Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mini olimpiada (m)
Mini olimpiada (f)
Mlajši kadeti (m)
Mlajši kadeti (f)
Kadeti (m)
Kadeti (f)
Mladinci (m)
Mladinci (f)
TEŽA/LETO
Mladinci (m) -48
Mladinci (m) -51
Mladinci (m) -55
Mladinci (m) -63
Mladinci (m) -68
Mladinci (m) +78
Mladinci (m) -48
2016
14
7
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
79
3
DAVID BAŠIĆ (TKDS HB)
18
MATEVŽ KOREN (JITAE)
2042
14
5
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
18
4
MATEVŽ KOREN (JITAE)
Dobitniki medalj
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. DAVID BAŠIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----
Mladinci (m) -51
2017
170
12
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
15
0
JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE)
89
AMAR HUJIC (HADZIC)
2043
170
7
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
89
8
AMAR HUJIC (HADZIC)
Dobitniki medalj
1. AMAR HUJIC, Centar Hadžići
2. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
3. JAN ŽAN POTOČNIK, JITAE Maribor
3. ----
Mladinci (m) -55
2008
192
13
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
190
0
MARKO NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
55
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINI)
2009
209
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
122
1
DAMJAN GRKOVSKI (GAIAN)
191
VUKAŠIN JOVIĆ (TKDBGD)
2029
192
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
55
0
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINI)
2030
209
16
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
191
1
VUKAŠIN JOVIĆ (TKDBGD)
2051
192
6
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
209
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. VUKAŠIN JOVIĆ, Beograd
Mladinci (m) -63
2018
59
0
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
232
0
SANDI CENER (TKDKANG)
222
ANŽE ZUPAN (SILLA)
2044
232
0
SANDI CENER (TKDKANG)
222
0
ANŽE ZUPAN (SILLA)
Dobitniki medalj
1. ANŽE ZUPAN, Taekwondo klub Silla
2. ----
3. ----
3. ----
Mladinci (m) -68
2034
60
0
DAVID KOSTADINOVSKI (DELINI)
77
0
MARIN BEGIĆ (TKDS HB)
Dobitniki medalj
1. MARIN BEGIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
2. ----
3. ----
3. ----
Mladinci (m) +78
2019
43
9
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
19
1
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
125
ANŽE MATJAN (ORIENT1)
2045
43
0
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
125
0
ANŽE MATJAN (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. LUCIJAN KOBAL, DRAGON
2. ANŽE MATJAN, ORIENT TKD
3. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
3. ----