Odabrano natjecanje: 4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup

NAČIN PRIKAZA
 

Borbe

Forme

Ml. kadeti, Kadeti, Juniori (308)

Mlađi kadeti A -24

Mlađi kadeti A -27

Mlađi kadeti A -30

    CROATIA
  • 1. DARIJE JURIŠIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 2. DAVID KARABEGOVIĆ - ZG-DUBRAVA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA BAHTANOVIĆ - Novi Grad Sarajevo

Mlađi kadeti A -33

    CROATIA
  • 1. ADRIANO QETA - BANIJA PANDAS
  • SLOVENIA
  • 2. DANIN HASANAGIC - Taekwondo klub Silla
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE MESIC - METALAC
  • CROATIA
  • 4. MAURO KRITOVAC - METALAC
  • CROATIA
  • 5. SVEN ANIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije

Mlađi kadeti A -36

    CROATIA
  • 1. ĐORĐE BUNČIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • SLOVENIA
  • 2. JAN RASKOVIC - TKD-KBK-MARIBOR
  • CROATIA
  • 3. PETAR FIČKO - BANIJA PANDAS

Mlađi kadeti A -39

    CROATIA
  • 1. DAVID MIHIC - Pantera
  • SLOVENIA
  • 2. LUKA RASKOVIC - TKD-KBK-MARIBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SRĐAN TEOFILOVIĆ - DERVENTA

Mlađi kadeti A -43

    CROATIA
  • 1. HRVOJE JAVOROVIĆ - MAKSIMIR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. STEFAN ŠOGOROVIĆ - DERVENTA

Mlađi kadeti A -47

Mlađi kadeti A -51

    CROATIA
  • 1. IVAN ŽUBRINIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 2. MATEJ HABDIJA - Radnik

Mlađi kadeti A +51

Mlađe kadetkinje A -24

Mlađe kadetkinje A -27

    CROATIA
  • 1. LANA ROGAR - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. VANESA LEDINSKI - Radnik

Mlađe kadetkinje A -30

Mlađe kadetkinje A -33

    CROATIA
  • 1. DANIA SALZER - METALAC
  • CROATIA
  • 2. LARA PEZELJ - METALAC
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA JELIC - Pantera
  • SLOVENIA
  • 4. SPELA SOSTARIC - TKD-KBK-MARIBOR

Mlađe kadetkinje A -36

Mlađe kadetkinje A -39

    CROATIA
  • 1. MELANI HABDIJA - Radnik
  • CROATIA
  • 2. SARA BALENT - Osvit

Mlađe kadetkinje A -43

Mlađe kadetkinje A -47

    CROATIA
  • 1. BRUNA HOGGE - Casper
  • CROATIA
  • 2. SARA MALJKOVIĆ - Osvit

Mlađe kadetkinje A -51

    CROATIA
  • 1. LUCIJA RIBIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA MESIĆ - Jastreb

Mlađe kadetkinje A +51

Mlađi kadeti B -24

    CROATIA
  • 1. BRUNO HAMPOVČAN - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 2. DARON LJUBIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 3. IVAN DEVČIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 4. MARKO MIHOLIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. SIMON LEŠ - Contra

Mlađi kadeti B -27

    CROATIA
  • 1. ANTONIO DEJAK - Contra
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAZAR ČELICA - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PARADŽIK - Contra
  • CROATIA
  • 4. ROKO ČULIN - Osvit
  • CROATIA
  • 5. SANDI SRDOVIĆ - MARTIN GRAD

Mlađi kadeti B -30

    CROATIA
  • 1. ANTONIO DRAGUN - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. DAVID ZUBOVIĆ - Novalja
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FILIP PREDOJEVIC - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 4. IVAN VARGA - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. JURICA PAVANIĆ - MARTIN GRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LUKA MATIJAS - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 7. MARTIN ĐAKOVIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 8. MARTIN FRANOVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 9. MATE ZORIĆ - Casper
  • CROATIA
  • 10. MATEJ MIHOLIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 11. SAMUEL JURKIĆ - Casper
  • CROATIA
  • 12. SVEN KOLEVSKI - Jastreb
  • CROATIA
  • 13. VITO KARPIŠEK - Jastreb

Mlađi kadeti B -33

    CROATIA
  • 1. BORNA PRUGOVEČKI - ZG-DUBRAVA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID VELAULA - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 3. FILIP PUŠIĆ - Novalja
  • CROATIA
  • 4. FRANJO REBEC - MARTIN GRAD
  • CROATIA
  • 5. KARLO VOHRIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. LUKA VLASTELICA - METALAC
  • CROATIA
  • 7. LUKA VUKUŠIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 8. MAURO KRITOVAC - METALAC

Mlađi kadeti B -36

    CROATIA
  • 1. MARINO PARENTA - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. MARKO MRAKOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. OSCAR KOVAČIĆ - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 4. TIN SALOPEK - Dubrava
  • CROATIA
  • 5. VITO PETRIĆ - BANIJA PANDAS

Mlađi kadeti B -39

    CROATIA
  • 1. ADNAN ALAGIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK DEDIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. GRGA DUGAC - Orion
  • CROATIA
  • 4. JAN JELOVAC - Čigra
  • CROATIA
  • 5. KARLO MALEČIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. LEON KATUŠIN - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 7. LEON ŠELENDIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 8. LOVRO MATIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 9. MIHOVIL GALIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 10. TEO VAJNART - Dubrava

Mlađi kadeti B -43

    CROATIA
  • 1. BORNA BOGDANIĆ - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • CROATIA
  • 2. BORNA MARINKOV - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. FILIP GOJSALIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. LUKA JURJEVIĆ - Obrovac
  • CROATIA
  • 5. LUKA ŽIROVIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 6. NINO RADOČAJ - Dubrava
  • CROATIA
  • 7. ROKO GLIGORA - Novalja
  • CROATIA
  • 8. TONI RASONJA - Radnik
  • CROATIA
  • 9. VITO KREŠO-LOVRIĆ - Čigra

Mlađi kadeti B -47

    CROATIA
  • 1. DOMINIK ARŠULIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 2. EROL MUJKIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. JOSIP GALIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. TEO MARKOVIĆ - GACKA

Mlađi kadeti B -51

    CROATIA
  • 1. CARLOS GRBA - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 2. MATIJA KARIĆ - MOTIV+
  • CROATIA
  • 3. STEFAN GRBIĆ - GACKA

Mlađi kadeti B +51

    CROATIA
  • 1. DINO TONKIVIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŠAKIĆ - Obrovac
  • CROATIA
  • 3. JAN MAŠINOVIĆ - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 4. LUKA ĆUSAK - JAKOVLJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARKO PILIPOVIĆ - TKD/Kozara/

Mlađe kadetkinje B -24

Mlađe kadetkinje B -27

    CROATIA
  • 1. CHIARA ČUMORIC - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 2. ERIKA KUČKOVEČKI - Osvit
  • CROATIA
  • 3. GABRIELA ŠTURLIĆ - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • CROATIA
  • 4. LARA KRILIĆ - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA LJUBIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 6. MARTA JURIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 7. VANESSA BOSILJ - Taekwondo savez Karlovačke županije

Mlađe kadetkinje B -30

    CROATIA
  • 1. DINA SELAK - SENJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELENA MILIVOJŠA - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 3. ENI MELANI MODRIĆ - Obrovac
  • CROATIA
  • 4. LEONA GRUBIŠA - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 5. LEONARDA BUČAR - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 6. LIRIJANA JAKŠIĆ - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA PUTAR - Dubrava
  • CROATIA
  • 8. SARA SPASOJEVIC - Pantera

Mlađe kadetkinje B -33

    CROATIA
  • 1. DORA KRUŠLIN - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA MAGDIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 3. FRIDA ĆUŽE - Contra
  • CROATIA
  • 4. LANA KOPJAR - Osvit
  • CROATIA
  • 5. MARIJA BOROVIĆ - Velika Gorica
  • CROATIA
  • 6. NELA PUHALO - Pantera
  • CROATIA
  • 7. NINA CONER - Osvit
  • CROATIA
  • 8. SARA MARIČIĆ - FENIKS-VUKOMEREC

Mlađe kadetkinje B -36

    CROATIA
  • 1. ANA ROGINIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA PUŠIĆ - Velika Gorica
  • CROATIA
  • 3. BARBARA KISIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 4. DORA ČERNELIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 5. MARTA GLOBAN - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 6. MIHAELA JURJEVIĆ - Obrovac
  • CROATIA
  • 7. SARA ANĐELIĆ - Velika Gorica

Mlađe kadetkinje B -39

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDRA MACUT - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 2. ANA STOJEVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. DARIA RAJKOVIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 4. KARLA LONČAR - GACKA
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ŠULJ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. MARIJA KRZNARIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 7. MARIS METER - Jastreb
  • CROATIA
  • 8. NIKA BOSANČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 9. NIKA STAŽNIK - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 10. SARA HAMPOVČAN - Dubrava

Mlađe kadetkinje B -43

    CROATIA
  • 1. ANA ČEMELJIĆ - Novalja
  • CROATIA
  • 2. CHIARA DUJMOVIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 3. EMA KUČIŠ - Velika Gorica
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA BARIŠIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA UROIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 6. SARA KRKOVIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 7. TEA KARAPANDŽA - Osvit

Mlađe kadetkinje B -47

    CROATIA
  • 1. ANA STIMAC - Pantera
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA DANANIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. KARLA KELLEK - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. MATEA EŠEGOVIĆ - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 5. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. NINA DOBRANOVIĆ - Osvit

Mlađe kadetkinje B -51

Mlađe kadetkinje B +51

    CROATIA
  • 1. EVA JAKŠIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. JELENA VUGRINEC - Osvit
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MILICA MARMAT - "SPARTAK" Prijedor

Kadeti -33

Kadeti -37

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KARPIŠEK - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. BORNA ZGLAVNIK - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • SLOVENIA
  • 3. DOMEN MOLJ - Taekwondo klub Silla
  • CROATIA
  • 4. FLORIJAN VUNIQI - Orion
  • CROATIA
  • 5. FRAN BOSANČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. FRAN JAVORSKY - Pantera
  • CROATIA
  • 7. IAN MIDZOR - Pantera
  • CROATIA
  • 8. IVAN GLAVAŠ - Čigra
  • CROATIA
  • 9. LUKA PAUN - MOTIV+
  • CROATIA
  • 10. MARTIN ŠTEFANAC - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 11. MAX HAJAK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 12. NIKOLA FRANOVIĆ - Čigra
  • SLOVENIA
  • 13. ROK MOTALN - Red Power
  • CROATIA
  • 14. STJEPAN CULEJ - Orion
  • CROATIA
  • 15. TONI DUJIĆ - Rugvica

