Odabrano natjecanje: RED POWER OPEN (25TH ANNIVERSARY)

NAČIN PRIKAZA
 

Borbe

Forme

SPORTSKA BORBA (100)

Dječaci A -18

Dječaci A-21

    SERBIA
  • 1. VASILIJE PETROVIĆ - KBS Naisus

Dječaci A-24

    SERBIA
  • 1. UROŠ PETROVIĆ - Broj 1

Dječaci A-27

    CZECH REPUBLIC
  • 1. FILIP PETRIK - SK TKD LACEK

Dječaci A-30

    CZECH REPUBLIC
  • 1. JÁCHYM KREJČÍ - SK TKD LACEK

Dječaci A-33

    CZECH REPUBLIC
  • 1. KRYSTOF VOTAPEK - SK TKD LACEK

Dječaci A-36

Dječaci A-39

Dječaci A-42

Dječaci A+42

Djevojčice A-18

Djevojčice A-21

Djevojčice A-24

Djevojčice A-27

Djevojčice A-30

    SERBIA
  • 1. MILENA MILOSAVLJEVIC - Broj 1
  • SERBIA
  • 2. SARA PETROVIĆ - Broj 1

Djevojčice A-33

Djevojčice A-36

Djevojčice A-39

Djevojčice A-42

Djevojčice A+42

Dječaci B-18

Dječaci B -21

Dječaci B-24

    SLOVENIA
  • 1. ANEJ MOČIČ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. AŽBE OREO MUŠKOTEVC - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. NIKO GUMPOT - TKD Red Power

Dječaci B-27

    SLOVENIA
  • 1. NINO GUMPOT - TKD Red Power

Dječaci B-30

    SLOVENIA
  • 1. MARK DEMŠAR - TKD Red Power

Dječaci B-33

    SLOVENIA
  • 1. ALJAŽ DEŽAN - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. EMIR KURTIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. LAN LENČIČ - TKD Red Power

Dječaci B-36

Dječaci B-39

    SLOVENIA
  • 1. EDIN JUNUZOVIĆ - TKD Red Power

Dječaci B-42

    SLOVENIA
  • 1. PATRIK KOS - TKD Red Power

Dječaci B+42

Djevojčice B-18

    SLOVENIA
  • 1. ZALA GOREČAN - TKD Red Power

Djevojčice B-21

Djevojčice B-24

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ANELI MACIA AGULLO - SK TKD LACEK

Djevojčice B-27

    SLOVENIA
  • 1. EVELINA POLIMAC - TKD Red Power

Djevojčice B-30

    SLOVENIA
  • 1. KIARA PIŠOTEK - TKD Red Power

Djevojčice B-33

    SLOVENIA
  • 1. KIM PINTER - TKD Red Power

Djevojčice B-36

    SERBIA
  • 1. MONIKA SPASIĆ - Tekvondo Akademija

Djevojčice B-39

Djevojčice B-42

Djevojčice B+42

Mlađi kadeti A-27

Mlađi kadeti A-30

Mlađi kadeti A-33

    CZECH REPUBLIC
  • 1. JAKUB SUVA - SK TKD LACEK

Mlađi kadeti A-36

Mlađi kadeti A-40

Mlađi kadeti A-44

Mlađi kadeti A-48

Mlađi kadeti A-52

Mlađi kadeti A-57

Mlađi kadeti A+57

Mlađe kadetkinje A-27

    AUSTRIA
  • 1. LEONIE SEIDEL - TKD RedPower

Mlađe kadetkinje A-30

    CZECH REPUBLIC
  • 1. KHRISTYNA KVASNA - SK TKD LACEK

Mlađe kadetkinje A-33

    SERBIA
  • 1. DEJANA MARKOVIC - Broj 1
  • SERBIA
  • 2. TEODORA PETROVIĆ - KBS Naisus

Mlađe kadetkinje A-36

Mlađe kadetkinje A-40

    SERBIA
  • 1. MARIJA MILIC - Broj 1

Mlađe kadetkinje A-44

Mlađe kadetkinje A-48

Mlađe kadetkinje A-52

Mlađe kadetkinje A-57

Mlađe kadetkinje A+57

Mlađi kadeti B-27

Mlađi kadeti B-30

Mlađi kadeti B-33

    SLOVENIA
  • 1. ADIN ABDIĆ - SPARTA

Mlađi kadeti B-36

    SLOVENIA
  • 1. PATRIK OBLAK - SPARTA

Mlađi kadeti B-40

    SLOVENIA
  • 1. DAVID AXL MUŠKOTEVC - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. GAL SVETEC - TKD Red Power

Mlađi kadeti B-44

    SLOVENIA
  • 1. ADIN JANUZOVIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. ANDY ZHANG - TKD Red Power

