Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B1P
Borilište B1U
Borilište B2P
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -51
Juniorke -49
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Kadeti -41
B2P001
135
6
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
126
8
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
118
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
B2P002
84
4
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
155
10
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
24
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B2P016
126
7
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
118
1
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
B2P017
155
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
24
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B2P033
126
5
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
155
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
Kadeti -45
B2P003
53
0
NIKOLA BOTICA (FORTECA)
204
0
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
188
AMAR HUJIC (HADZIC)
B2P004
88
0
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
62
0
BLAGO LUKACEVIC (BES)
138
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
B2P018
204
10
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
188
5
AMAR HUJIC (HADZIC)
B2P019
88
1
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
138
2
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
B2P034
204
7
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
138
2
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMAR HUJIC, Centar Hadžići
3. LUKA MAGDIC, Karlovac
Kadeti -49
B2P005
207
6
EDIN CESKIN (HADZIC)
194
11
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
56
ERIC DAX (KUKKIWO)
226
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
174
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P020
194
3
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
56
1
ERIC DAX (KUKKIWO)
B2P021
226
1
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
174
4
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P035
194
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
174
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. EMIR GORALIJA, "NUR"
Kadeti -53
B2P008
248
4
ASMIR HRVAT (TIM BOS)
172
21
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
227
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
B2P027
172
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
227
3
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
Osvajači medalja
1. EVELIN PILJUG, "NUR"
2. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ASMIR HRVAT, TIM BOSNA
3. ----
Kadeti -57
B2P009
250
0
OLIVER KUKO (ILYO KE)
219
7
KADIR RAMOVIC (TIM BOS)
82
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
B2P028
219
6
KADIR RAMOVIC (TIM BOS)
82
9
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
2. KADIR RAMOVIC, TIM BOSNA
3. OLIVER KUKO, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
Kadetkinje -37
B2P024
170
0
LORA MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
78
9
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. LORA MILIĆEVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
B2P010
195
0
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
71
0
ZANA GJOKAJ (BES)
B2P011
243
4
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
171
1
LEA MARIĆ (CROSTAR)
B2P029
195
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
243
1
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
3. LEA MARIĆ, Cro Star - Mostar
Kadetkinje -51
B2P006
80
0
DORA BERONIC (TKD KAR)
254
0
ANDJELA PECOTIC (FORTECA)
225
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
B2P007
48
1
LAURA GRBIN (FORTECA)
153
21
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
173
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P022
80
10
DORA BERONIC (TKD KAR)
225
6
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
B2P023
153
3
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
173
13
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P036
80
4
DORA BERONIC (TKD KAR)
173
2
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin
Juniorke -49
B2P025
79
7
MARTINA MARIĆ (TKD KAR)
161
19
MATEA KOLOVRAT (IM)
Osvajači medalja
1. MATEA KOLOVRAT, Imotski
2. MARTINA MARIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Juniorke -55
B2P012
261
4
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
137
22
GABRIELA BOHUSOVA (ILYO KE)
212
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
B2P030
137
16
GABRIELA BOHUSOVA (ILYO KE)
212
4
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. GABRIELA BOHUSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
3. ----
Juniorke -59
B2P026
75
10
PETRA TUŠKAN (TKD KAR)
168
8
ANDREA BEGIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. PETRA TUŠKAN, Karlovac
2. ANDREA BEGIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
Juniorke -63
B2P013
18
17
MAGDALENA GRUBIĆ (TKD KAR)
140
9
FATIMA BJELIĆ (TKDNGS)
94
TADEA BERSINIC (TKD KAR)
B2P031
18
9
MAGDALENA GRUBIĆ (TKD KAR)
94
10
TADEA BERSINIC (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. TADEA BERSINIC, Karlovac
2. MAGDALENA GRUBIĆ, Karlovac
3. FATIMA BJELIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Juniorke -68
B2P014
128
15
LENKA MESAROSOVA (ILYO KE)
55
11
EMMA ZEC (KUKKIWO)
B2P015
130
13
RADKA HUDAKOVA (ILYO KE)
264
4
AMRA HADŽAGIĆ (TKDNGS)
B2P032
128
17
LENKA MESAROSOVA (ILYO KE)
130
5
RADKA HUDAKOVA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. LENKA MESAROSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. RADKA HUDAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. EMMA ZEC, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. AMRA HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo