Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Marjana 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
A023
241
0
IVAN MIHALJEVIĆ (KORYOTG)
173
12
TEO GUDIĆ (KOCUNAR)
73
PATRIK NOVAKOVIĆ (ČAPLJIN)
222
JUSUF VELIĆ (BUGOJNO)
121
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
A050
173
5
TEO GUDIĆ (KOCUNAR)
73
3
PATRIK NOVAKOVIĆ (ČAPLJIN)
A051
222
2
JUSUF VELIĆ (BUGOJNO)
121
9
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
A067
173
7
TEO GUDIĆ (KOCUNAR)
121
1
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. TEO GUDIĆ, KOCUNAR
2. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. PATRIK NOVAKOVIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. JUSUF VELIĆ, BUGOJNO
Mlađi kadeti -30
A024
174
2
KARLO TOKIĆ (KOCUNAR)
1
12
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
A025
212
8
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
59
14
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
A026
20
5
KARLO USKOK (TK ZD)
223
4
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
89
MARKO LOKAS (SIBENIK)
A052
1
10
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
59
11
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
A053
20
4
KARLO USKOK (TK ZD)
89
3
MARKO LOKAS (SIBENIK)
A068
59
5
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
20
2
KARLO USKOK (TK ZD)
Osvajači medalja
1. LUKA ĆUBELIĆ, Marjan
2. KARLO USKOK, TK Zadar
3. IMRAN OMERAGIĆ, Magone Livno
3. MARKO LOKAS, JURAJ DALMATINAC
Mlađi kadeti -33
A027
249
6
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
113
1
ANTE GRBAVAC (IM)
A028
162
3
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
6
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
A029
39
6
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
97
10
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
A030
40
11
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
216
4
BRUNO MARIN (SOLARIS)
A054
249
3
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
162
4
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
A055
97
4
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
40
3
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
A069
162
1
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
97
7
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. IVAN GABRIJEL JUKIĆ, Imotski
2. MARIN ŠEGVIĆ, Marjan
3. KRISTIJAN PERAJICA, Marjan
3. MARIN MADUNIĆ, St-kwan
Mlađi kadeti -36
B002
5
8
LUKA KREZO (MAG-LI)
44
2
BORNA BELIČKA (MARJAN)
58
FRAN POLITEO (MARJAN)
B003
179
11
JERE POLITEO (KOCUNAR)
185
0
GIANLUCA POLJAK (MARJAN)
168
DUJE ŠUT (MARJAN)
B004
21
14
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
47
2
MATE STIPIĆ (MARJAN)
46
DINO MIĆIJEVIĆ (MARJAN)
107
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
170
STIPE ORLOVIĆ (MARJAN)
B030
5
4
LUKA KREZO (MAG-LI)
58
3
FRAN POLITEO (MARJAN)
B031
179
4
JERE POLITEO (KOCUNAR)
168
0
DUJE ŠUT (MARJAN)
B032
21
12
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
46
0
DINO MIĆIJEVIĆ (MARJAN)
B033
107
6
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
170
1
STIPE ORLOVIĆ (MARJAN)
B057
5
2
LUKA KREZO (MAG-LI)
179
3
JERE POLITEO (KOCUNAR)
B058
21
5
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
107
1
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
B071
179
2
JERE POLITEO (KOCUNAR)
21
3
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
Osvajači medalja
1. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
2. JERE POLITEO, KOCUNAR
3. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. LUKA KREZO, Magone Livno
Mlađi kadeti -39
A031
204
11
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
254
1
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
A032
200
2
LUKA ZEMUNIK (TKDGUSA)
165
15
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
A033
193
18
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
250
1
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
A034
118
0
STANKO PULJIĆ (IM)
2
10
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
A056
204
4
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
165
8
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
A057
193
13
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
2
1
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
A070
165
6
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
193
5
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
Osvajači medalja
1. JOZO PROJIĆ, Marjan
2. FRANE MARUŠIĆ, Gusar
3. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
3. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno
Mlađi kadeti -43
A001
3
13
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
52
12
BARTUL KALINIĆ (MARJAN)
A002
217
7
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
41
0
FABIJAN HUGE (MARJAN)
A003
83
2
KRISTIJAN CIGIĆ (SCOMBAT)
42
15
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
A004
69
4
ANTE KOVAČ (MARJAN)
247
0
MARKO IVIČEVIĆ (ST-KWAN)
A005
74
3
KRISTIJAN ČOKO (ČAPLJIN)
158
2
TINO TADIĆ (MARJAN)
A006
43
4
IVAN LEMO (MARJAN)
178
0
ROKO MIŠE (KOCUNAR)
A007
124
1
MARKO GADŽO (IM)
160
6
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
159
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
A038
3
3
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
217
13
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
A039
42
11
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
69
4
ANTE KOVAČ (MARJAN)
A040
74
3
KRISTIJAN ČOKO (ČAPLJIN)
43
5
IVAN LEMO (MARJAN)
A041
160
2
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
159
7
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
A060
217
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
42
0
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
A061
43
3
IVAN LEMO (MARJAN)
159
2
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
A072
42
10
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
43
7
IVAN LEMO (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ANTE ČIPČIĆ, Marjan
2. IVAN LEMO, Marjan
3. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. IVAN BORNA BEŠKER, Marjan
Mlađi kadeti -47
B017
30
13
DAVID KRMEK (MARJAN)
88
0
TONI ŠIŠAK (SCOMBAT)
B018
33
6
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
233
1
ROMANO ARAR (ČAPLJIN)
B019
34
4
DUJE GOVORKO (MARJAN)
246
6
DANIJEL BARUN (ST-KWAN)
B020
84
0
LEONARDO MASLAĆ (SCOMBAT)
221
17
MIJO ZDILAR (IM)
B047
30
13
DAVID KRMEK (MARJAN)
33
0
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
B048
246
3
DANIJEL BARUN (ST-KWAN)
221
4
MIJO ZDILAR (IM)
B066
30
6
DAVID KRMEK (MARJAN)
221
5
MIJO ZDILAR (IM)
Osvajači medalja
1. DAVID KRMEK, Marjan
2. MIJO ZDILAR, Imotski
3. JAKOV MRŠIĆ, Marjan
3. DANIJEL BARUN, St-kwan
Mlađi kadeti -51
B021
172
2
FRANO MATULIĆ (KOCUNAR)
251
0
KARLO GUĆ (ST-KWAN)
225
TARIK RAŠAK (BUGOJNO)
4
PETAR PERKOVIĆ (MAG-LI)
194
IVAN KUZMANIĆ (TKDGUSA)
B049
172
3
FRANO MATULIĆ (KOCUNAR)
225
0
TARIK RAŠAK (BUGOJNO)
B050
4
0
PETAR PERKOVIĆ (MAG-LI)
194
1
IVAN KUZMANIĆ (TKDGUSA)
B067
172
0
FRANO MATULIĆ (KOCUNAR)
194
0
IVAN KUZMANIĆ (TKDGUSA)
Osvajači medalja
1. IVAN KUZMANIĆ, Gusar
2. FRANO MATULIĆ, KOCUNAR
3. PETAR PERKOVIĆ, Magone Livno
3. TARIK RAŠAK, BUGOJNO
Mlađi kadeti +51
B046
114
1
LUKA MIHAJLOVIĆ (IM)
48
0
ANTE ŠKARE (MARJAN)
49
ANTE JUKO (MARJAN)
B065
114
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (IM)
49
4
ANTE JUKO (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ANTE JUKO, Marjan
2. LUKA MIHAJLOVIĆ, Imotski
3. ANTE ŠKARE, Marjan
3. ----