Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1. kolo Adidas otroške lige 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Mlajši kadeti, Kadeti
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlajši kadeti 1
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ENEJ GAČNIK
DRAGON
MKAD-1-M-27
3
3
43
0
34
2.
LUKA LAMPREHT
Red Power
MKAD-1-M-22
2
2
44
0
40
3.
MIHA GARANTINI
Šmartno-Litija
MKAD-1-M-33
1
1
27
0
20
4.
UROŠ ZARIĆ
ORIENT TKD
MKAD-1-M-27
3
2
62
0
4
5.
AŽBE TEŠAR
TKD PANTAR
MKAD-1-M-27
2
1
42
0
2
6.
JERNEJ MIKLAVČIČ
TKD PANTAR
MKAD-1-M-27
2
1
11
0
-2
7.
ANDREJ RESANOVIČ
TKD klub Kang
MKAD-1-M-27
1
0
2
0
-4
8.
ALEKSANDAR RUDOLF GAGIĆ
TKD klub Kang
MKAD-1-M-27
1
0
3
0
-8
9.
JAKA TOZON
TKD klub Kang
MKAD-1-M-27
1
0
8
0
-12
10.
ŽIGA LAMPREHT
Red Power
MKAD-1-M-27
1
0
9
0
-14
11.
NOEL SAJE
Šmartno-Litija
MKAD-1-M-33
1
0
7
0
-20
12.
AMIN VELIĆ
Red Power
MKAD-1-M-22
1
0
4
0
-20
13.
ANDRAŽ VAŠL
GAIANA
MKAD-1-M-22
1
0
0
0
-20
Mlajše kadetinje 1
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
OLJA BULATOVIĆ
TKD PANTAR
MKAD-1-Ž-27
2
2
49
0
45
2.
MIA LEPENIK
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-1-Ž-33
1
1
24
0
20
3.
NEŽA BRGLEZ
Red Power
MKAD-1-Ž+36
1
1
22
0
20
4.
ELA VAŠL
GAIANA
MKAD-1-Ž-33
1
0
4
0
-20
5.
ELA LEPENIK
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-1-Ž+36
1
0
2
0
-20
6.
NIKOLINA ZARIĆ
ORIENT TKD
MKAD-1-Ž-27
1
0
4
0
-22
7.
PIKA STELA NAGODE
TKD PANTAR
MKAD-1-Ž-27
1
0
0
0
-23
Mlajši kadeti 2
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LAN KREMPL
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-2-M-39
3
3
83
0
64
2.
ADIAN BAJRAMOVIČ
Taekwondo klub Silla
MKAD-2-M-33
3
3
60
0
52
3.
JAKA BABIĆ
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-2-M-47
2
2
62
0
51
4.
JAN RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-2-M-43
2
2
58
0
42
5.
OŽBOLT MOLJ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-36
2
2
51
0
41
6.
PATRIK ŠKOFIC
Taekwondo klub Silla
MKAD-2-M-27
1
1
25
0
25
7.
MAKS BRČAN
TKD klub Kang
MKAD-2-M-30
1
1
20
0
18
8.
ŽAN KOŠENINA
DRAGON
MKAD-2-M-24
1
1
8
0
2
9.
ALJAŽ MIKLAVČIČ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-33
3
2
34
0
6
10.
MIHA KOVACEC
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-2-M-39
2
1
38
0
19
11.
URH ARHAR
Taekwondo klub Silla
MKAD-2-M-33
2
1
21
0
8
12.
JAKA VOLJČ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-43
2
1
31
0
1
13.
TEVŽ OLOVEC
TKD klub Kang
MKAD-2-M-47
2
1
29
0
-1
14.
MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK
TKD PANTAR
MKAD-2-M-33
2
1
21
0
-14
15.
MARK ANTONIJ INTIHAR
TKD PANTAR
MKAD-2-M-36
2
1
6
0
-21
16.
IRMAN DEDIĆ
Šmartno-Litija
MKAD-2-M-36
1
0
0
0
0
17.
ADRIANO BEZJAK
DRAGON
MKAD-2-M-24
1
0
6
0
-2
18.