Kadeti -41

    CROATIA
  • 1. ANDRE ŠKREBLIN - Pantera
  • CROATIA
  • 2. BORNA OSREČKI - Osvit
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ LUKAČ - Ozalj
  • CROATIA
  • 4. DORIJAN IVANČAN - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FABIJAN BAGARIĆ - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 6. GRGUR VOKIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 7. MARKO ERJAVAC - Fox
  • CROATIA
  • 8. MARKO KRISTOF - Pantera
  • SLOVENIA
  • 9. NEJC KOZOLE - Zagorje-SLO
  • CROATIA
  • 10. ROKO LIVADA - METALAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. SERGEJ TEOFILOVIĆ - DERVENTA
  • SLOVENIA
  • 12. VID MOHORIČ - Red Power
  • CROATIA
  • 13. VITO JELIC - Pantera

Kadeti -45

    CROATIA
  • 1. EDIJAN ŠEĆIĆ - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • CROATIA
  • 2. FILIP GALIJANIĆ - Jastreb
  • SLOVENIA
  • 3. JAKA GORJUP - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 4. LIN KOVACIC - TKD-KBK-MARIBOR
  • SLOVENIA
  • 5. MATEVŽ KOŠAK - Zagorje-SLO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. NIKSA STANISAVLJEVIC - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 7. ROBERT MIJIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 8. ROKO BLAŠKOVIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 9. ROKO SIKAVICA - Casper
  • CROATIA
  • 10. TOMISLAV ČUPIĆ - ZG-DUBRAVA

Kadeti -49

    CROATIA
  • 1. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 2. BORNA KLENOVŠAK - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. DAVID VIDAKOVIĆ - Casper
  • CROATIA
  • 4. DENIS IVOŠEVIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 5. KEVIN ČEŠLJAR - Fox
  • SLOVENIA
  • 6. SINIŠA TODIĆ - Red Power
  • SLOVENIA
  • 7. TIMOTEJ MLINARIC - TKD-KBK-MARIBOR

Kadeti -53

    CROATIA
  • 1. ANTE RONCEVIC - Pantera
  • CROATIA
  • 2. ANTUN VIMAN - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 3. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 4. FRAN KORDA - Osvit
  • SLOVENIA
  • 5. LUKA LESKOVAR - Zagorje-SLO
  • CROATIA
  • 6. MATEJ HORVAT - Jastreb
  • CROATIA
  • 7. NIKO LONČAR - Scardona Combat
  • CROATIA
  • 8. RONALD QUITILEN - Taekwondo savez Karlovačke županije

Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ PAVLEK - Čigra
  • CROATIA
  • 2. FRAN FURIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LOVRO MILOŠ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. MARIN VRATARIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije

Kadeti -61

Kadeti -65

    CROATIA
  • 1. FILIP TOMIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. IVAN DIEGO ĆOSIĆ - Dubrava
  • SLOVENIA
  • 3. JURE TOZON - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 4. KARLO VIPEL - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 5. MARKO VLAHOVIĆ - Dubrava
  • SLOVENIA
  • 6. TILEN AJHMAJER - TKD-KBK-MARIBOR

Kadeti +65

Kadetkinje -29

Kadetkinje -33

    CROATIA
  • 1. ANDREA BARTULAC - GACKA
  • CROATIA
  • 2. ANJA POPOVIĆ - Fox
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA FEHERVARI - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 4. KORINA HOLJEVAC - Dubrava
  • CROATIA
  • 5. PATRICIA ŠPRAJC - Taekwondo savez Karlovačke županije

Kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. CARMEN HEINRICH - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. LANA MALETIĆ - Velika Gorica
  • CROATIA
  • 3. LARA BOŠKOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 4. LARA KRIŽANIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • SLOVENIA
  • 5. LUCIJA BUJAS - TKD-KBK-MARIBOR
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA HREBAC - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 7. MAREA VODOPIJA - Cobra
  • CROATIA
  • 8. MATEA MARINKOVIĆ - Cobra
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. NADJA DRAGIC - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 10. NIKA HAJAK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 11. NIKA KOPJAR - Osvit

Kadetkinje -41

    SLOVENIA
  • 1. ANA RANĐELOVIĆ - GAIANA
  • CROATIA
  • 2. HELENA DUJMIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • SLOVENIA
  • 3. KIM ALIZEE OVEN LEKŠE - Zagorje-SLO
  • CROATIA
  • 4. LEDA ĐIMOTI - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA IVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. MIA ŠNAJDER - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 7. NICOLE DAGELIĆ - Jastreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. STEFANI BANJAC - DERVENTA
  • CROATIA
  • 9. VITA PRPIĆ - SENJ

Kadetkinje -44

    CROATIA
  • 1. ANĐELA KATA PETROVIĆ - Scardona Combat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANIJELA ĐUKIĆ - DERVENTA
  • CROATIA
  • 3. INES POPOVIĆ - Fox
  • CROATIA
  • 4. LAURA MARGETIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 5. MELANIE VRHOVEC - Radnik
  • CROATIA
  • 6. PAULA BOČKAJ - Contra

Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA HALAPIR - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. DORA MAČVANIN - Casper
  • CROATIA
  • 3. EMA SARTA - METALAC
  • CROATIA
  • 4. LAURA NEKIĆ - SENJ
  • CROATIA
  • 5. MATEA ZELJKO - Jastreb
  • CROATIA
  • 6. MONA PETRIĆ - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 7. NIKOLINA RAŠIĆ - Osvit
  • SERBIA
  • 8. UNA RODIĆ - Zrenjanin

Kadetkinje -51

    CROATIA
  • 1. ANANAMARIA ŠTURLIĆ - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • CROATIA
  • 2. BARBARA TARANDEK - Velika Gorica
  • CROATIA
  • 3. BRUNA LUKAČIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 4. FURJAN EMA - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 5. KARLA HOGGE - Casper
  • CROATIA
  • 6. MIA VEKIĆ - Jastreb
  • SERBIA
  • 7. MILANA BELEUC - Zrenjanin
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA TROŠELJ - Obrovac
  • CROATIA
  • 9. PAOLA PAP - Casper
  • SLOVENIA
  • 10. PIADORA LONCARIC - TKD-KBK-MARIBOR

Kadetkinje -55

Kadetkinje -59

    CROATIA
  • 1. ADRIANA LEŠ - Contra
  • SLOVENIA
  • 2. LARISA LONCARIC - TKD-KBK-MARIBOR
  • CROATIA
  • 3. NIKA BARIĆ - Čigra

Kadetkinje +59

    CROATIA
  • 1. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. ANITA PALINIĆ - Scardona Combat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANJA MUZGONJA - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 4. LARA TOMAŠKOVIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 5. MARTA ŽUPAN - Obrovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. OLIVERA ŠVRAKA - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 7. TAMARA VRKIĆ - Jastreb

Juniori -45

Juniori -48

Juniori -51

Juniori -55

    CROATIA
  • 1. ANDRO PLESKALT - Medvedgrad
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SERGEJ BJELOŠEVIĆ - DERVENTA

Juniori -59

    CROATIA
  • 1. DORIAN SKOKOVIĆ - Radnik
  • SLOVENIA
  • 2. MATEVŽ KOREN - Red Power

Juniori -63

    SLOVENIA
  • 1. ANŽE ZUPAN - Taekwondo klub Silla
  • CROATIA
  • 2. IVAN URUKALO - Scardona Combat
  • CROATIA
  • 3. JOSIP VIMAN - Medvedgrad
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PETAR MAKARIC - TKD/Kozara/

Juniori -68

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID CVIJANIKIĆ - DERVENTA
  • CROATIA
  • 2. KARLO PENTAVEC - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. TONI GOLOMEIĆ - ZG-DUBRAVA

Juniori -73

    CROATIA
  • 1. JIOSIP PEKIĆ - MARTIN GRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KRISTIJAN KUKIĆ - DERVENTA
  • SLOVENIA
  • 3. NITAJ ROPRET - Taekwondo klub Silla

Juniori -78

Juniori +78

Juniorke -42

Juniorke -44

Juniorke -46

Juniorke -49

    CROATIA
  • 1. ELENA ĐURIČKOVIĆ - Casper
  • CROATIA
  • 2. LAURA JURKOVIĆ - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MILICA STUPAR - TKD/Kozara/
  • CROATIA
  • 4. STELLA CARL - Čigra

Juniorke -52

    CROATIA
  • 1. KLARA TURČIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. MARTA LALIĆ - Čigra

Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. JOSIPA ČIČAK - Orion
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KRISTINA LAZAREVIĆ - DERVENTA
  • CROATIA
  • 3. KRISTINA ZADRAVEC - Osvit
  • CROATIA
  • 4. LEONARDA ŠIMIĆ - Osvit

Juniorke -59

    CROATIA
  • 1. EMA VRENKO - Čigra
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BLAŽEKOVIĆ - Dubrava
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MILICA KARANOVIĆ - DERVENTA
  • SLOVENIA
  • 4. NUSA URNAUT - TKD-KBK-MARIBOR

Juniorke -63

    CROATIA
  • 1. IVANA BOSANČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. TONKA BANIĆ - Scardona Combat

Juniorke -68

Juniorke +68

    CROATIA
  • 1. ANTONIA MIHALJEVIĆ - Obrovac
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA PAVLEK - Čigra
  • SLOVENIA
  • 3. PATRICIJA KAČIČ - Zagorje-SLO
Limači (202)

Mlađi kadeti (limači) -24

Mlađi kadeti (limači) -27

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID RUBIN - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 2. IVAN ZUBOVIĆ - Novalja
  • CROATIA
  • 3. MAKS KRANJČEC - Orion

Mlađi kadeti (limači) -30

    CROATIA
  • 1. FLORIJAN ZUBOVIĆ - Novalja
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LUKA BEVANDA - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN MIKIĆ - VRBOVEC

