Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4. KUP JAKOVLJA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
ML.KAD, KAD (71)
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
1. ANTONIO DRAGUN - Jastreb
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ - Tigar Zagreb
3. IVAN VARGA - Jastreb
4. MARTIN ĐAKOVIĆ - Karlovac
5. MATIJA TUNJIĆ - ORKA AS
6. PATRIK KOVAČEVIĆ - MASTER
Mlađi kadeti -30
1. FRANO KUSIĆ - Tigar Zagreb
2. MAURO MARTINAC - Jastreb
3. PATRIK HOĐA - ZELINGRAD
4. VITO STJEPAN ČAVAR - DUGO SELO
Mlađi kadeti -33
1. FRAN ANDRIJANIĆ - Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ - Jastreb
Mlađi kadeti -36
1. ADNAN ALAGIĆ - Jastreb
2. EMANUEL PALIKUĆA - Tigar Zagreb
3. IVAN DRAŽENOVIĆ - Jastreb
4. KARLO MALEČIĆ - Jastreb
5. KARLO MARINKOVIĆ - Tigar Zagreb
6. LUKA MIRKOVIĆ - JAKOVLJE
7. MARKO SUBOTIČANEC - Jastreb
8. MARTIN ŠTEFANAC - Karlovac
9. MATEO VUKŠIĆ - Jastreb
10. NINO KOLEGA - Jastreb
Mlađi kadeti -39
1. ADRIJAN JANDROKOVIĆ - MASTER
2. DOMINIK JAZVIĆ - Tigar Zagreb
Mlađi kadeti -43
1. ANTON RAMAJ - ORKA AS
2. IVAN POSAVEC - ZELINGRAD
3. ROKO BULJAN - Jastreb
4. ROKO EŠEGOVIĆ - Tigar Zagreb
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
1. MARIN HLAD - JAKOVLJE
2. MISLAV SENIČIĆ - JAKOVLJE
Mlađi kadeti +51
1. IVAN DANANIĆ - ZELINGRAD
2. LUKA ĆUSAK - JAKOVLJE
Mlađe kadetkinje -24
1. MAGDALENA LJUBIĆ - Karlovac
2. MARGARITA VUKIĆ - ORKA AS
Mlađe kadetkinje -27
1. ANA MINKOVIĆ - Bistra
2. LANA ROGAR - Tigar Zagreb
3. LORA MARINKOVIĆ - Tigar Zagreb
4. VANESSA BOSILJ - Ogulin
Mlađe kadetkinje -30
1. IVANA DJAKOVIĆ - Tigar Zagreb
2. LANA PRĐUN - MASTER
3. LUCIJA PAVLIČEVIĆ - Tigar Zagreb
4. MATEA MAGDALENIĆ - JAKOVLJE
5. NICOLE ROGAR - Tigar Zagreb
6. PAULA FILA - ORKA AS
Mlađe kadetkinje -33
1. DONATA LEDNICKI - Jastreb
2. DORA STARČEVIĆ - ORKA AS
3. STELLA SUBOTIĆ - MASTER
Mlađe kadetkinje -36
1. MAGDALENA IVIĆ - Jastreb
2. MAREA VODOPIJA - Tigar Zagreb
3. MARIS METER - Jastreb
4. PETRA GEČEK - ORKA AS
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
1. CHIARA DUJMOVIĆ - Tigar Zagreb
2. DOROTEA DANANIĆ - ZELINGRAD
3. DOROTEJA FRANJO - JAKOVLJE
4. LUCIJA MARUŠIĆ - Jastreb
5. NIKOL FILA - ORKA AS
6. NIKOLINA MESIĆ - Jastreb
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
1. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ - JAKOVLJE
2. LEON ZORKO - Jastreb
Kadeti -45
1. JURE ĆURIĆ - ORKA AS
2. PATRIK PALIKUĆA - Tigar Zagreb
3. TIN MALEČIĆ - Jastreb
Kadeti -49
Kadeti -53
1. DOMINIK PUŠEK - JAKOVLJE
2. MATIJA ZAGOREC - ZELINGRAD
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti -65
Kadeti +65
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
1. IVONA STRAŠĆEK - Jastreb
2. NIKA HAJAK - MAKSIMIR
