Odabrano natjecanje: 3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a

NAČIN PRIKAZA
 

Borbe

Forme

Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori (88)

Mlađi kadeti A -24

Mlađi kadeti A -27

Mlađi kadeti A -30

Mlađi kadeti A -33

    CROATIA
  • 1. JAKOV BOGOVIĆ - Ozalj

Mlađi kadeti A -36

Mlađi kadeti A -39

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. MISLAV DASOVIĆ - Ozalj

Mlađi kadeti A -43

Mlađi kadeti A -47

Mlađi kadeti A -51

    CROATIA
  • 1. IVANO KOPITOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. JAN MALOGORSKI - Omega
  • CROATIA
  • 3. TEO SAMBOLEK - Omega

Mlađi kadeti A +51

Mlađe kadetkinje A -24

Mlađe kadetkinje A -27

Mlađe kadetkinje A -30

Mlađe kadetkinje A -33

Mlađe kadetkinje A -36

    CROATIA
  • 1. EMA BUGARINOVIĆ - Omega
  • CROATIA
  • 2. HANA BARDHECI - Bjelovar
  • CROATIA
  • 3. VITA MRŠIĆ - Tigar Zagreb

Mlađe kadetkinje A -39

Mlađe kadetkinje A -43

Mlađe kadetkinje A -47

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ŠILJEVINAC - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. GITA ILIJIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. NELA LASAN - MAKSIMIR

Mlađe kadetkinje A -51

Mlađe kadetkinje A +51

Mlađi kadeti B -24

    CROATIA
  • 1. BORNA ĐULA - ŠKORPION GORNJA VRBA

Mlađi kadeti B -27

Mlađi kadeti B -30

Mlađi kadeti B -33

    CROATIA
  • 1. BORNA ĆOKIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 2. KARLO LOVKOVIĆ - Bjelovar
  • CROATIA
  • 3. OSKAR ZRNIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. PETAR ŠVENDA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 5. STRIBOR PRESEČKI - Bjelovar

Mlađi kadeti B -36

    CROATIA
  • 1. BRUNO BOŽIČEVIĆ - Omega
  • CROATIA
  • 2. JAKOB MARTINOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 3. JAN LJUBIĆ - Tkd Plamen

Mlađi kadeti B -39

Mlađi kadeti B -43

Mlađi kadeti B -47

    CROATIA
  • 1. DAVID KUJAVEC - Koryo Varaždin
  • CROATIA
  • 2. MIHOVIL PUHALOVIĆ - Tigar Zagreb

Mlađi kadeti B -51

Mlađi kadeti B +51

    CROATIA
  • 1. ADAM KRESNIK - Tkd Plamen
  • CROATIA
  • 2. DAVID KORPAR - Koryo Varaždin
  • CROATIA
  • 3. FRAN LJUBIĆ - Tkd Plamen
  • CROATIA
  • 4. IZAK VALENTIN LENARDIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 5. LOVRO KNEŽEVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 6. RENE HORVAT - Omega
  • CROATIA
  • 7. SERGEJ ŽNIDARŠIĆ - Bjelovar

Mlađe kadetkinje B -24

Mlađe kadetkinje B -27

Mlađe kadetkinje B -30

    CROATIA
  • 1. LEONA BOŽIČKOVIĆ - Bjelovar
  • CROATIA
  • 2. MARIJA VUČEMILOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. PETRA KLEN - Omega

Mlađe kadetkinje B -33

    CROATIA
  • 1. EMA FILA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. MALIA MILODANOVIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 3. UNA BIŠĆEVIĆ - ZELINGRAD

Mlađe kadetkinje B -36

    CROATIA
  • 1. LORENA BOŽIČKOVIĆ - Bjelovar
  • CROATIA
  • 2. MARTA BEZJAK - MAKSIMIR

Mlađe kadetkinje B -39

Mlađe kadetkinje B -43

    CROATIA
  • 1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ - Omega
  • CROATIA
  • 2. PETRA MOHILA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. TARA KALAFATIĆ - Lokomotiva
  • CROATIA
  • 4. VALENTINA MAMIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Mlađe kadetkinje B -47

Mlađe kadetkinje B -51

Mlađe kadetkinje B +51

    CROATIA
  • 1. ALTANA OBRADOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. EMA RAZIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. IRMA KOVAČ - Omega
  • CROATIA
  • 4. MARTA MARKEŠIĆ - Bjelovar

Kadeti A -33

Kadeti A -37

    CROATIA
  • 1. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. SVEN HORVAT - Tigar Zagreb

