Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
BOJI
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mini olimpiada (m)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAN RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
MINI-M-27
2
2
18
0
1
2.
LEON SENICIC
Bistra
MINI-M-21
1
1
40
0
13
3.
MARINO MATIĆ
RUGVICA
MINI-M-23
1
1
10
0
10
4.
FILIP SPICEK
Bistra
MINI-M-36
1
1
16
0
2
5.
OŽBOLT MOLJ
Taekwondo klub Silla
MINI-M-27
1
0
17
0
-1
6.
TEVŽ OLOVEC
TKD klub Kang
MINI-M-36
1
0
14
0
-2
7.
JAKA TOPIČ
TKD-KBK-MARIBOR
MINI-M-23
1
0
0
0
-10
8.
NIKOLA DRAŽETA
Beograd
MINI-M-21
1
0
27
0
-13
Mini olimpiada (f)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MIDZOR KALA
Pantera
MINI-F-23
3
3
24
0
21
2.
ANA STIMAC
Pantera
MINI-F+39
1
1
12
0
3
3.
KATJA PETROVIĆ
ORIENT TKD
MINI-F-33
1
1
0
0
0
4.
LARA KURJAN
Bistra
MINI-F-23
2
1
37
0
5
5.
JOHANKA KOCHRDOVA
SK TKD LACEK
MINI-F-33
1
0
0
0
0
6.
KLARA KOKOLJ
TKD klub Kang
MINI-F-23
1
0
0
0
0
7.
TISA NEJA ŠMIC
ORIENT TKD
MINI-F+39
1
0
9
0
-3
8.
MEDEJA MOHORIČ
JITAE Maribor
MINI-F-23
1
0
28
0
-9
9.
MAJA TOPIČ
TKD-KBK-MARIBOR
MINI-F-23
1
0
3
0
-17
Mlajši kadeti (m)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAN FLEGAR
Bistra
MKAD-M-30
3
3
29
0
23
2.
NIKOLA UGARKOVIĆ
RUGVICA
MKAD-M-43
3
3
31
0
14
3.
IVAN MATIĆ
RUGVICA
MKAD-M-36
3
3
19
0
12
4.
DOMEN MOLJ
Taekwondo klub Silla
MKAD-M-33
3
3
16
0
12
5.
PATRIK IVANKOVIĆ
Bistra
MKAD-M-47
1
1
8
0
7
6.
DOMINIK GRANIĆ
Cro Star - Mostar
MKAD-M+51
1
1
5
0
5
7.
LIN KOVACIC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-M-39
1
1
5
0
4
8.
MATEJ HORVATH
Slovak national team
MKAD-M-36
3
2
24
0
10
9.
DANIN HASANAGIC
Taekwondo klub Silla
MKAD-M-30
3
2
18
0
-1
10.
TONI DUJIĆ
RUGVICA
MKAD-M-36
2
1
24
0
15
11.
LUKA RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-M-36
2
1
13
0
2
12.
JAKUB MULLER
Slovak national team
MKAD-M-33
2
1
11
0
-1
13.
MARTINO PRCE
Cro Star - Mostar
MKAD-M-33
2
1
10
0
-2
14.
LUKA MIKARIC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-M-33
2
1
10
0
-3
15.
VID MOHORIČ
JITAE Maribor
MKAD-M-43
2
1
8
0
-6
16.
MARKO FARKAS
DRAGON
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
17.
UROŠ BELANOVIĆ
Šabac
MKAD-M-30
1
0
4
0
-1
18.
DAMJAN IVANKOVIĆ
Bistra
MKAD-M-33
1
0
5
0
-2
19.
RICHARD BRISKAR
Slovak national team
MKAD-M-43
1
0
6
0
-3
20.
MARKO DRLJO
Bistra
MKAD-M-30
1
0
5
0
-4
21.
LUKA MAKSIMOVIĆ
DRAGON
MKAD-M-33
1
0
3
0
-4
22.
MARKO VIDOVIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
MKAD-M-39
1
0
1
0
-4
23.
ANDRE ŠKREBLIN
Pantera
MKAD-M-36
1
0
3
0
-5
24.
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ
Beograd
MKAD-M-43
1
0
3
0
-5
25.
TAI CERAR
Šmartno-Litija
MKAD-M-30
1
0
2
0
-5
26.
TOMAZ MOCNIK
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-M+51
1
0
0
0
-5
27.
IVAN ŽAGMEŠTER
Bistra
MKAD-M-36
1
0
6
0
-6
28.
NIKOLA ZARIĆ
ORIENT TKD
MKAD-M-47
1
0
1
0
-7
29.
JOSIP TRUPEC
Mladost Luka
MKAD-M-36
1
0
1
0
-12
30.
LAN LAVRINC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-M-30
1
0
0
0
-12
31.
NEJC LAZAR
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-M-36
1
0
1
0
-16
Mlajši kadeti (f)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SLAVICA LETICA
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
MKAD-Ž-36
2
2
29
0
22
2.
TEODORA RADAK
Beograd
MKAD-Ž-30
2
2
16
0
12
3.
ANDREA BARTULAC
GACKA
MKAD-Ž-33
2
2
11
0
9
4.
NELA SERDAREVIĆ
ORIENT TKD
MKAD-Ž-27
2
2
7
0
6
5.
FANI GELO
Zaprešić_
MKAD-Ž-43
2
2
5
0
5
6.
NIKA KOLAREK
Pantera
MKAD-Ž-30
2
1
23
0
20
7.
NICOLE FUMIĆ
Bistra
MKAD-Ž-43
2
1
10
0
4
8.
EMA SEVER
Bistra
MKAD-Ž-30
2
1
15
0
1
9.
LUCIJA NESNIDAL
RUGVICA
MKAD-Ž-33
2
1
12
0
1
10.
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ
ORIENT TKD
MKAD-Ž-43
1
0
0
0
-2
11.
ANA MINKOVIĆ
Bistra
MKAD-Ž-27
1
0
1
0
-6
12.
VESNA AJDUKOVIĆ
Beograd
MKAD-Ž-43
1
0
3
0
-7
13.
DORA TROHA
Bistra
MKAD-Ž-36
1
0
5
0
-10
14.
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ
ORIENT TKD
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
-10
15.
LUCIJA BUJAS
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-Ž-36
1
0
2
0
-12
16.
SPELA SOSTARIC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-Ž-30
1
0
1
0
-12
17.
ANNA KOKOLJ
TKD klub Kang
MKAD-Ž-30
1
0
0
0
-21
Kadeti (m)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GABRIEL BRISKAR
Slovak national team
KAD-M-53
3
3
18
0
14
2.
HRVOJE GRČIĆ
Karlovac
KAD-M-45
3
3
20
0
11
3.
ADAM JUROS
Slovak national team
KAD-M-41
2
2
10
1
8
4.
ANDREJ LEKIĆ
Karlovac
KAD-M-57
2
2
33
0
24
5.
NIK BERGANT
Taekwondo klub Silla
KAD-M-37
2
2
13
0
9
6.
MATEJA VUČINIĆ
Šabac
KAD-M-61
1
1
14
0
13
7.
MARKO MARKOVIĆ
Šabac
KAD-M+65
1
1
14
0
11
8.
JURAJ CISARIK
Slovak national team
KAD-M-49
1
1
6
0
1
9.
NIKOLA BRNARDIĆ
Karlovac
KAD-M-33
1
1
3
0
1
10.
PATRIK BRADAC
Slovak national team
KAD-M-53
3
2
22
0
9
11.
NEMANJA VASIĆ
DRAGON
KAD-M-37
3
2
6
0
-2
12.
JAKUB HUDAK
Slovak national team
KAD-M-49
2
1
19
0
12
13.
ROK MOTALN
JITAE Maribor
KAD-M-33
2
1
9
0
5
14.
GORAN BUNČIĆ
Karlovac
KAD-M-45
2
1
7
0
0
15.
JAS STAJNMEC
TKD-KBK-MARIBOR
KAD-M-53
2
1
0
0
-6
16.
PETAR TOMIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
KAD-M+65
2
1
3
0
-11
17.
LAZAR NOVAKOVIĆ
Beograd
KAD-M-53, KAD-M-41
2
0
0
0
-5
18.
IVO SANDEV
Petrovec
KAD-M-37
1
0
0
0
0
19.
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ
Imotski
KAD-M+65
1
0
0
0
0
20.
TIMOTEJ MLINARIČ
JITAE Maribor
KAD-M-45
1
0
2
0
-1
21.
DAVID MARIJANOVIĆ
Cro Star - Mostar
KAD-M-37
1
0
1
0
-1
22.
JURE PAJK
DRAGON
KAD-M-53
1
0
2
0
-2
23.
JURE TOZON
TKD klub Kang
KAD-M-53
1
0
1
0
-2
24.
LUKA BAJC
Šmartno-Litija
KAD-M-41
1
0
2
0
-3
25.
JANKO GOLOREJ
Taekwondo klub Silla
KAD-M-45
1
0
4
0
-4
26.
IAN MIDZOR
Pantera
KAD-M-33
1
0
1
0
-6
27.
NEJC PRIJATELJ
ORIENT TKD
KAD-M-45
1
0
1
0
-6
28.
MARKO PALECKO
Slovak national team
KAD-M-37
1
0
0
0
-6
29.
