Mlađi kadeti -33
1. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin |
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin |
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac |
2. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice |
3. IVAN JELINIĆ, LOVINAC |
3. GORAN LISICA, Ogulin |
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR |
2. BENJAMIN PETROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. JAN JELOVAC, Čigra |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -47
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA |
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE |
3. BORNA DELAČ, GACKA |
|
|
|
Mlađi kadeti -51
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA |
2. STEFAN GRBIĆ, GACKA |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti +55
1. MARKO DRAŠKOVIĆ, Plitvice |
2. MATEO KRZNARIĆ, TKD BRINJE |
3. FILIP BUKOVAC, GACKA |
3. DINO TONKIVIĆ, GACKA |
|
| |
Mlađi kadetkinje -27
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac |
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
|
|
Mlađi kadetkinje -30
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin |
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE |
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE |
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
Mlađi kadetkinje -33
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera |
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE |
3. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR |
|
|
|
|
Mlađi kadetkinje -36
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE |
|
3. DORA GVOJIĆ, Plitvice |
|
|
|
|
Mlađi kadetkinje -39
1. KARLA LONČAR, GACKA |
2. STELA JOZIĆ, Taekwondo klub OTOK |
|
|
|
|
|
Mlađi kadetkinje -43
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin |
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
|
|
Mlađi kadetkinje -47
1. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice |
2. ANA STIMAC, Pantera |
|
|
|
| | | |
Kadeti -37
1. IVAN POLJAK, Plitvice |
2. FILIP PODNAR, GACKA |
|
|
|
|
|
Kadeti -41
1. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac |
2. PETAR PILJA, Karlovac |
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj |
|
|
|
|
Kadeti -45
1. IVAN RENDULIĆ, Karlovac |
2. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
|
|
Kadeti -53
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin |
2. MARIN BABIĆ, Plitvice |
|
|
|
|
|
Kadeti -57
1. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac |
|
|
|
|
| | | |
Kadetkinje -41
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin |
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin |
3. LANA BURIĆ, GACKA |
|
|
|
|
Kadetkinje -47
1. VITA PRPIĆ, SENJ |
2. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
Kadetkinje -51
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice |
2. LAURA NEKIĆ, SENJ |
|
|
|
|
|
Kadetkinje +59
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR |
2. DORA PERIĆ, MAKSIMIR |
3. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR |
3. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR |
|
| |
Juniori -59
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR |
2. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. MATEJ KOSTELAC, Plitvice |
|
|
|
|
Juniori -68
1. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ |
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac |
|
|
|
| |