Mlađi kadeti B-48

Mlađi kadeti B-52

    SLOVENIA
  • 1. LEON POŽGAN - TKD Red Power

Mlađi kadeti B-57

Mlađi kadeti B+57

    AUSTRIA
  • 1. EJRAN HABIBI - TKD RedPower
  • SLOVENIA
  • 2. EYUB ISLAMOSKI - TKD Red Power

Mlađe kadetkinje B-27

    SLOVENIA
  • 1. ADNANA DERVIČ - TKD Red Power

Mlađe kadetkinje B-30

    SLOVENIA
  • 1. EMINA KAVAZOVIĆ - TKD Red Power

Mlađe kadetkinje B-33

Mlađe kadetkinje B-36

    SLOVENIA
  • 1. JOANA AHMAD SOMALI - TKD Red Power

Mlađe kadetkinje B-40

Mlađe kadetkinje B-44

    AUSTRIA
  • 1. ADNA HAJIC - Olympischer Taekwondo Club
  • AUSTRIA
  • 2. AMNA HAJIC - Olympischer Taekwondo Club
  • SLOVENIA
  • 3. TJAŠA KLEMENČIČ - TKD Red Power

Mlađe kadetkinje B-48

Mlađe kadetkinje B-52

Mlađe kadetkinje B-57

Mlađe kadetkinje B+57

Kadeti A -33

Kadeti A -37

Kadeti A -41

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ALESH LIN MOCEK - SK TKD LACEK
  • SERBIA
  • 2. STRAHINJA TRESIGLAVIC - FAVORIT

Kadeti A -45

Kadeti A -49

Kadeti A -53

Kadeti A -57

    SLOVENIA
  • 1. DARIS MEŠANOVIĆ - SPARTA

Kadeti A -61

Kadeti A -65

    GREECE
  • 1. EYTHIMIOS TRYFWNIDIS - ATHLETIC CLUB EDESSAS

Kadeti A +65

Kadetkinje A -29

Kadetkinje A -33

    AUSTRIA
  • 1. BERENSU YURTTAS - Olympischer Taekwondo Club

Kadetkinje A -37

    SERBIA
  • 1. NAĐA LEPOVIĆ - Tekvondo Akademija

Kadetkinje A -41

Kadetkinje A -44

    GREECE
  • 1. ARGYRI ROUTSI - SC ORESTIS VASILIS XANTHI GREECE
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. STEPANKA PECHOVA - SK TKD LACEK

Kadetkinje A -47

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ZUZANA VALKOVA - SK TKD LACEK

Kadetkinje A -51

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ALEA LIN MOCEK - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. GORANA TOMAŠ - SPARTA
  • CZECH REPUBLIC
  • 3. TEREZA URBANKOVA - SK TKD LACEK

Kadetkinje A -55

    SLOVENIA
  • 1. ANEMARIE KOVAČIČ - TKD Red Power

Kadetkinje A -59

Kadetkinje A +59

Kadeti B -33

Kadeti B -37

    SLOVENIA
  • 1. ARMIN ABDIĆ - SPARTA

Kadeti B -41

Kadeti B -45

    CZECH REPUBLIC
  • 1. HAI TRUNG BUI - Hirundo
  • AUSTRIA
  • 2. STEFAN TODASCA - Olympischer Taekwondo Club
  • SLOVENIA
  • 3. VUKAŠIN ŽIVKOVIĆ - TKD Red Power

Kadeti B -49

    CZECH REPUBLIC
  • 1. MARCO BARBATI - Hirundo

Kadeti B -53

    SLOVENIA
  • 1. SVIT STRMECKI - TKD Red Power

Kadeti B -57

    SLOVENIA
  • 1. STAŠ ŠKRBOT - TKD Red Power

Kadeti B -61

Kadeti B -65

Kadeti B +65

    SLOVENIA
  • 1. JOŠ OZIMIČ - TKD Red Power

Kadetkinje B -29

Kadetkinje B -33

Kadetkinje B -37

Kadetkinje B -41

Kadetkinje B -44

    SLOVENIA
  • 1. IVANA TOMAŠ - SPARTA

Kadetkinje B -47

    AUSTRIA
  • 1. EMMA HAJIC - Olympischer Taekwondo Club

Kadetkinje B -51

Kadetkinje B -55

Kadetkinje B -59

Kadetkinje B +59

Juniori A-45

Juniori A-48

Juniori A-51

    SERBIA
  • 1. MIODRAG KRSTOJEVIĆ - Broj 1

Juniori A-55

    SERBIA
  • 1. TODOR MARICIC - FAVORIT

Juniori A-59

Juniori A-63

Juniori A-68

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. DAVID CEKOV - TK FENIKS
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. LUKA ANGELOV - TK FENIKS

