Odabrano natjecanje: 3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
Mlađi kadeti A

Mlađi kadeti A -39

1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR

Mlađi kadeti A -51

1. IVANO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
2. TEO SAMBOLEK, Omega
3. JAN MALOGORSKI, Omega

Mlađe kadetkinje A

Mlađe kadetkinje A -36

1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega
2. HANA BARDHECI, Bjelovar
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb

Mlađe kadetkinje A -47

1. NELA LASAN, MAKSIMIR
2. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR
3. ANTONIJA ŠILJEVINAC, Ozalj

Mlađi kadeti B

Mlađi kadeti B -33

1. OSKAR ZRNIĆ, MAKSIMIR
2. BORNA ĆOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KARLO LOVKOVIĆ, Bjelovar
3. STRIBOR PRESEČKI, Bjelovar

Mlađi kadeti B -36

1. JAKOB MARTINOVIĆ, Radnik
2. JAN LJUBIĆ, Tkd Plamen
3. BRUNO BOŽIČEVIĆ, Omega

Mlađi kadeti B -47

1. DAVID KUJAVEC, Koryo Varaždin
2. MIHOVIL PUHALOVIĆ, Tigar Zagreb

Mlađi kadeti B +51

1. FRAN LJUBIĆ, Tkd Plamen
2. ADAM KRESNIK, Tkd Plamen
3. IZAK VALENTIN LENARDIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. RENE HORVAT, Omega

Mlađe kadetkinje B

Mlađe kadetkinje B -30

1. PETRA KLEN, Omega
2. LEONA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar
3. MARIJA VUČEMILOVIĆ, Taekwondo klub Našice

Mlađe kadetkinje B -33

1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. MALIA MILODANOVIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac

Mlađe kadetkinje B -36

1. LORENA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar
2. MARTA BEZJAK, MAKSIMIR

Mlađe kadetkinje B -43

1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega
2. TARA KALAFATIĆ, Lokomotiva
3. VALENTINA MAMIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice

Mlađe kadetkinje B +51

1. ALTANA OBRADOVIĆ, Tigar Zagreb
2. EMA RAZIĆ, Tigar Zagreb
3. MARTA MARKEŠIĆ, Bjelovar
3. IRMA KOVAČ, Omega

Kadeti A

Kadeti A -37

1. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. SVEN HORVAT, Tigar Zagreb

Kadeti A -45

1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. FILIP KUŠEC, Radnik
3. LUKA PAVLIĆ, Taekwondo klub Našice

Kadeti A -65

1. DAVID FERKO, Ozalj
2. LUKA MARKOVIĆ FICKO, Ozalj
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD

Kadetkinje A

Kadetkinje A -41

1. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
2. TENA TANDARA, Lokomotiva

Kadetkinje A -44

1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega

Kadetkinje A -51

1. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. LANA DEMETER, MAKSIMIR
3. PAULA FILA, MAKSIMIR

Kadetkinje A -55

1. KAROLINA KIŠ, Omega
2. PAULA TOTIĆ, Tigar Zagreb

Kadetkinje A -59

1. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
2. PETRA GEČEK, MAKSIMIR
3. NIKOL FILA, MAKSIMIR

Kadeti B

Kadeti B -33

1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD

Kadeti B -41

1. FRAN KOSTREVEC, MAKSIMIR
2. KARLO ČAVLEK, MAKSIMIR
3. KAAN YELEN, MAKSIMIR

Kadeti B -49

1. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb
2. ADRIAN STRUČIĆ, Radnik
3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR

Kadetkinje B

Kadetkinje B -41

1. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
2. BETINA ČOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ANA MARIJA GLUHINIĆ, Tkd Plamen
3. VITA BIRAČ, Omega

Kadetkinje B +59

1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. LEJLA HEDŽIĆ, FENIKS-VUKOMEREC

Juniori A

Juniori A -59

1. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
2. MARTIN GREGURIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac