Odabrano natjecanje: Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa

NAČIN PRIKAZA
 

Borbe

Forme

KICK (19)

Kick (M) - 2008/09/10

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN ĐAPJAŠ - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. MATEO MARAVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. SEBASTIAN GREBENIĆ - Pisarovina

Kick (M) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. KARLO MAJDAK - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. KARLO PTUJEC - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 3. LEON KOKOT - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO CAPEK - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - TK TRNJE
  • CROATIA
  • 6. VITO STOJANOVIĆ GAŠPARINI - Rugvica

Kick (M) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. LOREN KLEMAR - TK TRNJE
  • CROATIA
  • 2. LOVRO ŠIMUNJAK - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 3. VITTO CVETKOVIĆ - TK TRNJE

Kick (M) - 2015

Kick (Ž) - 2008/09/10

    CROATIA
  • 1. KAJA MAJDAK - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. MATEA ĐAPJAŠ - Rugvica

Kick (Ž) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. DORA JAMBREŠIĆ - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. LARA KOPROVNJAK - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 3. LEA MARAVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. MILA CVITKOVIĆ - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 5. STELA LUNKO - MLADOST LUKA

Kick (Ž) - 2013/14

Kick (Ž) - 2015

FAMILY KICK (15)

Family kick (M) - 2008/09/10

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN ĐAPJAŠ - Rugvica

Family kick (M) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. DAMJAN PETEK - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. FRAN DRAŽETIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR VAJDA TORTIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - TK TRNJE
  • CROATIA
  • 5. VITO STOJANOVIĆ GAŠPARINI - Rugvica

Family kick (M) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. IVANO BRLIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. LOREN KLEMAR - TK TRNJE
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL GRDIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. TEO PETEK - Rugvica
  • CROATIA
  • 5. VITTO CVETKOVIĆ - TK TRNJE

Family kick (M) - 2015

Family kick (Ž) - 2008/09/10

Family kick (Ž) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. KIARA HRDAN - Rugvica

Family kick (Ž) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. ARAČIĆ IVA - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. LAURA PAUN - Rugvica

Family kick (Ž) - 2015

    CROATIA
  • 1. LUCIJA MOČLJANIN - Rugvica
TIM BORBA (0)

Tim Borba - Kadeti

Tim Borba - Juniori

Tim Borba - Kadetkinje

Tim Borba - Juniorke

TEST SNAGE (3)

Test snage (M) - Limači A

    CROATIA
  • 1. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - TK TRNJE

Test snage (M) - Limači B

    CROATIA
  • 1. LOREN KLEMAR - TK TRNJE
  • CROATIA
  • 2. VITTO CVETKOVIĆ - TK TRNJE

Test snage (M) - Ml. kadeti

Test snage (M) - Kadeti

Test snage (Ž) - Limačice A

Test snage (Ž) - Limačice B

Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje

Test snage (Ž) - Kadetkinje

INTELIKICK (0)

Intelikick (M) - Kadeti

Intelikick (M) - Juniori

Intelikick (Ž) - Kadetkinje

Intelikick (Ž) - Juniorke

SPORTSKA BORBA (38)

Mlađi kadeti -24

Mlađi kadeti -27

    CROATIA
  • 1. JOSIP NIKŠIĆ - Karlovac
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN KARABOGDAN - Karlovac

Mlađi kadeti -30

    CROATIA
  • 1. ROKO JAMBREŠIĆ - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. SEBASTIAN GREBENIĆ - Pisarovina

Mlađi kadeti -33

    CROATIA
  • 1. FRAN PORODEC - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. MATEO ŽUPANEC - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 3. MATIJA SLONKA - Karlovac