Mlađi kadeti (limači) -33

    CROATIA
  • 1. FILIP FALETAR - Orion
  • CROATIA
  • 2. MARKO BREKALO - Orion
  • CROATIA
  • 3. ZVONIMIR KRALJ - Čigra

Mlađi kadeti (limači) -36

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ RODOŠEK - Red Power
  • CROATIA
  • 2. TIN SLOVENEC - Bistra

Mlađi kadeti (limači) -39

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAMIR PERIŠIĆ - Novi Grad Sarajevo
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN ZUBOVIĆ - Contra
  • CROATIA
  • 3. LUKA PIETRI - Orion
  • CROATIA
  • 4. MORENO VIDAS - Novalja
  • CROATIA
  • 5. PATRIK VUKOVIĆ - Orion
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. STEFAN STOJNIĆ - "SPARTAK" Prijedor

Mlađi kadeti (limači) -43

    CROATIA
  • 1. BORNA BURSIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 2. ĐANI ORLANDINI - Orion
  • CROATIA
  • 3. FRAN LIOVIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 4. JAN MARIĆ - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 5. KRISTIJAN HARAMUSTEK - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 6. MARTIN KOARSKI - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 7. ROKO EŠEGOVIĆ - Tigar Zagreb

Mlađi kadeti (limači) -47

    CROATIA
  • 1. DANIEL PAVLOVIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. ROKO GRGAC - Čigra

Mlađi kadeti (limači) -51

Mlađi kadeti (limači) +51

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSEJ BURA - "SPARTAK" Prijedor
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARKO SIRAR - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 3. OTTO ŠIMEK - Bistra

Mlađe kadetkinje (limači) -24

Mlađe kadetkinje (limači) -27

Mlađe kadetkinje (limači) -30

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDREA BERIĆ - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA PAVLIČEVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA FLANJAK - TKD BRINJE

Mlađe kadetkinje (limači) -33

    CROATIA
  • 1. DORA CRNAC - Orion
  • CROATIA
  • 2. EMA MATEŠA - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • SLOVENIA
  • 3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 4. SAMANTHA JEREB - Orion

Mlađe kadetkinje (limači) -36

    CROATIA
  • 1. HANA IVANIŠ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA FLANJAK - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 3. TEA TRUPKOVIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije

Mlađe kadetkinje (limači) -39

Mlađe kadetkinje (limači) -43

    CROATIA
  • 1. EVA JAPUNDŽIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. LAURA LOVRIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 3. MAJA VUKIČEVIĆ - Osvit
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARTINA ARAPOVIĆ - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 5. PAOLA ŠEFC - Čigra
  • CROATIA
  • 6. TIJA VUKSAN - Čigra

Mlađe kadetkinje (limači) -47

Mlađe kadetkinje (limači) -51

Mlađe kadetkinje (limači) +51

    CROATIA
  • 1. ANA RENE COLAK - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. TIA KOROŠEC - Novalja

Limači - A -18

Limači - A -21

    CROATIA
  • 1. LEON KLANFAR - Bistra
  • CROATIA
  • 2. PATRICK KARABOGDAN - Taekwondo savez Karlovačke županije

Limači - A -24

    CROATIA
  • 1. LUKA KRALJ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. MARINO MATIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. TIN REZO - Orion

Limači - A -27

    CROATIA
  • 1. ALEN IMŠIROVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. BORNA BLAŽEVIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 3. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL GALOVIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 6. JAKOB MARTINOVIĆ - Radnik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. JOSIP BEVANDA - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 8. JOSIP JURIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 9. JOSIP SPEVEC - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 10. KARLO BAHUN - METALAC
  • CROATIA
  • 11. LEON HALGOTA - Contra
  • CROATIA
  • 12. MARIN MATASIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 13. MARKO POSAVEC - Jastreb
  • CROATIA
  • 14. MAURO VRANIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • SLOVENIA
  • 15. OŽBOLT MOLJ - Taekwondo klub Silla
  • CROATIA
  • 16. ŠIMUN ŽIVKOVIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 17. TIN PRUGOVEČKI - ZG-DUBRAVA

Limači - A -30

    CROATIA
  • 1. ARTUR RIZMAN - Čigra
  • CROATIA
  • 2. BORNA BOJČIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. DANIEL ŠKRTIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. FRAN SAMBOL - Čigra
  • CROATIA
  • 5. HRVOJE HORVATIĆ - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 6. HRVOJE VUŠAK - Jastreb
  • CROATIA
  • 7. IVAN MATAS - Casper
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. IVO PLANINIĆ - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 9. LEON VUJIČIĆ - Bistra
  • CROATIA
  • 10. LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 11. LUKŠA KOLEGA - Čigra
  • CROATIA
  • 12. MARKO BURIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 13. MARKO RUPČIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 14. NIKOLA MATIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 15. NIKOLA PODNER - Čigra
  • CROATIA
  • 16. PATRIK VISINSKI - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 17. PETAR JELAVIĆ - Bistra

Limači - A -33

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED HAJDARI - Novi Grad Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDIN KARUP - Novi Grad Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTONIO MUSTAPIĆ - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 4. BORNA MILOVAC - Jastreb
  • CROATIA
  • 5. DINO HADŽIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. DOMINIK FLANJAK - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 7. JAN KUNČIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 8. LEON MIKULCIC - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 9. LOVRO SORIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 10. MATEJ PETRINIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 11. MATIJA PODNAR - SENJ
  • CROATIA
  • 12. MIHOVIL PUHALOVIĆ - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 13. OSKAR SIVRIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 14. ROKO GULIN - Jastreb