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
1. DORA OREMUŠ - TK KAPELŠČAK
2. IVA ĆURIĆ - ORKA AS
3. KARLA KIRIN - Jastreb
4. KARLA KLAUDIA KVESIĆ - Jastreb
5. NIKA TUMBRI - Tigar Zagreb
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
VRTIĆANCI (27)
Vrtićanci 0910 -16
Vrtićanci 0910 -18
Vrtićanci 0910 -20
1. AJMAN FARHAT - MAKSIMIR
2. FILIP KIŠ - FENIKS-VUKOMEREC
3. JOSIP FRANJO - JAKOVLJE
4. LEON KLANFAR - Bistra
5. LEON SENICIC - Bistra
Vrtićanci 0910 -22
Vrtićanci 0910 -24
Vrtićanci 0910 -26
Vrtićanci 0910 -28
Vrtićanci 0910 -30
Vrtićanci 0910 -33
Vrtićanci 0910 -36
Vrtićanci 0910 +36
Vrtićanke 0910 -16
Vrtićanke 0910 -18
Vrtićanke 0910 -20
1. EMA FILA - ORKA AS
2. LARA KURJAN - Bistra
3. LARA TUŠKAN - Karlovac
4. MIA KOVAČ - FENIKS-VUKOMEREC
Vrtićanke 0910 -22
Vrtićanke 0910 -24
Vrtićanke 0910 -26
Vrtićanke 0910 -28
Vrtićanke 0910 -30
Vrtićanke 0910 -33
Vrtićanke 0910 -36
Vrtićanke 0910 +36
Vrtićanci 0708 -18
Vrtićanci 0708 -20
Vrtićanci 0708 -22
Vrtićanci 0708 -24
Vrtićanci 0708 -26
1. JAKOV BEZJAK - MASTER
2. LOVRO MATIĆ - Tigar Zagreb
3. ROKO ŠAGUD - ZELINGRAD
Vrtićanci 0708 -28
1. HRVOJE SUHIĆ - ORKA AS
2. SVEN TINODI - Tigar Zagreb
Vrtićanci 0708 -30
1. IVAN ĆUSAK - JAKOVLJE
2. MARIO ILIJA PRKIĆ - DUGO SELO
Vrtićanci 0708 -33
1. FILIP SPICEK - Bistra
2. JOSIP RAČIĆ - ORKA AS
Vrtićanci 0708 -36
Vrtićanci 0708 -40
Vrtićanci 0708 +40
Vrtićanke 0708 -18
Vrtićanke 0708 -20
Vrtićanke 0708 -22
1. DORA NAGLIĆ - Karlovac
2. EMA BRNARDIĆ - Karlovac
3. LAURA KOS - ZELINGRAD
Vrtićanke 0708 -24
Vrtićanke 0708 -26
1. LANA TOTIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
2. NIKA JANDROKOVIĆ - MASTER
Vrtićanke 0708 -28
Vrtićanke 0708 -30
1. GITA ILIJIĆ - MAKSIMIR
2. NIKI TOMELJAK - MAKSIMIR
3. SARA CURMAN - JAKOVLJE
4. SARA MARIČIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
Vrtićanke 0708 -33
Vrtićanke 0708 -36
Vrtićanke 0708 -40
Vrtićanke 0708 +40
KICK (17)
Kick (muški) - 2005, 2006-1 (2005, 2006)
Kick (muški) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
1. ANDREJ BORŠA - SUSEDGRAD SOKOL
2. BARTOL ŠIMUNKOVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
3. BRUNO ŠIVAK - SUSEDGRAD SOKOL
4. DOMAGOJ KRALJIĆ - TK KAPELŠČAK
5. DOMINIK ŠOŠTAR - TK KAPELŠČAK
6. FILIP TOMIĆ - TK KAPELŠČAK
7. HRVOJE PAVLEK - SUSEDGRAD SOKOL
8. JOSIP ČURIĆ - ZELINGRAD
9. KARLO ANDROŠEVIĆ - TK KAPELŠČAK
10. LUKA KRALJ - ZELINGRAD
11. MARKO KRALJIĆ - TK KAPELŠČAK
12. MICHEL IVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
Kick (ženski) - 2005, 2006-1 (2005, 2006)
Kick (ženski) - 2007, 2008-2 (2007, 2008)
1. ADRIANA OREMUŠ - TK KAPELŠČAK
2. EVA OVNIČEVIĆ - TK KAPELŠČAK
3. LUCIJA MARKOVIĆ - ZELINGRAD
4. MAJA ŠIMUNKOVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
5. TENA BARTOLIĆ - TK KAPELŠČAK