ALESSANDRO BIRTI
FREE SPIRIT TRIESTE
KAD-M-57
1
0
7
0
-12
30.
GAŠPER KASTELIC
TKD klub Kang
KAD-M-57
1
0
2
0
-12
31.
FILIP MARKOVIĆ
Bistra
KAD-M-53
1
0
2
0
-13
32.
LUKA BEKAVAC
Imotski
KAD-M-49
1
0
1
0
-13
33.
MARTIN MULLER
Slovak national team
KAD-M-61
1
0
1
0
-13
Kadeti (f)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VERONIKA BRISKAROVA
Slovak national team
KAD-Ž-47
3
3
20
0
6
2.
DORA MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
KAD-Ž-55
2
2
23
0
16
3.
LARISA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
KAD-Ž-51
2
2
17
0
7
4.
SAŠA BERGANT
Taekwondo klub Silla
KAD-Ž-37
2
2
4
0
1
5.
NIKA PRPIĆ
GACKA
KAD-Ž+59
1
1
0
0
0
6.
ANA MARIJA ŽALAC
GACKA
KAD-Ž-51
2
1
20
0
10
7.
GABRIELA BRISKAROVA
Slovak national team
KAD-Ž-47
2
1
8
0
8
8.
ALEKSANDRA ROZINA
Šmartno-Litija
KAD-Ž-55
2
1
14
0
1
9.
PIJA SMREKAR
Šmartno-Litija
KAD-Ž-51
2
1
13
0
-4
10.
PIADORA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
KAD-Ž-47
2
1
0
0
-8
11.
DESPINA JOVCEVSKA
Delini Ilinden
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
12.
MILICA NOVAKOVIĆ
Beograd
KAD-Ž+59
1
0
0
0
0
13.
MIA HORVATIĆ
Zaprešić_
KAD-Ž-37
1
0
3
0
-1
14.
SARA SEKELOVA
Slovak national team
KAD-Ž-47
1
0
3
0
-1
15.
VERONIKA BILIČIĆ
Karlovac
KAD-Ž-47
1
0
11
0
-5
16.
EZRA HALVADZIJA
Centar Hadžići
KAD-Ž-55
1
0
6
0
-5
17.
MATIJA UJEVIĆ
Imotski
KAD-Ž-51
1
0
1
0
-6
18.
NADJA DEBELJAK
ORIENT TKD
KAD-Ž-51
1
0
6
0
-7
19.
ANESA MUKIĆ
Centar Hadžići
KAD-Ž-55
1
0
4
0
-12
Mladinci (m)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DAVID MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
JUN-M-55
3
3
19
0
14
2.
LUCIJAN KOBAL
DRAGON
JUN-M+78
2
2
9
0
8
3.
ZIGA KORPAR
TKD-KBK-MARIBOR
JUN-M-48
2
2
12
0
5
4.
AMAR HUJIC
Centar Hadžići
JUN-M-51
1
1
8
0
1
5.
ANŽE ZUPAN
Taekwondo klub Silla
JUN-M-63
1
1
0
0
0
6.
MARIN BEGIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
JUN-M-68
1
1
0
0
0
7.
ARIJAN JELENOVIĆ
Karlovac
JUN-M-55
3
2
26
0
18
8.
TADEJ PIRC
Šmartno-Litija
JUN-M-51
2
1
19
0
11
9.
ANŽE MATJAN
ORIENT TKD
JUN-M+78
1
0
0
0
0
10.
MATEVŽ KOREN
JITAE Maribor
JUN-M-48
1
0
4
0
-1
11.
DAVID BAŠIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
JUN-M-48
1
0
3
0
-4
12.
DAMJAN GRKOVSKI
GAIANA
JUN-M-55
1
0
1
0
-4
13.
ŽAN BERGLEZ
JITAE Maribor
JUN-M+78
1
0
1
0
-8
14.
JAN ŽAN POTOČNIK
JITAE Maribor
JUN-M-51
1
0
0
0
-12
15.
MARKO NOVAKOVIĆ
Beograd
JUN-M-55
1
0
0
0
-13
16.
VUKAŠIN JOVIĆ
Beograd
JUN-M-55
1
0
1
0
-15
Mladinci (f)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SARA PUNGARTNIK
JITAE Maribor
JUN-F+68
1
1
13
0
12
2.
LEJLA SERDAREVIĆ
ORIENT TKD
JUN-F-59
1
1
13
0
6
3.
SARA ROZINA
Šmartno-Litija
JUN-F-59
2
1
22
0
7
4.
PETRA LISCINSKA
Slovak national team
JUN-F-55, JUN-F-59
2
1
2
0
-13
5.
RADKA HUDAKOVA
Slovak national team
JUN-F+68
1
0
1
0
-12