Odabrano natjecanje: Croatia Karlovac Open 2016

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
Mlađi kadeti A

Mlađi kadeti A -27

1. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. MARKO MURA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ANTONIO MILETIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

Mlađi kadeti A -30

1. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
2. FILIP DŽIDA, Lav
3. IVAN VARGA, Jastreb
3. ENSAR FEJZIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA

Mlađi kadeti A -33

1. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. RIJAD AHMIC, CRNI LABUDOVI
3. BRUNO MARIN, SOLARIS ŠIBENIK
3. PETAR MIKOR, Omega

Mlađi kadeti A -36

1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MAURO MARTINAC, Jastreb
3. JAN MALOGORSKI, Omega

Mlađi kadeti A -39

1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
3. JOSIP FRANJICEVIC, TKD "ČAPLJINA"
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR

Mlađi kadeti A -43

1. BORNA MARINKOV, Jastreb
2. EDI ĐEMAILJI, PLOVANIJA-ZADAR
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR

Mlađi kadeti A -47

1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. FRANJO ŠPIŠIĆ, TK Prana Karlovac

Mlađi kadeti A -51

1. ROKO BULJAN, Jastreb
2. GABRIJEL DŽIDA, Zaprešić_
3. LUKA NINČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA

Mlađi kadeti A +51

1. MILOS JELICIC, Ljubija-Prijedor
2. ĐORĐE BOJIC, Ljubija-Prijedor

Mlađe kadetkinje A

Mlađe kadetkinje A -27

1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE

Mlađe kadetkinje A -30

1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. DORA JAZVIĆ, Rugvica
3. LORENA KISELA, Omega

Mlađe kadetkinje A -33

1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. ANA REZAR, Casper
3. LANA LOKAS, JURAJ DALMATINAC

Mlađe kadetkinje A -36

1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. DORA TROHA, Bistra
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA

Mlađe kadetkinje A -39

1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MARIS METER, Jastreb

Mlađe kadetkinje A -43

1. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
2. EMA JAGIČ, Zaprešić_
3. KAROLINA KIŠ, Omega
3. PETRA GEČEK, ORKA AS

Mlađe kadetkinje A -47

1. BRUNA HOGGE, Casper
2. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor

Mlađe kadetkinje A +51

1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. BARBARA SLIŠKOVIĆ, Zaprešić_
3. ANA ZEKO, GROBNIK-ČAVLE

Mlađi kadeti B

Mlađi kadeti B -24

1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. DEAN KNEŽEVIĆ, GAIANA
3. PATRICK KARABOGDAN, Karlovac
3. ALESANDRO VALENTIĆ, Karlovac

Mlađi kadeti B -27

1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. MARKO MIHELIĆ, Karlovac
3. MARIN RUŽIĆ, HBD Vodice
3. MARINO STORIĆ, HBD Vodice

Mlađi kadeti B -30

1. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
2. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
3. VASILIJE NESTOROVIC, BUDUCNOST
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb

Mlađi kadeti B -33

1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. VIKTOR GAGIC, Kobra
3. ANTE PETRINA, Gusar

Mlađi kadeti B -36

1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. MARTON PFEIFER, ARANY TIGRIS - HUNGARY
3. FILIP SPICEK, Bistra
3. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR

Mlađi kadeti B -39

1. GORAN LISICA, Ogulin
2. ADAM JANKO, Sárga Tenger Taekwondo Klub
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. MIRZA DURANOVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA

Mlađi kadeti B -43

1. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
2. MÁRTON DANKOVICS, Sárga-Tenger Taekwondo Klub
3. TARIK IBRIŠIMOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. BORNA BURSIĆ, DUGA RESA

Mlađi kadeti B -47

1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. MANUEL VILASI, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. DINO IVAS, HBD Vodice
3. ROMANO ARAR, TKD "ČAPLJINA"

Mlađi kadeti B -51

1. CARLOS GRBA, Ogulin
2. STEFAN GRBIĆ, GACKA
3. TINO ZIMIĆ, Zaprešić_
3. FEDJA ARNAUTOVIC, Zeljeznicar

Mlađi kadeti B +51

1. MUHAMED FATIC, Zeljeznicar
2. NAMIK KURIC, Zeljeznicar
3. MARIJAN PABLO PAVAN, TK Prana Karlovac

Mlađe kadetkinje B

Mlađe kadetkinje B -24

1. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ROZA STANIĆ, Gusar

Mlađe kadetkinje B -27

1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. EMA KEGALJ, Gusar

Mlađe kadetkinje B -30

1. LORENA PETRUŠIĆ, Karlovac
2. KARMEN JELOVIĆ, Gusar
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac

Mlađe kadetkinje B -33

1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DIJANA MRŠIĆ, Imotski
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. PETRA ČAGALJ, Gusar

Mlađe kadetkinje B -36

1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MARTINA SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega
3. ZARA SLADOJEVIĆ, Gusar

Mlađe kadetkinje B -39

1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. NELA SARIC, PLOVANIJA-ZADAR
3. TENA JEĐUD, Karlovac

Mlađe kadetkinje B -43

1. PETRA REBIĆ, Imotski
2. CHIARA IVAS, HBD Vodice
3. SARA ZDRILIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. AMILA BAŠIĆ, TaeKwonDo Club FOKUS

Mlađe kadetkinje B -47

1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. KLARA TOLIĆ, Imotski
3. TEODORA TODOROVIC, Kobra
3. KARMEN DOLINAR, Karlovac

Mlađe kadetkinje B +51

1. ANA RENE COLAK, Jastreb
2. TINA FRANJKOVIĆ, Karlovac

Kadeti A

Kadeti A -37

1. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MIHOVIL BERAM, PLOVANIJA-ZADAR
3. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. AHMED DEDIC, CRNI LABUDOVI

Kadeti A -41

1. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. MUHAMMED SMAJIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MIROSLAV FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE

Kadeti A -45

1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. JOSIP NIKŠIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac

Kadeti A -49

1. ADNAN MAŠIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KRISTIJAN KUŠTER, VARAŽDIN 1
3. GIACOMO SPANALATTE, FREE SPIRIT TRIESTE

Kadeti A -53

1. DANIEL CSEREP, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. MUSTAFA SULJIC, Asia Budo Graz
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. NEJC PRIJATELJ, ORIENT TKD

Kadeti A -57

1. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. UBEJD DŽEVAHIRIĆ, BUGOJNO
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA

Kadeti A -61

1. ANDREJ VARCHOL, Black Tiger Snina
2. DAMJAN ZJALIĆ, SOLARIS ŠIBENIK

Kadeti A +65

1. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
2. TILEN AJHMAJER, TKD-KBK-MARIBOR

Kadetkinje A

Kadetkinje A -37

1. HRISTINA TREBUNSKIH, Sparta
2. MASHA TALTINOVA, Sparta
3. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR

Kadetkinje A -41

1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac

Kadetkinje A -44

1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. HANA BULBULUŠIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA

Kadetkinje A -47

1. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. LANA MALOGORSKI, Omega
3. LANA TEKIĆ, VARAŽDIN 1

Kadetkinje A -51

1. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
3. VIKTORIA GASPAR, ARANY TIGRIS - HUNGARY

Kadetkinje A -55

1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS

Kadetkinje A -59

1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MERJEMA FEJZIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. BARBARA PALEKA, LOTUS

Kadetkinje A +59

1. ANA VULJANIĆ, Karlovac
2. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. MARIJA GALIJATOVIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. LORENA ČOLJA, VARAŽDIN 1

Kadeti B

Kadeti B -33

1. NEMANJA KNEŽEVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANDREJ MILADINOVIC, Ljubija-Prijedor
3. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor

Kadeti B -37

1. DANIEL ISKRA, FREE SPIRIT TRIESTE
2. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA
3. LOVRO KOVAČEVIĆ, Rugvica
3. ARIAN BUJAJ, Taekwondo klub Koryo

Kadeti B -41

1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. NEMANJA KOTARAS, Ljubija-Prijedor
3. PETAR PILJA, Karlovac
3. PAVLE ARBANAS, PLOVANIJA-ZADAR

Kadeti B -45

1. FILIP GALIJANIĆ, Jastreb
2. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. ALEK KNEŽEVIĆ, GAIANA
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra

Kadeti B -49

1. DENI KNEŽEVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. ELVEDIN DŽANAN, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA

Kadeti B -53

1. NINO ANĐELKOVIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. SIMONE PALMERI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. JAKOV ROGIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. JOSIP KRZNARIĆ, TK Prana Karlovac

Kadeti B -57

1. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
2. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac

Kadeti B -61

1. ANTON JERIČEVIĆ, Forteca Korčula
2. DEJAN MANDIĆ, Karlovac
3. ADAM BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

Kadeti B -65

1. LEVENTE KRETZ, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. ZVONIMIR KRAMAR, TKD "ČAPLJINA"
3. PATRIK VRAGOVIĆ, VARAŽDIN 1
3. NIKOLA GAZIĆ, Karlovac

Kadeti B +65

1. GERGELY KISS, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. ROKO MARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

Kadetkinje B

Kadetkinje B -37

1. CARMEN HEINRICH, Jastreb
2. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA

Kadetkinje B -41

1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. GIULIA NARDINI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE
3. LUCIJA LOJE, Forteca Korčula

Kadetkinje B -44

1. ZITA MARTINOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. IVANA REPNJAK, VARAŽDIN 1
3. NURHANA FAZLIC, Asia Budo Graz
3. ALEXA KOHL, KUKKIWON - LUXEMBOURG

Kadetkinje B -47

1. NIKOL FILA, ORKA AS
2. LAURA NEKIĆ, SENJ

Kadetkinje B -51

1. PANNA VESZI, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. BARBARA BARUKČIĆ, Karlovac

Kadetkinje B -55

1. KLEMENTINA BALAZS, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. NEJLA BEGIĆ, AKADEMIJA JALE
3. GABRIELA TOMIĆ, Forteca Korčula

Kadetkinje B -59

1. NINA KRALJEVIĆ, Imotski
2. TEA MARTINOVIĆ, TK Prana Karlovac

Kadetkinje B +59

1. SERENA MORELLI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. MILICA GRUJIC, Ljubija-Prijedor

Juniori A

Juniori A -51

1. TOMAS KAMENCA, Black Tiger Snina
2. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
3. MICHAL MATIKO, Slovak national team

Juniori A -55

1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. DAVID KARDOS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JURAJ CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. BAHRI REXHEPI, Asia Budo Graz

Juniori A -59

1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. PATRIK BRADAC, Ilyo TKD SKP Kosice
3. AMAR SUBOTIĆ, AKADEMIJA JALE
3. RICCARDO SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria

Juniori A -63

1. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. LUKA UREMOVIĆ, Zaprešić_
3. DRAGITIN BIŠKUP, VARAŽDIN 1
3. KERIM AHMEDSPAHIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA

Juniori A -68

1. ZINEDIN BEQAJ, BESA
2. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
3. EVELIN PILJUG, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. KARLO ČOVRAN, VARAŽDIN 1

Juniori A -73

1. DAVID ARAPAJ, BESA
2. ADNAN HARAČIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. MARTIN PISKAČ, VARAŽDIN 1
3. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR

Juniori A +78

1. NIKOLA FRANJIČEVIĆ, TKD "ČAPLJINA"
2. MIHAEL ROHTEK, VARAŽDIN 1

Juniorke A

Juniorke A -49

1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. MINELA SUDŽUKA, CRNI LABUDOVI

