Odabrano natjecanje: 4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
Mlađi kadeti A

Mlađi kadeti A -27

1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. JAN FLEGAR, Bistra
3. FRAN ŠERER, Zagreb
3. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA

Mlađi kadeti A -30

1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. IVAN VUGRINEC, Koryo Varaždin

Mlađi kadeti A -33

1. TONI DUJIĆ, Rugvica
2. LEO CONJAR, Karlovac
3. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. IVO SANDEV, Macedonia National Team

Mlađi kadeti A -36

1. VITO JELIC, Pantera
2. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina
3. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj

Mlađi kadeti A -39

1. MATIJA MIŠKOVIĆ, Karlovac
2. ANGELO ŠVEC, Zagreb
3. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR

Mlađi kadeti A -43

1. JOSIP COCE, neryo
2. BENEDIKT GRGIĆ, TCZ Ban Keglević

Mlađi kadeti A -47

1. ALEKSEI SOGLASNOV, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
2. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad

Mlađe kadetkinje A

Mlađe kadetkinje A -30

1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. HANA-DORIA ZAJEC, Cobra
3. MARIA KARASEVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM

Mlađe kadetkinje A -33

1. -ADNA KOLJIĆ, TAE KWONDO KLUB HANKUK
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR

Mlađe kadetkinje A -39

1. LAURA VIDEK, Pantera
2. ALEXANDRA ERZOVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. KIM KREUZER, Centar Babić Stuttgart
3. NICOLE FUMIĆ, Bistra

Mlađe kadetkinje A -47

1. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
2. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin

Mlađe kadetkinje A +51

1. EMA LONČARIĆ, Karlovac
2. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR

Mlađi kadeti B

Mlađi kadeti B -27

1. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
2. KOLIĆ LUKAS, Karlovac
3. BORNA KRČAR, Rugvica
3. MARKO DRLJO, Bistra

Mlađi kadeti B -30

1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac
3. DOMEN MOLJ, KORYO Slovenia
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra

Mlađi kadeti B -33

1. LUKA GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
2. MATIJA OBROVAC, Karlovac
3. MATIJA RADOŠ, TCZ Ban Keglević
3. LEON VRTARIĆ, M.T.A.

Mlađi kadeti B -36

1. DOMINIK GLAVINA, Rugvica
2. FRAN TRETINJAK, TCZ Ban Keglević
3. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. MIROSLAV BARTO, Taekwondo klub Hnusta

Mlađi kadeti B -39

1. BORNA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
2. FILIP MILOSEVIC, Pantera
3. TIMON BELEC, TAE KWONDO KLUB HANKUK
3. FILIP POPOVIĆ, Futura

Mlađi kadeti B -43

1. JAKOV ROGIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. PATRICK KRIZMAN, ZG-DUBRAVA
3. LOVRO KIŠAK, Koryo Varaždin

Mlađi kadeti B +51

1. KARLO MALETIĆ, TK Prana Karlovac
2. DRAGUTIN BIŠKUP, Koryo Varaždin
3. TOMISLAV BEBIĆ, ZG-DUBRAVA
3. STJEPAN NEKRET KATIĆ, Rugvica

Mlađe kadetkinje B

Mlađe kadetkinje B -24

1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MARA SAMARZIJA, Pantera

Mlađe kadetkinje B -27

1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin

Mlađe kadetkinje B -30

1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NIKA MATEŠIĆ, TKD-SALONA
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. KLAUDIJA MARINIĆ, Koryo Varaždin

Mlađe kadetkinje B -33

1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. SAŠA BERGANT, KORYO Slovenia
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. HELENA DUJMIĆ, Ogulin

Mlađe kadetkinje B -36

1. LEDA ĐIMOTI, Medvedgrad
2. LANA TEKIĆ, Koryo Varaždin
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MONIKA GRDIĆ, Ogulin

Mlađe kadetkinje B -39

1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. TEA STIPETIĆ, Ogulin
3. LARA KNEŽEVIĆ, Gračac

Mlađe kadetkinje B -47

1. NIKOLINA SILOV, TKD-SALONA
2. REA MINKOVIĆ, Bistra

Kadeti A

Kadeti A -33

1. FABIO PIRŠLJIN, GACKA
2. BORNA MAKAR, M.T.A.

Kadeti A -37

1. KRISTIJAN KUŠTER, Koryo Varaždin
2. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
3. MARIO MUTAK, TK Prana Karlovac

Kadeti A -41

1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. ANTE RONCEVIC, Pantera
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
3. PATRIK LICUL, Futura

Kadeti A -45

1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. JURAJ CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
3. TOMISLAV SABLJAK, Karlovac

Kadeti A -49

1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. TIN VRANARIČIĆ, Jastreb
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA

Kadeti A -53

1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. RICCARDO SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. HRISTIJAN SPASOVSKI, Macedonia National Team
3. TOMAZ MOCNIK, TKD-KBK-MARIBOR

Kadeti A -57

1. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
2. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE

Kadeti A -61

1. LEO SABLJAK, Karlovac
2. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
3. TONI MARASOVIĆ REIĆ, neryo

Kadeti A -65

1. ANŽE ZUPAN, KORYO Slovenia
2. MARINO PEREŽA, neryo
3. ALESSANDRO MILAN, ASD DRAGO JESOLO

Kadetkinje A

Kadetkinje A -41

1. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad
2. ANASTASIA PUCHKO, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. ANZHELIKA BUROVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac

Kadetkinje A -44

1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. KORNELIA DOVALOVA, Taekwondo klub Hnusta

Kadetkinje A -47

1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. VERONIKA BILIČIĆ, Karlovac
3. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota

Kadetkinje A -51

1. DORA BERONIC, Karlovac
2. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. MATEA FUMIĆ, Bistra
3. NIKA KLEPAC, Medvedgrad

