Odabrano natjecanje: 20. Korčula Open

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
Mlađi kadeti

Mlađi kadeti -30

1. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
2. IVAN BAČIĆ, Forteca Korčula

Mlađi kadeti -36

1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. FARIS ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ISMIR KOVAČ, NUR KAKANJ
3. BENAN JUSUFGJOKAJ, Team BESA

Mlađi kadeti -39

1. EMIN DEMIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. AMIR DROZAK, Olovo
3. MITJA BARČOT ŠUNJIĆ, Forteca Korčula
3. MARIJAN VLAŠIĆ, Forteca Korčula

Mlađi kadeti -47

1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. HARUN KRUHO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Mlađi kadeti +51

1. NIKOLA CURAĆ, Forteca Korčula
2. FRANE BAČIĆ, Forteca Korčula

Mlađe kadetkinje

Mlađe kadetkinje -27

1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. PETRA UGLEŠIĆ, Monter
3. MERIMA ŠKULJ, NUR KAKANJ
3. NIKOLINA ČONJIĆ, "ZVORNIK"

Mlađe kadetkinje -30

1. HANNAH RUNJAJIC, Taekwondo Ingelheim
2. BEATRICE SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. REBECCA MRŽLJAK, Karlovac

Mlađe kadetkinje -33

1. PETRA JERKOVIĆ, Imotski
2. KLARA UGLEŠIĆ, Monter
3. PETRA GUDELJ, Imotski
3. LUCIJA ŠUTO, Imotski

Mlađe kadetkinje -36

1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. KARLA ZARO, Forteca Korčula
3. NADIJA PETKOVIĆ, Forteca Korčula

Mlađe kadetkinje -39

1. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
2. SARA NICOL PETRLIĆ, Zaprešić_
3. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. LUCIJA DAJAK, Forteca Korčula

Mlađe kadetkinje -43

1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. LANA JAGIĆ, Zaprešić_
3. ELA GUDELJ, Imotski
3. DEA ŽANETIĆ, Forteca Korčula

Kadeti

Kadeti -33

1. TODOR VASILIĆ, AZIJA
2. PATRICK KARABOGDAN, Karlovac
3. RADOMIR STIJEPOVIĆ, TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO

Kadeti -37

1. PETAR NEDELJKOVIĆ, AZIJA
2. RIDVAN KARIŠIK, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula

Kadeti -41

1. MILOŠ MANDIĆ, AZIJA
2. ESED AHMETHODŽIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ALEN ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. STIPE JANKOVIĆ, Monter

Kadeti -45

1. ANES KOVAČ, NUR KAKANJ
2. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
3. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
3. STJEPAN MARUŠIĆ, Forteca Korčula

Kadeti -49

1. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
2. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. JUSUF FEJZIĆ, NUR KAKANJ

Kadeti -53

1. FAHRUDIN ADILOVIC, TIM BOSNA
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. ADZIJA GANJOLA, Team BESA
3. EMRAH KAKNJAŠEVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Kadeti -57

1. MUHAMED ĐONKO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. SEMIR JUSIC, TIM BOSNA
3. STEVAN VULETIC, MONTENEGRO STARS
3. LLEO GEGAJ, Team BESA

Kadeti -61

1. VUK VULETIC, MONTENEGRO STARS
2. KARLO PETKOVIĆ, Forteca Korčula
3. DANIEL BOŽULIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

Kadeti -65

1. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
2. DARIO REGOJA, Forteca Korčula

Kadetkinje

Kadetkinje -37

1. GABRIELA JERKOVIĆ, Imotski
2. MATEA BOJIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. MERIMA ŠEHIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. MERI TONKOVIĆ, Imotski

Kadetkinje -41

1. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
2. MARIJA UGLEŠIĆ, Monter
3. ANĐELA BRNAS, Imotski

Kadetkinje -44

1. TEODORA RADAK, AZIJA
2. VANESSA BOSILJ, TKD BRINJE
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski
3. AMNA HANDŽIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Kadetkinje -47

1. SIMONA PERNISCHOVA, KORYO SLAVIA KOSICE
2. ISRA JUSUFGJOKAJ, Team BESA
3. LEA GRBEŠIĆ, Imotski
3. ADNA KODŽAGA, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Kadetkinje -51

1. PETRA REBIĆ, Imotski
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. AURORA VULAJ, Team BESA
3. ELISABETH SUK, Ilyo TKD SKP Kosice

Kadetkinje -55

1. LARA FRANIĆ, Monter
2. MARIJA JOKIĆ, "ZVORNIK"
3. ANKICA PATRLJ, Imotski
3. LUCIJA GRANČIĆ, Imotski

Kadetkinje -59

1. ANDREA BERISHAJ, Team BESA
2. AJNA ŽUNIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ANA PRISTOVŠEK, PLOVANIJA-ZADAR

Kadetkinje +59

1. ANGJELLA BERISHAJ, Team BESA
2. ŠEJLA ĆATIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. SUMEJA HALILOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA

Juniori

Juniori -48

1. MIROSLAV FRGOLEC, KORYO SLAVIA KOSICE
2. RAHIM TRTOVAC, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Juniori -51

1. MARK ADRIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
2. MATEJA GARIĆ, Šabac

Juniori -55

1. NOVAK STANIĆ, AZIJA
2. IBRAHIM ĐONKO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA
3. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac

Juniori -59

1. NIKOLA LUKIĆ, AZIJA
2. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MISLAV PEČKO, TCZ Ban Keglević

Juniori -63

1. LUKA STANOJLOVIĆ, AZIJA
2. ADNAN MAŠIĆ, RUDAR
3. IMRAN BASIC, TIM BOSNA
3. LUKA MARKOVIĆ FICKO, Ozalj

Juniori -68

1. STAŠA STANIĆ, AZIJA
2. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
3. ABDULKERIM SELIMOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. IVAN RENDULIĆ, Karlovac

Juniori -73

1. STEFAN TAKOV, AZIJA
2. MIJO ZDILAR, Imotski
3. GIOVANNI SLANEC, Ilyo TKD SKP Kosice

Juniorke

Juniorke -52

1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. IVANA MAKSIMOVIĆ, TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
3. EMRA HELJA, NUR KAKANJ
3. LEJLA ALIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Juniorke -55

1. JELENA BREZIČANIN, AZIJA
2. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice

Juniorke -59

1. EMINA HANIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. DUA AHMAD, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. MAJRA HADŽIABDIĆ, Olovo

Juniorke -68

1. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK"
2. SIBEL ŠUPIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo

Juniorke +68

1. MERJEMA FEJZIĆ, NUR KAKANJ
2. ANA VULJANIĆ, Karlovac

Seniori

Seniori - 80

1. ZINEDIN BEQAJ, Team BESA
2. MAHMUD AHMAD, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. EVELIN PILJUG, NUR KAKANJ
3. GIOVANNI SLANEC, Ilyo TKD SKP Kosice

Seniori +80

1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. DŽENAN KOZIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. DON BERISHA, "DON"
3. IVAN ŠOLIĆ, Forteca Korčula

Seniorke

Seniorke -67

1. IRENA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. ANAMARIA GULAM, SUSEDGRAD SOKOL