Juniorke A -52

1. MUBINA MRKONJIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. AMINA SMAILOVIĆ, AKADEMIJA JALE

Juniorke A -55

1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. KRISTINA LAZAREVIĆ, DERVENTA
3. ANĐELA IVEC, SOLARIS ŠIBENIK
3. ZEHRA FILAN, AKADEMIJA JALE

Juniorke A -59

1. MILICA KARANOVIĆ, DERVENTA
2. RUMEJSA RIBO, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin

Juniorke A -63

1. BELMINA HUSEINOVIĆ, AKADEMIJA JALE
2. MAJA ŠUMERA, SOLARIS ŠIBENIK

Juniorke A -68

1. ANESA PULO, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. MELISA BEĆA, AKADEMIJA JALE

Juniorke A +68

1. MUBINA KLEPO, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. NIKA MARČAC, Karlovac
3. VALENTINA SMUKAVIĆ, TK Prana Karlovac

Juniori B

Juniori B -63

1. TIBOR VRANIĆ, TK Prana Karlovac
2. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR

Juniori B -68

1. ENRICO HU, FREE SPIRIT TRIESTE
2. DINO NINČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. TARIK ĐOGIĆ, Karlovac
3. FLORIAN FEIERTAG, Asia Budo Graz

Juniori B -73

1. CHRISTIAN MENSAH, Asia Budo Graz
2. MICHAEL ANDOLINA, SSDRL CORPO LIBERO

Juniori B +78

1. ADI ZUBANOVIC, Ljubija-Prijedor
2. NICOLAS BUDAI, Skp Ryong Bratislava

Juniorke B

Juniorke B -44

1. SANJA RASTOKA, Ljubija-Prijedor
2. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor

Juniorke B -49

1. ALESSIA ZANCHETTA, FREE SPIRIT TRIESTE
2. LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ, TK TRNJE
3. IVANA LULIĆ, MAKSIMIR

Juniorke B -55

1. HANA JAHIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. SELMA OHRAN, BUGOJNO

Juniorke B -63

1. DORA KISS, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. JOSIPA MARAS, Imotski
3. BOJANA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
3. ALEKSANDRA ČOX OBRADOVIC, BUDUCNOST

Juniorke B +68

1. PATRICIJA KAČIČ, Zagorje-SLO
2. ROBERTA SABBA, FREE SPIRIT TRIESTE

Seniori A

Seniori A -58

1. MATTEO SARI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. ANEL AMBEŠKOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina
3. MUSTAFA HOSSAINI, Asia Budo Graz

Seniori A - 68

1. MATIC ŠPAJZER, Zagorje-SLO
2. ALI AKBARZADEH, Asia Budo Graz
3. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. DUMITRU NEGURA, SSDRL CORPO LIBERO

Seniori A -80

1. IRFAN BABIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. BOJAN SESIVAREVIC, Kobra
3. AJREDIN AJETI, Orao Odzaci
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK

Seniori A +87

1. ALMIN RAHMANOVIĆ, BUGOJNO
2. SABAHUDIN SMAJIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. IGOR FLORJANIĆ, VARAŽDIN 1

Seniorke A

Seniorke A -49

1. INDIRA FAZLIC, tkd frenki
2. ŠEMSA SILAJDŽIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA

Seniorke A -57

1. MIRJANA RASOVIC, BUDUCNOST
2. ANA OSTOJA, TK Prana Karlovac
3. NANCY MAGDIĆ, Karlovac
3. KATARINA GRGURIĆ, GROBNIK-ČAVLE

Seniorke A +73

1. RADKA HUDAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. ANA ZNAOR, Karlovac

Seniori B

Seniori B - 68

1. GERGELY ANTAL, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. RIJAD MUFTIC, Zeljeznicar

Seniori B - 80

1. MUHAMED ČAMĐIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. DAVID REITER, Asia Budo Graz

Seniorke B

Seniorke B -49

1. DENISA RABIHIĆ, ORKA AS
2. MANUELA PIGNONI, SSDRL CORPO LIBERO