Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mini olimpiada (m)
Mini olimpiada (f)
Mlajši kadeti (m)
Mlajši kadeti (f)
Kadeti (m)
Kadeti (f)
Mladinci (m)
Mladinci (f)
TEŽA/LETO
Mlajši kadeti (f) -27
Mlajši kadeti (f) -30
Mlajši kadeti (f) -33
Mlajši kadeti (f) -36
Mlajši kadeti (f) -43
Mlajši kadeti (f) -27
1025
216
7
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
218
1
ANA MINKOVIĆ (BIST)
132
RENATA ZERZANOVA (LECAF)
1047
216
0
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
132
0
RENATA ZERZANOVA (LECAF)
Dobitniki medalj
1. NELA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD
2. ----
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. ----
Mlajši kadeti (f) -30
1023
93
21
NIKA KOLAREK (PANTERA)
206
0
ANNA KOKOLJ (TKDKANG)
184
TEODORA RADAK (TKDBGD)
174
EMA SEVER (BIST)
13
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
1040
93
2
NIKA KOLAREK (PANTERA)
184
3
TEODORA RADAK (TKDBGD)
1041
174
13
EMA SEVER (BIST)
13
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
1056
184
13
TEODORA RADAK (TKDBGD)
174
2
EMA SEVER (BIST)
Dobitniki medalj
1. TEODORA RADAK, Beograd
2. EMA SEVER, Bistra
3. NIKA KOLAREK, Pantera
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mlajši kadeti (f) -33
1026
179
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
102
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
1027
67
10
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
143
0
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
1048
179
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
67
2
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
Dobitniki medalj
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. ----
3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
Mlajši kadeti (f) -36
1028
78
15
SLAVICA LETICA (TKDS HB)
175
5
DORA TROHA (BIST)
165
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
1049
78
14
SLAVICA LETICA (TKDS HB)
165
2
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. SLAVICA LETICA, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. DORA TROHA, Bistra
3. ----
Mlajši kadeti (f) -43
1029
177
10
NICOLE FUMIĆ (BIST)
186
3
VESNA AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
1030
199
2
FANI GELO (ZAPREŠI)
141
0
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
1050
177
0
NICOLE FUMIĆ (BIST)
199
3
FANI GELO (ZAPREŠI)
Dobitniki medalj
1. FANI GELO, Zaprešić_
2. NICOLE FUMIĆ, Bistra
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Beograd