Kadeti A -41

Kadeti A -45

    CROATIA
  • 1. EMANUEL PALIKUĆA - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. FILIP KUŠEC - Radnik
  • CROATIA
  • 3. LUKA PAVLIĆ - Taekwondo klub Našice

Kadeti A -49

Kadeti A -53

Kadeti A -57

Kadeti A -61

Kadeti A -65

    CROATIA
  • 1. ALEN FILIPOVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID FERKO - Ozalj
  • CROATIA
  • 3. IVAN ŽUBRINIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 4. LUKA MARKOVIĆ FICKO - Ozalj

Kadeti A +65

Kadetkinje A -29

Kadetkinje A -33

Kadetkinje A -37

Kadetkinje A -41

    CROATIA
  • 1. SARA MARIČIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 2. TENA TANDARA - Lokomotiva

Kadetkinje A -44

    CROATIA
  • 1. ANDREA BARTULAC - GACKA
  • CROATIA
  • 2. LARA HAJDUKOVIĆ - Omega

Kadetkinje A -47

Kadetkinje A -51

    CROATIA
  • 1. IVANA DJAKOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. LANA DEMETER - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. PAULA FILA - MAKSIMIR

Kadetkinje A -55

    CROATIA
  • 1. KAROLINA KIŠ - Omega
  • CROATIA
  • 2. PAULA TOTIĆ - Tigar Zagreb

Kadetkinje A -59

    CROATIA
  • 1. ELLA KASUMOVIĆ - Bjelovar
  • CROATIA
  • 2. NIKOL FILA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. PETRA GEČEK - MAKSIMIR

Kadetkinje A +59

Kadeti B -33

    CROATIA
  • 1. LEON RATKOVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL TUKIĆ - MAKSIMIR

Kadeti B -37

Kadeti B -41

    CROATIA
  • 1. FRAN KOSTREVEC - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. KAAN YELEN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. KARLO ČAVLEK - MAKSIMIR

Kadeti B -45

Kadeti B -49

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STRUČIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN HARAMUSTEK - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ - MAKSIMIR

Kadeti B -53

Kadeti B -57

Kadeti B -61

Kadeti B -65

Kadeti B +65

Kadetkinje B -29

Kadetkinje B -33

Kadetkinje B -37

Kadetkinje B -41

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJA GLUHINIĆ - Tkd Plamen
  • CROATIA
  • 2. BETINA ČOKIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 3. LANA HORVAT - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 4. VITA BIRAČ - Omega

Kadetkinje B -44

Kadetkinje B -47

    CROATIA
  • 1. ELENA MILAK - Koryo Varaždin

Kadetkinje B -51

Kadetkinje B -55

Kadetkinje B -59

Kadetkinje B +59

    CROATIA
  • 1. DORA PERIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. LEJLA HEDŽIĆ - FENIKS-VUKOMEREC

Juniori A -45

Juniori A -48

Juniori A -51

Juniori A -55

Juniori A -59

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ LUKAČ - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. MARTIN GREGURIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac

Juniori A -63

Juniori A -68

Juniori A -73

Juniori A -78

Juniori A +78

Juniorke A -42

Juniorke A -44

Juniorke A -46

Juniorke A -49

Juniorke A -52

    CROATIA
  • 1. NIKA TUMBRI - Tigar Zagreb

Juniorke A -55

Juniorke A -59

Juniorke A -63

Juniorke A -68

Juniorke A +68

    CROATIA
  • 1. MATEA BEGIĆ - Taekwondo klub Našice

Juniori B -45

Juniori B -48

Juniori B -51

Juniori B -55

Juniori B -59

    CROATIA
  • 1. DINO LEPEN - Koryo Varaždin

Juniori B -63

Juniori B -68

Juniori B -73

Juniori B -78

Juniori B +78

Juniorke B -42

Juniorke B -44

Juniorke B -46

Juniorke B -49

Juniorke B -52

Juniorke B -55

Juniorke B -59

Juniorke B -63

Juniorke B -68

Juniorke B +68

    CROATIA
  • 1. PETRA MIHALEK - Taekwondo klub Našice
Mala olimpijada (37)

Mali olimpijci - A -18

Mali olimpijci - A -20

Mali olimpijci - A -22

Mali olimpijci - A -24

    CROATIA
  • 1. LUKA MIROSAVLJEVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. LJUDEVIT BOŠNJAK - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. TEO TURČAN - Radnik

Mali olimpijci - A -26

    CROATIA
  • 1. BRUNO HRGIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. LEO LONČAR - Omega
  • CROATIA
  • 3. MARKO CAR - MAKSIMIR

