Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2004)
Kick (muški) -2 (2005)
Kick (muški) -3 (2006)
Kick (muški) -4 (2007)
Kick (muški) -1 (2004)
K001
190
0
MARTIN BOGOJE (FORTECA)
251
0
PAVEL IZARIK (ILYO KE)
114
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
29
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
265
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
K002
162
48
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
34
46
SAŠA VUKIĆ (FORTECA)
189
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
21
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
179
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
K003
190
28
MARTIN BOGOJE (FORTECA)
114
57
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
K004
29
43
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
265
23
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
K005
162
43
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
189
51
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
K006
21
40
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
179
39
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
K007
114
48
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
29
47
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
K008
189
25
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
21
14
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
K009
114
53
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
189
39
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
2. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
3. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
Kick (muški) -2 (2005)
K010
40
32
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
178
14
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
2. MARK ADRIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Kick (muški) -3 (2006)
K011
177
15
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
167
39
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
268
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
K012
167
46
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
268
16
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, Karlovac
2. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. DAVID JULIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Kick (muški) -4 (2007)
K013
249
34
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
26
31
LUKA BOGOJE (FORTECA)
K014
208
31
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
38
29
FRANO SILIĆ (FORTECA)
K015
145
36
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
35
34
LEO TELENTA (FORTECA)
K016
246
24
DARIO REGOJA (FORTECA)
267
7
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
K017
249
27
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
208
24
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
K018
145
35
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
246
28
DARIO REGOJA (FORTECA)
K019
249
30
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
145
35
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
Osvajači medalja
1. DAMIEN PAVEL FRGOLEC, Taekwondo klub Hnusta
2. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski