Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče 1
Borišče 2
TEŽA/LETO
Mini olimpiada (m) -21
Mini olimpiada (m) -23
Mini olimpiada (m) -27
Mini olimpiada (m) -36
Mini olimpiada (f) -23
Mini olimpiada (f) -33
Mini olimpiada (f) +39
Mlajši kadeti (m) -30
Mlajši kadeti (m) -33
Mlajši kadeti (m) -36
Mlajši kadeti (m) -39
Mlajši kadeti (m) -43
Mlajši kadeti (m) -47
Mlajši kadeti (m) +51
Mlajši kadeti (f) -27
Mlajši kadeti (f) -30
Mlajši kadeti (f) -33
Mlajši kadeti (f) -36
Mlajši kadeti (f) -43
Kadeti (m) -33
Kadeti (m) -37
Mini olimpiada (m) -21
1005
182
27
NIKOLA DRAŽETA (TKDBGD)
114
40
LEON SENICIC (BIST)
Dobitniki medalj
1. LEON SENICIC, Bistra
2. NIKOLA DRAŽETA, Beograd
3. ----
3. ----
Mini olimpiada (m) -23
1006
1
0
JAKA TOPIČ (TKD KBK)
105
10
MARINO MATIĆ (RUG)
Dobitniki medalj
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA
2. JAKA TOPIČ, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Mini olimpiada (m) -27
1002
228
17
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
2
18
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
129
MICHAL POHAN (LECAF)
1010
2
0
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
129
0
MICHAL POHAN (LECAF)
Dobitniki medalj
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ----
3. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. ----
Mini olimpiada (m) -36
1007
205
14
TEVŽ OLOVEC (TKDKANG)
217
16
FILIP SPICEK (BIST)
Dobitniki medalj
1. FILIP SPICEK, Bistra
2. TEVŽ OLOVEC, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Mini olimpiada (f) -23
1001
231
0
KLARA KOKOLJ (TKDKANG)
92
0
MIDZOR KALA (PANTERA)
10
MAJA TOPIČ (TKD KBK)
22
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
115
LARA KURJAN (BIST)
1003
92
20
MIDZOR KALA (PANTERA)
10
3
MAJA TOPIČ (TKD KBK)
1004
22
28
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
115
37
LARA KURJAN (BIST)
1011
92
4
MIDZOR KALA (PANTERA)
115
0
LARA KURJAN (BIST)
Dobitniki medalj
1. MIDZOR KALA, Pantera
2. LARA KURJAN, Bistra
3. MAJA TOPIČ, TKD-KBK-MARIBOR
3. MEDEJA MOHORIČ, JITAE Maribor
Mini olimpiada (f) -33
1008
76
0
JOHANKA KOCHRDOVA (LECAF)
144
0
KATJA PETROVIĆ (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. KATJA PETROVIĆ, ORIENT TKD
2. JOHANKA KOCHRDOVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Mini olimpiada (f) +39
1009
142
9
TISA NEJA ŠMIC (ORIENT1)
95
12
ANA STIMAC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. ANA STIMAC, Pantera
2. TISA NEJA ŠMIC, ORIENT TKD
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (m) -30
1012
223
5
DANIN HASANAGIC (SILLA)
234
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
100
MARKO DRLJO (BIST)
1013
215
12
JAN FLEGAR (BIST)
4
0
LAN LAVRINC (TKD KBK)
171
TAI CERAR (ŠMARTNO)
1032
223
9
DANIN HASANAGIC (SILLA)
100
5
MARKO DRLJO (BIST)
1033
215
7
JAN FLEGAR (BIST)
171
2
TAI CERAR (ŠMARTNO)
1052
223
4
DANIN HASANAGIC (SILLA)
215
10
JAN FLEGAR (BIST)
Dobitniki medalj
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. DANIN HASANAGIC, Taekwondo klub Silla
3. TAI CERAR, Šmartno-Litija
3. MARKO DRLJO, Bistra
Mlajši kadeti (m) -33
1014
224
0
DOMEN MOLJ (SILLA)
47
0
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
1015
159
7
JAKUB MULLER (SATKD)
176
5
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
1016
108
7
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
44
3
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
197
MARTINO PRCE (CROSTAR)
1034
224
7
DOMEN MOLJ (SILLA)
159
4
JAKUB MULLER (SATKD)
1035
108
3
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
197
10
MARTINO PRCE (CROSTAR)
1053
224
9
DOMEN MOLJ (SILLA)
197
0
MARTINO PRCE (CROSTAR)
Dobitniki medalj
1. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. MARTINO PRCE, Cro Star - Mostar
3. JAKUB MULLER, Slovak national team
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mlajši kadeti (m) -36
1017
167
3
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
104
8
IVAN MATIĆ (RUG)
1018
98
6
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
9
12
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
1019
128
1
JOSIP TRUPEC (MLADOST)
157
13
MATEJ HORVATH (SATKD)
1020
68
17
TONI DUJIĆ (RUG)
11
1
NEJC LAZAR (TKD KBK)
1036
104
5
IVAN MATIĆ (RUG)
9
1
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
1037
157
8
MATEJ HORVATH (SATKD)
68
7
TONI DUJIĆ (RUG)
1054
104
6
IVAN MATIĆ (RUG)
157
3
MATEJ HORVATH (SATKD)
Dobitniki medalj
1. IVAN MATIĆ, RUGVICA
2. MATEJ HORVATH, Slovak national team
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. TONI DUJIĆ, RUGVICA
Mlajši kadeti (m) -39
1044
230
1
MARKO VIDOVIĆ (TKDS HB)
220
5
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO VIDOVIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (m) -43
1021
185
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
106
8
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1022
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
187
0
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
23
VID MOHORIČ (JITAE)
1038
106
9
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
6
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1039
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
23
0
VID MOHORIČ (JITAE)
1055
106
14
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
23
8
VID MOHORIČ (JITAE)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
3. RICHARD BRISKAR, Slovak national team
3. ----
Mlajši kadeti (m) -47
1045
134
8
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
146
1
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
2. NIKOLA ZARIĆ, ORIENT TKD
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (m) +51
1046
194
5
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
219
0
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar
2. TOMAZ MOCNIK, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (f) -27
1025
216
7
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
218
1
ANA MINKOVIĆ (BIST)
132
RENATA ZERZANOVA (LECAF)
1047
216
0
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
132
0
RENATA ZERZANOVA (LECAF)
Dobitniki medalj
1. NELA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD
2. ----
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. ----
Mlajši kadeti (f) -30
1023
93
21
NIKA KOLAREK (PANTERA)
206
0
ANNA KOKOLJ (TKDKANG)
184
TEODORA RADAK (TKDBGD)
174
EMA SEVER (BIST)
13
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
1040
93
2
NIKA KOLAREK (PANTERA)
184
3
TEODORA RADAK (TKDBGD)
1041
174
13
EMA SEVER (BIST)
13
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
1056
184
13
TEODORA RADAK (TKDBGD)
174
2
EMA SEVER (BIST)
Dobitniki medalj
1. TEODORA RADAK, Beograd
2. EMA SEVER, Bistra
3. NIKA KOLAREK, Pantera
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mlajši kadeti (f) -33
1026
179
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
102
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
1027
67
10
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
143
0
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
1048
179
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
67
2
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
Dobitniki medalj
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. ----
3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
Mlajši kadeti (f) -36
1028
78
15
SLAVICA LETICA (TKDS HB)
175
5
DORA TROHA (BIST)
165
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
1049
78
14
SLAVICA LETICA (TKDS HB)
165
2
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. SLAVICA LETICA, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. DORA TROHA, Bistra
3. ----
Mlajši kadeti (f) -43
1029
177
10
NICOLE FUMIĆ (BIST)
186
3
VESNA AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
1030
199
2
FANI GELO (ZAPREŠI)
141
0
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
1050
177
0
NICOLE FUMIĆ (BIST)
199
3
FANI GELO (ZAPREŠI)
Dobitniki medalj
1. FANI GELO, Zaprešić_
2. NICOLE FUMIĆ, Bistra
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Beograd
Kadeti (m) -33
1031
94
1
IAN MIDZOR (PANTERA)
21
7
ROK MOTALN (JITAE)
82
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
1051
21
2
ROK MOTALN (JITAE)
82
3
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. ROK MOTALN, JITAE Maribor
3. IAN MIDZOR, Pantera
3. ----
Kadeti (m) -37
1024
195
1
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
51
2
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
52
IVO SANDEV (KATALEA)
226
NIK BERGANT (SILLA)
154
MARKO PALECKO (SATKD)
1042
51
0
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
52
0
IVO SANDEV (KATALEA)
1043
226
6
NIK BERGANT (SILLA)
154
0
MARKO PALECKO (SATKD)
1057
51
4
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
226
7
NIK BERGANT (SILLA)
Dobitniki medalj
1. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
2. NEMANJA VASIĆ, DRAGON
3. MARKO PALECKO, Slovak national team
3. IVO SANDEV, Petrovec