Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -33
1003
97
13
MATIJA PODNAR (SENJ)
154
2
IVAN ZDJELAR (TKSUŠAK)
1003B
158
0
IVAN MARIJAN (OGRC)
227
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
1018
97
11
MATIJA PODNAR (SENJ)
227
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
Osvajači medalja
1. MATIJA PODNAR, SENJ
2. LUKA RADIĆ, Rječina
3. IVAN ZDJELAR, SUŠAK
3. IVAN MARIJAN, OGRC Novska
Mlađi kadeti -43
1004
19
1
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
153
4
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
223
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
1019
153
3
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
223
2
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. ANDREJ VUJEVIĆ, SUŠAK
2. MATEJ STRUKAN, DRENOVA-RIJEKA
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Mlađi kadeti -47
1005
207
4
ROMAN PERTINAČ (DRENOVA)
220
18
STIPE RAJAN (GACKA)
1006
151
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
214
0
DAVID TONKOVIĆ (GACKA)
1020
220
0
STIPE RAJAN (GACKA)
151
11
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. VITOR POLIĆ, SUŠAK
2. STIPE RAJAN, GACKA
3. DAVID TONKOVIĆ, GACKA
3. ROMAN PERTINAČ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađi kadeti -51
1014
218
1
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
14
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
1001
150
0
FILIP PAVLETIĆ (TKSUŠAK)
217
10
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
166
VANJA VUKUŠIĆ (DRENOVA)
146
MATEO FRKOVIĆ (TKSUŠAK)
216
FILIP BUKOVAC (GACKA)
1010
217
2
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
166
0
VANJA VUKUŠIĆ (DRENOVA)
1011
146
0
MATEO FRKOVIĆ (TKSUŠAK)
216
0
FILIP BUKOVAC (GACKA)
1023
217
2
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
146
1
MATEO FRKOVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. STEFAN GRBIĆ, GACKA
2. MATEO FRKOVIĆ, SUŠAK
3. VANJA VUKUŠIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. FILIP BUKOVAC, GACKA