Mlađi kadeti -36

    CROATIA
  • 1. MATEJ ŠAPINA - Rugvica

Mlađi kadeti -39

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN KARABOGDAN - Karlovac

Mlađi kadeti -43

Mlađi kadeti -47

Mlađi kadeti -51

Mlađi kadeti +51

    CROATIA
  • 1. LUKA NOVOSELEC - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. VITO VINCETIĆ - MLADOST LUKA

Kadeti -33

    CROATIA
  • 1. PATRICK KARABOGDAN - Karlovac

Kadeti -37

Kadeti -41

    CROATIA
  • 1. LEON LUNKO - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 2. LUKA BOGOVIĆ - MLADOST LUKA

Kadeti -45

Kadeti -49

    CROATIA
  • 1. HRVOJE MURGIĆ - MLADOST LUKA

Kadeti -53

    CROATIA
  • 1. MATE ŠPIŠIĆ - Pisarovina

Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. VJEKO VINCETIĆ - MLADOST LUKA

Kadeti -61

Kadeti -65

Kadeti +65

Limači A -23

Limači A -25

    CROATIA
  • 1. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - TK TRNJE

Limači A -27

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL PETRUŠIĆ - Karlovac

Limači A -30

Limači A -33

Limači A -36

Limači A -40

Limači A +40

Limači B -16

Limači B -18

Limači B -20

Limači B -22

    CROATIA
  • 1. LOREN KLEMAR - TK TRNJE

Limači B -24

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSEJ TEOFILOVIC - DERVENTA
  • CROATIA
  • 2. VITTO CVETKOVIĆ - TK TRNJE

Limači B -27

Limači B -30

Limači B +30

Mlađe kadetkinje -24

Mlađe kadetkinje -27

Mlađe kadetkinje -30

    CROATIA
  • 1. REBECCA MRŽLJAK - Karlovac

Mlađe kadetkinje -33

    CROATIA
  • 1. LARA HALAMBEK - MLADOST LUKA

Mlađe kadetkinje -36

    CROATIA
  • 1. ESTER MRŽLJAK - Karlovac
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA TOKIĆ - MLADOST LUKA
  • CROATIA
  • 3. LEA OPARNICA - Karlovac

Mlađe kadetkinje -39

    CROATIA
  • 1. AMADEA PAVKOVIĆ - Karlovac
  • CROATIA
  • 2. SARA JAMBREŠIĆ - MLADOST LUKA

Mlađe kadetkinje -43

    CROATIA
  • 1. DALIJA BUNČIĆ - Karlovac

Mlađe kadetkinje -47

Mlađe kadetkinje -51

Mlađe kadetkinje +51

    CROATIA
  • 1. GLAVENDEKIĆ GABRIELA - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. TINA FRANJKOVIĆ - Karlovac

Kadetkinje -29

Kadetkinje -33

Kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. MAGDALENA LJUBIĆ - Karlovac

Kadetkinje -41

    CROATIA
  • 1. RAFAELA TOKIĆ - MLADOST LUKA

Kadetkinje -44

Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. TEA VIDOVIĆ - Karlovac

Kadetkinje -51

Kadetkinje -55

Kadetkinje -59

Kadetkinje +59

Limačice A -23

    CROATIA
  • 1. ANA RENDULIĆ - Karlovac

Limačice A -25

Limačice A -27

Limačice A -30

    CROATIA
  • 1. MIA PARANOS - Karlovac

Limačice A -33

Limačice A -36

Limačice A -40

Limačice A +40

    CROATIA
  • 1. HEDA DESPOT - Rugvica

Limačice B -16

Limačice B -18

Limačice B -20

Limačice B -22

Limačice B -24

Limačice B -27

Limačice B -30

Limačice B +30

Younger cadets (STD) (4)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. SEBASTIAN GREBENIĆ - Pisarovina
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - TK TRNJE

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. LORENA ČAČKOVIĆ - Pisarovina
  • CROATIA
  • 2. MARIJA BRCKOVIĆ - Pisarovina

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

Cadets (STD) (2)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. EMA MARKOVIĆ - Pisarovina
  • CROATIA
  • 2. LARA NOVOSELEC - MLADOST LUKA

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

Juniors (STD) (0)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1-3 POOM/DAN

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1-3 POOM/DAN