Limači - A -36

    CROATIA
  • 1. DARIO BESPRSKA - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. FRANKO PEĆNIK - Čigra
  • CROATIA
  • 3. IVANO BELAVIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 4. IVANO HRANJEC - Jastreb
  • SLOVENIA
  • 5. JAKA BABIĆ - TKD-KBK-MARIBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MILOŠ GRUJIĆ - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 7. NOAH TUSTIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 8. TIN HORVAT - Jastreb
  • CROATIA
  • 9. VITO KNEŽEVIĆ - Jastreb

Limači - A -40

    CROATIA
  • 1. ANTE LJUBIČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ KORNET - VRBOVEC
  • CROATIA
  • 3. LEON NEMET - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO VRBOŠIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 5. VITO ĆAĆIĆ - Jastreb

Limači - A -45

    CROATIA
  • 1. FRAN BELJAN - Taekwondo savez Karlovačke županije

Limači - A +45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSANDAR RADIĆ - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 2. ARNO JURLINA - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN MORAVEK - Čigra

Limačice - A -18

Limačice - A -21

Limačice - A -24

    CROATIA
  • 1. EMA BRNARDIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 2. KIRA GALETIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. MATEA HLAD - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 4. MIA ČELAN - Tigar Zagreb

Limačice - A -27

    SLOVENIA
  • 1. DANAJA ŠKOFIC - Taekwondo klub Silla
  • CROATIA
  • 2. HANA PERCELA - SENJ
  • CROATIA
  • 3. JOSIPA BIJELIĆ - Novalja
  • CROATIA
  • 4. KALA MIDŽOR - Pantera
  • CROATIA
  • 5. KARLA PEKČEC - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 6. MATEA HLAD - JAKOVLJE
  • SLOVENIA
  • 7. MEDEJA MOHORIČ - Red Power
  • CROATIA
  • 8. MIRTA PAVELIĆ - SENJ
  • CROATIA
  • 9. NIKA HABULINEC - Zagrebačka Taekwondo Škola
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA KORITIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 11. ROZA HAVRLE - Contra
  • CROATIA
  • 12. STELA SPAJIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 13. TARA HORVAT - Bistra
  • CROATIA
  • 14. TARA TUČEK - Casper
  • CROATIA
  • 15. TIA VOKIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 16. VITA MRŠIĆ - Tigar Zagreb

Limačice - A -30

    CROATIA
  • 1. DALIJA BUNČIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 2. LARISA ZUBOVIĆ - Novalja
  • CROATIA
  • 3. LENA ČIZMIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 4. MARIJA STIMAC - Pantera
  • CROATIA
  • 5. MARTA HORVAT - Čigra
  • CROATIA
  • 6. MARTA MAVER - Osvit
  • CROATIA
  • 7. MIA KOPJAR - Osvit
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA HREBAC - BANIJA PANDAS
  • CROATIA
  • 9. TEA VUKIČEVIĆ - Osvit
  • CROATIA
  • 10. TONKA HORVAT - Medvedgrad

Limačice - A -33

    CROATIA
  • 1. DORA MEŠTROVIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. MARTINA RUKAVINA - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 3. NINA IVANIŠEVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. NINA MAZULOVIĆ - Medvedgrad

Limačice - A -36

    CROATIA
  • 1. LAURA MIKULČIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. MANUELA SERTIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 3. NIKA SLAVIĆ - Medvedgrad

Limačice - A -40

Limačice - A -45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA MRKIĆ - "SPARTAK" Prijedor
  • CROATIA
  • 2. JOSIPA BITANGA - Čigra
  • CROATIA
  • 3. KARLA JANČIĆ - Čigra

Limačice - A +45

    CROATIA
  • 1. ELLA MEDIĆ - Orion
  • CROATIA
  • 2. MARIJA KOTARSKI - VRBOVEC

Limači - B -18

    SLOVENIA
  • 1. AMIN VELIC - TKD-KBK-MARIBOR
  • CROATIA
  • 2. ZVONIMIR KARABEGOVIĆ - ZG-DUBRAVA

Limači - B -20

    CROATIA
  • 1. ALEN NOVOSEL - Tigar Zagreb
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN KARABOGDAN - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 3. MATEJ MATIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. MISLAV KORNET - VRBOVEC
  • SLOVENIA
  • 5. PATRIK ŠKOFIC - Taekwondo klub Silla
  • CROATIA
  • 6. TIBOR PRUGOVEČKI - ZG-DUBRAVA

Limači - B -22

    SLOVENIA
  • 1. ANEJ JERMAN - Zagorje-SLO
  • CROATIA
  • 2. LUKAS DUJIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. ROBERT RADOČAJ - Čigra

Limači - B -24

    CROATIA
  • 1. DINO VRBAN - Bistra
  • CROATIA
  • 2. FILIP KIŠ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 3. LEON SENICIC - Bistra
  • SLOVENIA
  • 4. MARKO ZARIĆ - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 5. MATEJ ŽIVKOVIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 6. VITO RAKIĆ - Jastreb

