Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. adidas - Brinje Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mali olimpijci - A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MISLAV DASOVIĆ
Ozalj
M.OLI-A-M-30
2
2
24
0
20
2.
JAKA BABIĆ
TKD-KBK-MARIBOR
M.OLI-A-M-40
2
2
17
0
15
3.
NIKOLA MATIĆ
Čigra
M.OLI-A-M-33
2
2
21
0
13
4.
HRVOJE KOSTELAC
GACKA
M.OLI-A-M+40
1
1
10
0
7
5.
ADRIAN LAH
Pantera
M.OLI-A-M-27
1
1
4
0
4
6.
ROKO GULIN
Jastreb
M.OLI-A-M-36
1
1
5
0
0
7.
GABRIEL GRBAC
Plitvice
M.OLI-A-M-40
3
2
18
0
8
8.
MATIJA PODNAR
SENJ
M.OLI-A-M-33
2
1
21
0
9
9.
DAVID ILIJEVIĆ
Taekwondo klub OTOK
M.OLI-A-M-36
1
0
5
0
0
10.
VITO KNEŽEVIĆ
Jastreb
M.OLI-A-M-40
1
0
1
0
-4
11.
MARKO PERNAR
TKD BRINJE
M.OLI-A-M-27
1
0
0
0
-4
12.
DAVID TONKOVIĆ
GACKA
M.OLI-A-M+40
1
0
3
0
-7
13.
TIN HORVAT
Jastreb
M.OLI-A-M-40
1
0
1
0
-7
14.
HRVOJE VUŠAK
Jastreb
M.OLI-A-M-30
1
0
4
0
-8
15.
DOMINIK LEDNICKI
Jastreb
M.OLI-A-M-33
1
0
2
0
-10
16.
BORNA MILOVAC
Jastreb
M.OLI-A-M-33
1
0
3
0
-12
17.
GABRIJEL KRZNARIĆ
TKD BRINJE
M.OLI-A-M-30
1
0
0
0
-12
18.
LUKA DEAŽENOVIĆ
GACKA
M.OLI-A-M-40
1
0
0
0
-12
Male olimpijke - A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DALIJA BUNČIĆ
Karlovac
M.OLI-A-Ž-30
2
2
39
0
30
2.
IVONA FERENAC
Ozalj
M.OLI-A-Ž-33
2
2
25
0
24
3.
SARA BROZINČEVIĆ
Plitvice
M.OLI-A-Ž+40
2
2
25
0
19
4.
LANA ZNAHOR
Taekwondo klub OTOK
M.OLI-A-Ž-27
2
2
13
0
4
5.
NIKOLINA KRPAN
LOVINAC
M.OLI-A-Ž-23
1
1
7
0
5
6.
HANA PERCELA
SENJ
M.OLI-A-Ž-25
1
1
5
0
2
7.
MAJA MARIJA BORIĆ
TKD BRINJE
M.OLI-A-Ž-27
3
2
16
0
11
8.
IVANA JOZIĆ
Taekwondo klub OTOK
M.OLI-A-Ž-27
2
1
14
0
11
9.
MIRTA PAVELIĆ
SENJ
M.OLI-A-Ž-27
2
1
16
0
3
10.
KARLA TONKOVIĆ
GACKA
M.OLI-A-Ž-25
1
0
3
0
-2
11.
ISABEL KREMA
LOVINAC
M.OLI-A-Ž-27
1
0
4
0
-5
12.
KORINA TONKOVIĆ
GACKA
M.OLI-A-Ž-23
1
0
2
0
-5
13.
KALA MIDŽOR
Pantera
M.OLI-A-Ž-30
1
0
9
0
-6
14.
EMA PEDIŠIĆ
SUSEDGRAD SOKOL
M.OLI-A-Ž+40
1
0
2
0
-9
15.
ANA BACHER
SENJ
M.OLI-A-Ž+40
1
0
4
0
-10
16.
ANTEA PRGOMET
SUSEDGRAD SOKOL
M.OLI-A-Ž-33
1
0
1
0
-12
17.
FISTRIC PETRA
Pantera
M.OLI-A-Ž-27
1
0
1
0
-12
18.
JOSIPA NIKOLIĆ
Plitvice
M.OLI-A-Ž-27
1
0
0
0
-12
19.
MARIJA STIMAC
Pantera
M.OLI-A-Ž-33
1
0
0
0
-12
20.
ALANI DRAŽENOVIĆ
Plitvice
M.OLI-A-Ž-30
1
0
0
0
-24
Mali olimpijci - B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANDRIJA VRBANAC
Jastreb
M.OLI-B-M-24
2
2
30
0
24
2.
FILIP KOMŠO
Plitvice
M.OLI-B-M-30
2
2
21
0
21
3.
JOSIP VUK
LOVINAC
M.OLI-B-M-20
2
2
7
0
6
4.
STRAHINJA PANJKOVIĆ
Plitvice
M.OLI-B-M-24
2
1
4
0
-9
5.
PETAR CAPAN
MAKSIMIR
M.OLI-B-M-20
1
0
1
0
-1
6.
NIKO BURIĆ
GACKA
M.OLI-B-M-24
1
0
0
0
-3
7.
IVAN CAPAN
MAKSIMIR
M.OLI-B-M-20
1
0
0
0
-5
8.
DAVID ŠOŠIĆ
Plitvice
M.OLI-B-M-30
1
0
0
0
-9
9.
LOVRO BROZINČEVIĆ
Plitvice
M.OLI-B-M-24
1
0
5
0
-12
10.
MATEJ PERKOVIĆ
Plitvice
M.OLI-B-M-30
1
0
0
0
-12
Male olimpijke - B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEA TUKIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-B-Ž-22
2
2
25
0
24
2.
ANA HORVATIĆ
Ozalj
M.OLI-B-Ž-22
3
2
12
0
-8
3.
KLARA BIONDIĆ
SENJ
M.OLI-B-Ž-22
1
0
3
0
-1
4.
NINA GLEDIĆ
Plitvice
M.OLI-B-Ž-22
1
0
4
0
-3
5.
ANA PEDIŠIĆ
SUSEDGRAD SOKOL
M.OLI-B-Ž-22
1
0
0
0
-12