Juniori A-73

    SLOVENIA
  • 1. JAKA BABIĆ - SPARTA
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. JOSEF RYVA - SK TKD LACEK

Juniori A-78

    SLOVENIA
  • 1. JAN RAŠKOVIČ - SPARTA

Juniori A+78

Juniorke A-42

Juniorke A-44

Juniorke A-46

Juniorke A-49

    CZECH REPUBLIC
  • 1. VIKY MARSALOVA - SK TKD LACEK

Juniorke A-52

Juniorke A-55

    CZECH REPUBLIC
  • 1. VALERIIA UDOVYCHENKO - Hirundo

Juniorke A-59

Juniorke A-63

    SLOVENIA
  • 1. CRISTINA DAMIŠ - SPARTA

Juniorke A-68

Juniorke A+68

Juniori B-45

Juniori B-48

Juniori B-51

    SLOVENIA
  • 1. ADRIAN POTOČNIK - SPARTA

Juniori B-55

    SLOVENIA
  • 1. VLADISLAV LISOVSKII - TKD Red Power

Juniori B-59

Juniori B-63

Juniori B-68

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ARTEM KOROLKOV - Hirundo

Juniori B-73

Juniori B-78

Juniori B+78

Juniorke B-42

Juniorke B-44

Juniorke B-46

Juniorke B-49

Juniorke B-52

    SLOVENIA
  • 1. ANA STRMECKI - TKD Red Power

Juniorke B-55

Juniorke B-59

Juniorke B-63

Juniorke B-68

Juniorke B+68

    AUSTRIA
  • 1. ANASTASIA WOLF - TKD RedPower
  • SLOVENIA
  • 2. JULIJA ŠIMENC - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. PATRICIJA TIČ - TKD Red Power

Seniori A-54

Seniori A-58

Seniori A-62

    SERBIA
  • 1. DAMJAN MARIČIĆ - FAVORIT

Seniori A-68

Seniori A-74

    CZECH REPUBLIC
  • 1. LEANDER LEISKY - Hirundo
  • SLOVENIA
  • 2. LUKA RAŠKOVIČ - SPARTA

Seniori A-80

    SLOVENIA
  • 1. LIN KOVAČIČ - SPARTA

Seniori A-87

Seniori A+87

    SERBIA
  • 1. RADOVAN MIJANOVIĆ - Zrenjanin

Seniorke A-46

Seniorke A-49

Seniorke A-53

    GREECE
  • 1. ELENI MALADENI - SC ORESTIS VASILIS XANTHI GREECE
  • SERBIA
  • 2. KRISTINA STEVIĆ - Tekvondo Akademija
  • SLOVENIA
  • 3. NURIA KARIMI - TKD Red Power

Seniorke A-57

Seniorke A-62

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ADELA PEJCALOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. ALJA KUTIJA - TKD Red Power

Seniorke A-67

Seniorke A-73

Seniorke A+73

    SLOVENIA
  • 1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ - SPARTA
  • SLOVENIA
  • 2. NUŠA URNAUT - TKD Red Power

Seniori B -54

Seniori B -58

Seniori B -62

    AUSTRIA
  • 1. SALIH SENTÜRK - Olympischer Taekwondo Club

Seniori B -68

Seniori B -74

    SERBIA
  • 1. IGOR PANTELIĆ - Tekvondo Akademija

Seniori B -80

Seniori B -87

Seniori B+87

Seniorke B-46

Seniorke B-49

Seniorke B-53

    SLOVENIA
  • 1. EVA GUNGL - TKD Red Power

Seniorke B-57

Seniorke B-62

Seniorke B-67

    SLOVENIA
  • 1. ZALA STEGNE - TKD Red Power

Seniorke B-73

Seniorke B+73

Younger cadets (STD) (2)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ADIN JANUZOVIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. DAVID AXL MUŠKOTEVC - TKD Red Power

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

Cadets (STD) (4)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. SVIT STRMECKI - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. VUKAŠIN ŽIVKOVIĆ - TKD Red Power

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. KRIS HORVAT - TKD Red Power

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ANEMARIE KOVAČIČ - TKD Red Power

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

Juniors (STD) (3)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. VLADISLAV LISOVSKII - TKD Red Power

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ANA STRMECKI - TKD Red Power

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN

    SERBIA
  • 1. JELENA STEVANOVIĆ - KBS Naisus
Seniors (STD) (1)

SA-1 - Seniors - M (18-30 year) >1 DAN

SA-2 - Seniors - M (31-40 year) >1 DAN

SA-3 - Seniors - M (41-50 year) >1 DAN

    SERBIA
  • 1. BRANISLAV KURUCA - FAVORIT

SA-4 - Seniors - M (+50 year) >1 DAN

SA-5 - Seniors - M (>18 year) 6-1 GEUP

SB-1 - Seniors - F (18-30 year) >1 DAN

SB-2 - Seniors - F (31-40 year) >1 DAN

SB-3 - Seniors - F (41-50 year) >1 DAN

SB-4 - Seniors - F (+50 year) >1 DAN

SB-5 - Seniors - F (>18 year) 6-1 GEUP

Harmonised pair (STD) (0)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

D3 - Harmonized pair (15-17 year) >1 POOM/DAN

D4 - Harmonized pair (>18 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN

Cadets (Creative) (0)

K-KA - Cadets creative M (08-11 year) > 4 GEUP

K-KB - Cadets creative F (08-11 year) > 4 GEUP

Juniors (Creative) (0)

K-JA - Juniors creative M (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-JB - Juniors creative F (12-17 year) > 1. POOM/DAN

Seniors (Creative) (0)

K-A - Seniors creative M (>18 year) > 1. POOM/DAN

K-B - Seniors creative F (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative pair (0)

K-D1 - Creative pair 1 (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-D2 - Creative pair 2 (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative team (0)

K-T - Creative team (>12 year.) > 1 POOM/DAN