Limači - B -26

    CROATIA
  • 1. AJMAN FARHAT - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. JAKOV BOGOVIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 3. NOA IGRC - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 4. ROKO AMBRUŠ MARŠIĆ - Medvedgrad

Limači - B -28

Limači - B -30

Limači - B -33

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELEZ MEMIŠEVIĆ - Novi Grad Sarajevo
  • SLOVENIA
  • 2. JAKOV ZARIĆ - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 3. MARTIN HAMILTON - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 4. NIKO ŠKARA - Medvedgrad

Limači - B -37

Limači - B +37

Limačice - B -18

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ESMA PERISIC - Novi Grad Sarajevo
  • CROATIA
  • 2. LENA MIHIC - Pantera

Limačice - B -20

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA KELNER - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 2. LARA TUŠKAN - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 3. MIA KOVAČ - FENIKS-VUKOMEREC
  • SLOVENIA
  • 4. SARAH HASANAGIČ - Taekwondo klub Silla

Limačice - B -22

    CROATIA
  • 1. BRUNA VULIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. KARLA TRGOVČIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 3. KLARA BIONDIĆ - SENJ
  • CROATIA
  • 4. LARA KURJAN - Bistra

Limačice - B -24

    CROATIA
  • 1. DORA NAGLIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ESMA BAHTANOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
  • CROATIA
  • 3. LEA OPARNICA - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 4. SARA JURIŠIĆ - Osvit

Limačice - B -26

    CROATIA
  • 1. LORENA SEKAČIĆ - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. NOA KORMAN - Medvedgrad

Limačice - B -28

Limačice - B -30

    CROATIA
  • 1. HANA ŠENIČNJAK - SUSEDGRAD SOKOL

Limačice - B -33

Limačice - B -37

Limačice - B +37

Kick (77)

Kick (muški) -1 (2006-2007)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTONIO MUSTAPIĆ - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL BALIJA - Čigra
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LUKA BEVANDA - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 4. NOA ZOIMAT - Čigra

Kick (muški) -2 (2008-2009)

    CROATIA
  • 1. ANTE JONJIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. DAVID MIKAŠINOVIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 3. DORIAN RUDIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 4. FRAN IVKOVIĆ - ZG-DUBRAVA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVO PLANINIĆ - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 6. IVON JOVANOVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 7. JAKOV BOGOVIĆ - Ozalj
  • SLOVENIA
  • 8. JAKOV ZARIĆ - ORIENT TKD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. JOSIP BEVANDA - Cro Star - Mostar
  • CROATIA
  • 10. LOVRO BUTINA - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 11. MARKO BAHORIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 12. MARKO PERNAR - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 13. MARKO ŽUPAN - Čigra
  • SLOVENIA
  • 14. MIHAILO DRAGOVIĆ - GAIANA
  • CROATIA
  • 15. MISLAV DASOVIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 16. ROKO LUKŠIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 17. VALENTINO GARIP - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 18. VITO ZRILIĆ - Čigra

Kick (muški) -3 (2010-2011)

    SLOVENIA
  • 1. AMIN VELIC - TKD-KBK-MARIBOR
  • CROATIA
  • 2. BRUNO LATIN - Ozalj
  • CROATIA
  • 3. DAMJAN VORIH - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 4. FILIP POPIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 5. FRAN GLAVAŠ - Čigra
  • CROATIA
  • 6. GRGUR ŠALOMON - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 7. JOSIP ZUKANOVIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 8. MATEJ NOVAK - Čigra
  • CROATIA
  • 9. MAX SARAČ MILOVANOVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 10. ROBERT RADOČAJ - Čigra
  • SLOVENIA
  • 11. TARIK MUŠANOVIČ - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 12. UROŠ ZARIĆ - ORIENT TKD

Kick (ženski) -1 (2006-2007)

    CROATIA
  • 1. ANA ROGINIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA TRGOVČEVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
  • SLOVENIA
  • 3. ANJA RODOŠEK - Red Power
  • CROATIA
  • 4. ELA PAPIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 5. EMA GERMOVŠEK - Čigra
  • SLOVENIA
  • 6. EMILIJA DRAGOVIĆ - GAIANA
  • CROATIA
  • 7. HANNA ZOIMAT - Čigra
  • CROATIA
  • 8. IVONA PEREKOVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA JELIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 10. MARTA JURIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 11. MIA MATIJEVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 12. NIKA ŠKARJAK - Čigra
  • CROATIA
  • 13. NINA SOŠINSKI - Čigra
  • CROATIA
  • 14. PAULA PRINCIP - Čigra
  • CROATIA
  • 15. SARA ZRINJSKI-BAN - Čigra

Kick (ženski) -2 (2008-2009)

    CROATIA
  • 1. DOROTEA JESIH - Čigra
  • CROATIA
  • 2. DOROTEJA IVANČAN - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 3. EMA KRIVAK - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 4. HELENA MILIČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 5. HELENA PARLOV - Čigra
  • CROATIA
  • 6. IVONA FERENAC - Ozalj
  • CROATIA
  • 7. JANA LACKOVIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 8. JUDITA GREDELJ - Čigra
  • SLOVENIA
  • 9. KLARA KOŠAK - Zagorje-SLO
  • CROATIA
  • 10. LANA MEHKEK DORIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
  • CROATIA
  • 11. LAURA BUKOVAC - Čigra
  • CROATIA
  • 12. LEONA MALTARSKI - Čigra
  • CROATIA
  • 13. MAJA MARIJA BORIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 14. MARA BLAŠKOVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 15. VALENTINA ČULIG - Čigra

