Mlađi kadeti -27
1. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra |
|
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti -30
1. MARKO DRLJO, Bistra |
2. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac |
|
3. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. IVAN POLJAK, Plitvice |
2. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra |
3. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA |
3. IVAN LUKETIĆ, Ogulin |
|
|
|
Mlađi kadeti -36
1. LOVRO MATIĆ, Čigra |
2. FILIP PODNAR, GACKA |
3. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA |
3. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA |
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb2 |
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb2 |
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA |
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA |
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice |
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA |
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
Mlađi kadeti -51
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra |
2. JOSIP KRZNARIĆ, TK Prana Karlovac |
|
|
|
| | | |
Mlađe kadetkinje -27
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin |
2. MARTA JURIĆ, Čigra |
3. MIDZOR KALA, Pantera |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -30
1. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec |
2. DORA JAZVIĆ, RUGVICA |
3. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin |
3. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -33
1. ANDREA BARTULAC, GACKA |
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin |
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA |
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -36
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin |
2. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS |
3. TONKA LEPEN, Zaprešić |
3. JULIA DODIG, Zaprešić |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -39
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec |
2. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS |
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice |
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -43
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin |
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra |
3. LAURA NEKIĆ, SENJ |
3. ANA STIMAC, Pantera |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -47
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb2 |
2. HANA SKOČIBUŠIĆ, BANIJA PANDAS |
|
|
|
| | | |
Kadeti -37
1. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL |
2. IAN MIDZOR, Pantera |
3. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac |
3. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec |
|
|
|
Kadeti -41
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA |
2. VITO JELIC, Pantera |
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj |
|
|
|
|
Kadeti -45
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin |
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac |
|
|
|
|
|
Kadeti -49
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin |
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac |
3. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac |
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA |
|
|
|
Kadeti -53
1. MATEJ KOSTELAC, Plitvice |
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac |
|
|
|
|
|
Kadeti -57
1. PATRIK BRADAC, Ilyo TKD SKP Kosice |
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA |
3. DEJAN MANDIĆ, Karlovac |
|
|
|
|
Kadeti -61
1. MISLAV ŠENIČNJAK, SUSEDGRAD SOKOL |
2. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj |
|
|
|
|
|
Kadeti -65
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA |
2. DAVID VINSKI, DUGA RESA |
|
|
|
|
|
Kadeti +65
1. PATRIK SELMECI, Ilyo TKD SKP Kosice |
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac |
|
|
|
| | | |
Kadetkinje -37
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS |
2. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec |
|
|
|
|
|
Kadetkinje -47
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE |
2. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice |
3. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec |
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac |
|
|
|
Kadetkinje -51
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA |
2. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac |
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice |
|
|
|
|
Kadetkinje -55
1. ELA ZNAOR, Karlovac |
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA |
3. JOSIPA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec |
3. ALEXANDRA KISSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice |
|
|
|
Kadetkinje -59
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin |
2. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL |
|
|
|
| | | |