIRITUS
2. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
3. MARKO BREKALO, Orion
3. ANTONIO VEČENAJ, SPIRITUS

Kadeti A -49

1. MAKS HAJAK, Pantera
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit

Kadeti A -53

1. LEON ŠELENDIĆ, Pantera
2. DORIJAN DEDIĆ, DUGO SELO

Kadeti A -61

1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. BRUNO JEZDIĆ, SPIRITUS
3. ALAN ŠIMOVIĆ, SPIRITUS
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK

Kadeti A -65

1. NEVIO ADILI, SPIRITUS
2. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA

Kadetkinje A

Kadetkinje A -41

1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. NELA PUHALO, Pantera
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
3. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE

Kadetkinje A -44

1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. MARTA OSTERMANN, Pantera
3. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera

Kadetkinje A -47

1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. AVA BORKO, Pantera

Kadetkinje A -51

1. BARBARA KISIĆ, METALAC
2. LANA DEMETER, MAKSIMIR
3. PAULA FILA, MAKSIMIR
3. LUCIJA ROŽIĆ, SPIRITUS

Kadetkinje A -55

1. KARLA LONČAR, GACKA
2. RINA PERAK, JURAJ DALMATINAC
3. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC

Kadetkinje A -59

1. SARA PUNČEC, Omega
2. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. NIKOL FILA, MAKSIMIR

Kadetkinje A +59

1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. PETRA GEČEK, MAKSIMIR

Kadeti B

Kadeti B -33

1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD

Kadeti B -37

1. IVAN JAJČAN, DUGO SELO
2. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR

Kadeti B -41

1. VIGO MATUKA, Cobra

Kadeti B -45

1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. EDI STIPANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR

Kadeti B -49

1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. LUKA PIETRI, Orion
3. VEDRAN TATALOVIĆ, Ogulin
3. NIKOLA PAUŠIĆ, Ogulin

Kadeti B -65

1. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
2. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD

Kadetkinje B

Kadetkinje B -44

1. CHIARA SLAVIĆ, Cobra
2. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. LAURA LOVRINOV, DONAT

Kadetkinje B -47

1. LU MASTROVIĆ, METALAC
2. ELENA MILAK, Taekwondo Klub KORYO Varaždin

Kadetkinje B -55

1. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
2. ŠTEFICA ŠIŠKO, Plitvice
3. VALENTINA KOMŠO, Plitvice

Kadetkinje B +59

1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. NIKA BREZOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice

Juniori

Juniori -55

1. IAN MIDZOR, Pantera
2. NIKOLA BRNARDIĆ, TK Prana Karlovac
3. SANDRO TUŠKAN, TK Prana Karlovac

Juniori -59

1. VITO JELIC, Pantera
2. DINO LEPEN, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. MATEO IVIN, DONAT

Juniori -78

1. ROKO LISICA, DONAT
2. CSABA GÁSPÁR, Hungarian Poomsae Team

Juniorke

Juniorke -52

1. PAULA BOČKAJ, Contra
2. FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆ, Lokomotiva
3. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
3. TENA NAGLIĆ, TK Prana Karlovac

Juniorke -55

1. ZITA MARTINOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. JELENA BUČAR, METALAC
3. PETRA ŠUŠNJAK, ZELINGRAD
3. IVONA TUKIĆ, MAKSIMIR

Juniorke -59

1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. NIKA CELINIĆ, Orion

Juniorke -68

1. MATEA BEGIĆ, Taekwondo klub Našice

Juniorke +68

1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. PETRA MIHALEK, Taekwondo klub Našice

Seniori

Seniori+87

1. ANTONIO LEPEN, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
2. HRVOJE HORVAT, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. PHILIP ZECH, Hungarian Poomsae Team