Mali olimpijci - A -28

    CROATIA
  • 1. ALEN NOVOSEL - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA MILAK - Koryo Varaždin
  • CROATIA
  • 3. PETAR IVEZIĆ - Bjelovar
  • CROATIA
  • 4. RAFAEL ZEMAN - Omega
  • CROATIA
  • 5. TIN DRAGAŠEVIĆ - Radnik

Mali olimpijci - A -30

    CROATIA
  • 1. ANDRO KOPITOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. LUKA BREZOVEC - Radnik
  • CROATIA
  • 3. MARKO JOSIPOVIĆ - Tigar Zagreb

Mali olimpijci - A -33

    CROATIA
  • 1. IJAN LENDL - Radnik
  • CROATIA
  • 2. IZAK MAKSIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA IVEZIĆ - Bjelovar

Mali olimpijci - A -36

Mali olimpijci - A -39

Mali olimpijci - A -42

Mali olimpijci - A +42

    CROATIA
  • 1. FRANKO JANEŠ - Radnik
  • CROATIA
  • 2. JOSIP BIČAK - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MICHAEL NERENDIĆ - Radnik

Male olimpijke - A -18

Male olimpijke - A -20

Male olimpijke - A -22

    CROATIA
  • 1. NIKA ZELENIKA - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. SOFIJA VIZINTIN - ZELINGRAD

Male olimpijke - A -24

    CROATIA
  • 1. ANA HORVATIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. KAJA KRANJC - Tigar Zagreb

Male olimpijke - A -26

Male olimpijke - A -28

    CROATIA
  • 1. ANA DJAKOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. PAOLA MLINARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŠOŠTARIĆ - Radnik

Male olimpijke - A -30

    CROATIA
  • 1. INES KOVAČ - Omega
  • CROATIA
  • 2. JULIJA VIZINTIN - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. TENA-ILONA JUKIĆ - Taekwondo klub Našice

Male olimpijke - A -33

Male olimpijke - A -36

    CROATIA
  • 1. KATARINA PUHALOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. STELA GABAJ - Tigar Zagreb

Male olimpijke - A -39

    CROATIA
  • 1. ENA KUŠEC - Radnik
  • CROATIA
  • 2. SARA PALATINUŠ - Bjelovar

Male olimpijke - A -42

Male olimpijke - A +42

Mali olimpijci - B -16

Mali olimpijci - B -18

Mali olimpijci - B -20

Mali olimpijci - B -22

Mali olimpijci - B -24

Mali olimpijci - B -26

    CROATIA
  • 1. LUKA LUKUNIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. MARIN BAKIĆ - Omega

Mali olimpijci - B -28

Mali olimpijci - B -30

    CROATIA
  • 1. BRUNO LATIN - Ozalj

Mali olimpijci - B -33

Mali olimpijci - B -36

Mali olimpijci - B -39

Mali olimpijci - B +39

Male olimpijke - B -16

Male olimpijke - B -18

Male olimpijke - B -20

Male olimpijke - B -22

Male olimpijke - B -24

Male olimpijke - B -26

Male olimpijke - B -28

Male olimpijke - B -30

Male olimpijke - B -33

Male olimpijke - B -36

Male olimpijke - B -39

Male olimpijke - B +39

Kick (44)

Kick (muški) -1 (2006-2007)

    CROATIA
  • 1. MIHAEL TUKIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PATRIK FERČEC - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. TEO OPAČAK - ŠKORPION GORNJA VRBA

Kick (muški) -2 (2008-2009)

    CROATIA
  • 1. BORNA ĐULA - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL KURIC - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. KARLO MILJAK - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 4. MARIN PAVLOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 5. NOA RAKIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 6. PETAR ŠVENDA - Taekwondo klub Našice

Kick (muški) -3 (2010-2011)

    CROATIA
  • 1. BARTOL KRNJAK - Radnik
  • CROATIA
  • 2. DINO BORTEK - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL ACMAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. IVAN RUKAVINA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 5. IVAN STANIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 6. IVO BEDALOV - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 7. JOSIP BAGIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 8. LUKA MIROSAVLJEVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Kick (muški) -4 (2012-2013)

    CROATIA
  • 1. KARLO IVEKOVIĆ - Omega
  • CROATIA
  • 2. KARLO STRAPAČ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. LUKA IVEKOVIĆ - Omega
  • CROATIA
  • 4. LUKA LUKUNIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 5. MISLAV ŠKRLEC - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 6. PETAR DASKIJEVIĆ - Omega
  • CROATIA
  • 7. RENE JANDROKOVIĆ - Radnik