Kick (ženski) -3 (2010-2011)

    CROATIA
  • 1. ANA HORVATIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. BRIGITA ŽIVKOVIĆ - ZG-DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. ENA KRIVAK - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 4. LETICIJA PARLOV - Čigra
  • CROATIA
  • 5. LOLA AFGAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 6. LOTA ŠALOMON - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA DREMPETIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 8. MIA PARANOS - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 9. NARIA LJUBIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 10. NIKA PETRIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • SLOVENIA
  • 11. NIKOLINA ZARIĆ - ORIENT TKD
  • CROATIA
  • 12. PAULA ANĐELA BENIĆ - Čigra
  • SLOVENIA
  • 13. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - ORIENT TKD
Younger cadets (STD) (9)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. DAMJAN LAKIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. IVAN ĆUSAK - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 3. LUKA ĆUSAK - JAKOVLJE

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. KARLO GORIČKI - Zaprešić_

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. FANI PLEŠA - Zaprešić_
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA KORITIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. PETRA RIHTAR - Mladost Luka

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. BEA OSTRIHON - Zaprešić_
  • CROATIA
  • 2. ENA KULIĆ - METALAC
Cadets (STD) (14)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. LUKA ŠAHMANOVIČ - Red Power
  • CROATIA
  • 2. MARIN HLAD - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 3. MATKO ŠIRAC - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. MISLAV SENIČIĆ - JAKOVLJE

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA HALAPIR - Medvedgrad
  • CROATIA
  • 2. ELENA ČURIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MARIA KRAMAR - Jastreb
  • CROATIA
  • 4. MATEA MAGDALENIĆ - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 5. PETRA ŠUŠNJAK - ZELINGRAD

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. MIRNA JAVOROVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. MIRTA JAIĆ - Medvedgrad

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

    CROATIA
  • 1. LUCIJA JAZIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. MAJA DUMENČIĆ - Taekwondo savez Karlovačke županije
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA RANOGAJEC - Zaprešić_
Juniors (STD) (4)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

    SERBIA
  • 1. STEFAN MILUTINOVIĆ - Zrenjanin

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. SVEN TUŠKAN - Jastreb

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. MIA VRENKO - Čigra

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN

    SLOVENIA
  • 1. NUSA URNAUT - TKD-KBK-MARIBOR
Seniors (STD) (8)

SA-1 - Seniors - M (>18 year) 6-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. MIŠO MILEUSNIĆ - ORIENT TKD

SA-2 - Seniors - M (18-30 year) >1 DAN

SA-3 - Seniors - M (31-40 year) >1 DAN

MA-1 - Seniors - M (41-50 year) >1 DAN

    SLOVENIA
  • 1. ZLATAN RANĐELOVIĆ - GAIANA

MA-2 - Seniors - M (51-60 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. MIŠEL MLADINA - Magone

MA-3 - Seniors - M (61-65 year) >1 DAN

MA-4 - Seniors - M (>65 year) >1 DAN

SB-1 - Seniors - F (>18 year) 6-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. DOROTEA SENIČIĆ - JAKOVLJE
  • CROATIA
  • 2. IVANA CVITKOVIĆ - MAKSIMIR

SB-2 - Seniors - F (18-30 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. KARLA ŠTEFANKO - Čigra

SB-3 - Seniors - F (31-40 year) >1 DAN

    SLOVENIA
  • 1. MAVRIČ RENATA - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 2. NINA DLINŠEK PRCAČ - ORIENT TKD

MB-1 - Seniors - F (41-50 year) >1 DAN

MB-2 - Seniors - F (51-60 year) >1 DAN

MB-3 - Seniors - F (61-65 year) >1 DAN

MB-4 - Seniors - F (>65 year) >1 DAN

Harmonised pair (STD) (0)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

D3 - Harmonized pair (15-17 year) >1 POOM/DAN

D4 - Harmonized pair (>18 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN

Cadets (Creative) (0)

K-KA - Cadets creative M (08-11 year) > 4 GEUP

K-KB - Cadets creative F (08-11 year) > 4 GEUP

Juniors (Creative) (0)

K-JA - Juniors creative M (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-JB - Juniors creative F (12-17 year) > 1. POOM/DAN

Seniors (Creative) (0)

K-A - Seniors creative M (>18 year) > 1. POOM/DAN

K-B - Seniors creative F (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative pair (0)

K-D1 - Creative pair 1 (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-D2 - Creative pair 2 (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative team (0)

K-T - Creative team (>12 year.) > 1 POOM/DAN

Para Poomsae (2)

PARA-10-VISB-M

PARA-10-VISB-F

PARA-20-INTL-M

    CROATIA
  • 1. VIKTOR FRANE GLIGO - Pantera

PARA-20-INTL-F

PARA-30-BODY-M

    CROATIA
  • 1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - MAKSIMIR

PARA-30-BODY-F

PARA-60-HEAR-M

PARA-60-HEAR-F

PARA-70-DWRF-M

PARA-70-DWRF-F