LUKA KOS
TKD PANTAR
MKAD-2-M-33
1
0
14
0
-4
19.
JOŠT SMREKAR
Šmartno-Litija
MKAD-2-M-33
1
0
11
0
-10
20.
ANEJ BAJREKTAREVIČ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-33
1
0
4
0
-10
21.
ŽIGA POGLAJEN
TKD PANTAR
MKAD-2-M-30
1
0
2
0
-18
22.
GAŠPER LOKAR
Šmartno-Litija
MKAD-2-M-36
1
0
4
0
-20
23.
TAI SMRK
TKD PANTAR
MKAD-2-M-47
1
0
0
0
-20
24.
GABRIEL KOPI
TKD PANTAR
MKAD-2-M-43
1
0
13
0
-21
25.
TIBOR ROZINA
TKD klub Kang
MKAD-2-M-39
1
0
9
0
-21
26.
ANDRAŽ PODHRAŠKI
ORIENT TKD
MKAD-2-M-43
1
0
6
0
-22
27.
ALEX ČORIĆ
ORIENT TKD
MKAD-2-M-27
1
0
0
0
-25
28.
ŽIGA IVAČIČ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-33
1
0
1
0
-28
29.
ŽIGA ŠTIRN
ORIENT TKD
MKAD-2-M-39
1
0
4
0
-30
30.
NAL RUDOLF
TKD PANTAR
MKAD-2-M-47
1
0
2
0
-30
31.
JAKOV ZARIĆ
ORIENT TKD
MKAD-2-M-39
1
0
0
0
-32
Mlajše kadetinje 2
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATARINA MLAKAR
Red Power
MKAD-2-Ž-39
2
2
54
0
34
2.
MOJCA MARŠIČ
TKD klub Kang
MKAD-2-Ž-36
2
2
47
0
31
3.
MAŠA ŽVIŽAJ
Red Power
MKAD-2-Ž-33
2
2
78
0
25
4.
SARAH HASANAGIČ
Taekwondo klub Silla
MKAD-2-Ž-27
1
1
28
0
12
5.
EDINA DURAKOVIĆ
Šmartno-Litija
MKAD-2-Ž-33
3
2
72
0
24
6.
AJDA LEŠNIK
Red Power
MKAD-2-Ž-39
2
1
23
0
-15
7.
NUŠA ŠABIĆ
DRAGON
MKAD-2-Ž-39
2
1
8
0
-15
8.
ANJA RODOŠEK
Red Power
MKAD-2-Ž-39
1
0
0
0
0
9.
MAŠA ŠTANTE
Red Power
MKAD-2-Ž-39
1
0
20
0
-4
10.
ALEŠA GAČNIK
DRAGON
MKAD-2-Ž-33
1
0
2
0
-8
11.
TANAYA KAMNIKAR
TKD klub Kang
MKAD-2-Ž-27
1
0
16
0
-12
12.
TARA BEZJAK
DRAGON
MKAD-2-Ž-36
1
0
8
0
-12
13.
LUNA NAGODE
TKD PANTAR
MKAD-2-Ž-36
1
0
8
0
-19
14.
MEDEJA MOHORIČ
Red Power
MKAD-2-Ž-33
1
0
16
0
-20
15.
MIA KRETIČ
Red Power
MKAD-2-Ž-33
1
0
4
0
-21
Kadeti B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ŽIGA PEČNIK
ORIENT TKD
KAD-B-M-45
2
2
80
0
22
2.
ŽAN KOŠIR
ORIENT TKD
KAD-B-M-37
1
1
40
0
32
3.
LAMAR BUZOV
Red Power
KAD-B-M-49
1
1
26
0
4
4.
LUKA ŠMIT
ORIENT TKD
KAD-B-M-45
1
0
16
0
-2
5.
LUKA LOKAR
Šmartno-Litija
KAD-B-M-49
1
0
22
0
-4
6.
ERIK KOVACEC
TKD-KBK-MARIBOR
KAD-B-M-45
1
0
42
0
-20
7.
ŽAN KOŠTOMAJ
Red Power
KAD-B-M-37
1
0
8
0
-32
Kadetinje B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.