Kick (ženski) -1 (2006-2007)

    CROATIA
  • 1. KARLA KAPETANOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. PETRA TOMLJANOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. VALENTINA MAMIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Kick (ženski) -2 (2008-2009)

    CROATIA
  • 1. ANA ŠIMIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. BERINA ALIU - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. ENA ĐURĐEVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 4. JANA KOLJĐERAJ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 5. KLARA VUCIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 6. LARA FALAŠTA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 7. LORENA EREŠ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 8. PETRA MOHILA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 9. SARAH MILJAK - ZELINGRAD

Kick (ženski) -3 (2010-2011)

    CROATIA
  • 1. EMELA ALIU - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. LEA TODOROVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA VUCIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 4. NINA KASANIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. TENA-ILONA JUKIĆ - Taekwondo klub Našice

Kick (ženski) -4 (2012-2013)

    CROATIA
  • 1. PETRA GRIVIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 2. PETRA KNIHA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. SARA GRUNHUT - Omega
Younger cadets (STD) (11)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. BORNA ĆOKIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 2. OSKAR ZRNIĆ - MAKSIMIR

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. IVA GAJIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA FILIPOVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MARIJA VUČEMILOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 4. MARTA BEZJAK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 5. MILA BARIŠIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 6. PAVLA ACMAN - MAKSIMIR

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. DORA PEČKO - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. GITA ILIJIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. LEA TUKIĆ - MAKSIMIR
Cadets (STD) (11)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. EDI STIPANOVIĆ - Taekwondo klub Našice

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. LUKA PAVLIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. NIKO NOGIĆ - Taekwondo klub Našice

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANA GAJIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. BETINA ČOKIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 3. JULIJA BARIŠIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 4. PETRA HRLIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 5. PETRA MAJERIĆ - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 6. SARA ŠPOLJARIĆ - Taekwondo klub Našice

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. NELA LASAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PETRA GEČEK - MAKSIMIR

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

Juniors (STD) (3)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. PAVLE ERGOVIĆ - Taekwondo klub Našice

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. PETRA MIHALEK - Taekwondo klub Našice

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. MONIKA MAJNOVIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN

Seniors (STD) (0)

SA-1 - Seniors - M (18-30 year) >1 DAN

SA-2 - Seniors - M (31-40 year) >1 DAN

SA-3 - Seniors - M (41-50 year) >1 DAN

SA-4 - Seniors - M (+50 year) >1 DAN

SA-5 - Seniors - M (>18 year) 6-1 GEUP

SB-1 - Seniors - F (18-30 year) >1 DAN

SB-2 - Seniors - F (31-40 year) >1 DAN

SB-3 - Seniors - F (41-50 year) >1 DAN

SB-4 - Seniors - F (+50 year) >1 DAN

SB-5 - Seniors - F (>18 year) 6-1 GEUP

Harmonised pair (STD) (0)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

D3 - Harmonized pair (15-17 year) >1 POOM/DAN

D4 - Harmonized pair (>18 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN

Cadets (Creative) (0)

K-KA - Cadets creative M (08-11 year) > 4 GEUP

K-KB - Cadets creative F (08-11 year) > 4 GEUP

Juniors (Creative) (1)

K-JA - Juniors creative M (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-JB - Juniors creative F (12-17 year) > 1. POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. MONIKA MAJNOVIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Seniors (Creative) (0)

K-A - Seniors creative M (>18 year) > 1. POOM/DAN

K-B - Seniors creative F (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative pair (0)

K-D1 - Creative pair 1 (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-D2 - Creative pair 2 (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative team (0)

K-T - Creative team (>12 year.) > 1 POOM/DAN

Para Poomsae (9)

PARA-10-VISB-M

PARA-10-VISB-F

PARA-20-INTL-M

    CROATIA
  • 1. MARIO KOMORČEC - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PETAR HORVAT - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR FRANE GLIGO - MAKSIMIR

PARA-20-INTL-F

    CROATIA
  • 1. MIA SERTIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. PETRA PETI - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. SAMIJA ZAYDAN - Čigra

PARA-30-BODY-M

PARA-30-BODY-F

    CROATIA
  • 1. SENADA HALILČEVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. ŠTEFANIJA KLASIĆ - ZELINGRAD

PARA-60-HEAR-M

PARA-60-HEAR-F

PARA-70-DWRF-M

    CROATIA
  • 1. DARKO ANTUNOVIĆ - ZELINGRAD

PARA-70-DWRF-F