Kadetkinje A -59

1. SONIA PUPPO, Centro Taekwondo Alessandria
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. LORENA ČOLJA, Koryo Varaždin

Kadeti B

Kadeti B -37

1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. ROKO PERAIĆ, M.T.A.
3. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. TONI FAVRO, Forteca Korčula

Kadeti B -41

1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
2. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. IGOR TOMINAC, Karlovac

Kadeti B -45

1. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
2. LORENZO ZIA, ASD DRAGO JESOLO
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac

Kadeti B -49

1. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
2. FILIP MARKOVIĆ, Bistra

Kadeti B -53

1. PATRIK GUNAR, Black Tiger Snina
2. EUGEN ŠTEKO, Sljeme
3. JAN ŽAN POTOČNIK, JITAE Maribor

Kadeti B -57

1. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
2. KARLO ČOVRAN, Koryo Varaždin
3. MARTIN PISKAČ, Koryo Varaždin

Kadeti B -61

1. MIHAEL BANKO, Futura
2. PATRICK BROŽIĆ, Sljeme

Kadeti B +65

1. MIHAEL ROHTEK, Koryo Varaždin
2. BORIS HANUSOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice
3. NIK AUGUŠTIN, JITAE Maribor
3. BIORN MAZNIKU, Top Gym Sport

Kadetkinje B

Kadetkinje B -37

1. ARINA PUCHKO, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
2. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad
3. ANASTASIA PUCHKO, RUSSIA HALLELUJAH TEAM

Kadetkinje B -44

1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
2. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
3. NIKITA AGAS, Centro Taekwondo Alessandria

Kadetkinje B -51

1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
3. SARA TOMAC, ZG-DUBRAVA

Juniori A

Juniori A -45

1. BRANIMIR FRANOVIĆ, Marjan
2. DARKO VELICKOVSKI, Macedonia National Team

Juniori A -51

1. PAVAO ELEZ, Marjan
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. VLADISLAV POTIN, RUSSIA HALLELUJAH TEAM

Juniori A -55

1. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina
2. MATTEO SARI, BLACK HAWKS
3. DOMINIK JESIH, Jastreb

Juniori A -59

1. TIN VULETIĆ, Marjan
2. MARKO TRIVA, Marjan
3. STEPAN LABUDIN, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. DAVIDE TURILLI, FREE SPIRIT TRIESTE

Juniori A -63

1. MATIC MOTALN, JITAE Maribor
2. IVAN HORVAT, Karlovac
3. BALÁZS TAR, Tájfun SE
3. DAVID ARAPAJ, BESA

Juniori A -68

1. JURE HORVAT, JITAE Maribor
2. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. MAREK ÚREK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. JULIAN ARAČIĆ, Rugvica

Juniori A -73

1. LEO KATIĆ, DUGA RESA
2. IGOR KOZINA, Karlovac
3. DINO VUJIČIĆ, Jastreb

Juniori A -78

1. MARIO ZEKIĆ, Rugvica
2. NIK JUNCAJ, BESA

Juniorke A

Juniorke A -44

1. ANĐELA ĆOSIĆ, Marjan
2. ANDREA GALETIĆ, TKD BRINJE

Juniorke A -52

1. BRUNA VULETIĆ, Marjan
2. SARA ĆIBARIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ANASTASIA LARINA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. ANAMARIJA RUNTIĆ, Marjan

Juniorke A -55

1. MARIJA BADROV, Marjan
2. NINA MATOŠIĆ, Marjan

Juniorke A -59

1. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
2. PATRICIJA IVANAGIĆ, Gračac
3. KRSNIK PAULA, Rugvica

Juniorke A -63

1. NIVES KERNER, Jastreb
2. TAMARA DANILOVIĆ, Velebit
3. PETRA TUŠKAN, Karlovac
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb

Juniorke A -68

1. VIKTORIJA PAVLOVSKI, Marjan
2. SELENA FRANJIĆ, Karlovac

Juniorke A +68

1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor
2. PETRA PAVELIĆ, Velebit
3. AJNA DŽANIĆ, Jastreb

Juniori B

Juniori B -59

1. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. LUKA MUTAK, TK Prana Karlovac
3. MARTIN PEDIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

Juniori B +78

1. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
2. BRUNALDO SYLAJ, Top Gym Sport

Juniorke B

Juniorke B -52

1. MARTINA MARIĆ, Karlovac
2. MIGENA ZHARRI, Top Gym Sport
3. ERICA DEMARCHI, Centro Taekwondo Alessandria

Seniori A

Seniori A - 58

1. KARIM TAFSI, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MARTIN MIHELY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice

Seniori A - 68

1. ALEN ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo
2. ZLATKO BATISTIĆ, Forteca Korčula
3. LUIGI GENTILE, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. PETER LANCKO, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota

Seniori A - 80

1. TONI KANAET, Marjan
2. BORIS LIESKOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ADRIAN ANGYAL, Ilyo TKD SKP Kosice
3. GIANFRANCO FORTE, Centro Taekwondo Alessandria

Seniori A +80

1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. JAROSLAV DÓBI, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota

Seniorke A

Seniorke A -49

1. IRENA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. MAJA LJUBANOVIĆ, ZG-DUBRAVA

Seniorke A +67

1. DIANA LETICA, ZG-DUBRAVA
2. SNJEŽANA LINTA, TK Prana Karlovac

Seniori B

Seniori B +80

1. IVAN ŠOLIĆ, Forteca Korčula
2. SANDI PULJAK, Ozalj

Seniorke B

Seniorke B -49

1. DENISA RABIHIĆ, ORKA AS
2. MONICA CECCUZZI, Centro Taekwondo Alessandria