Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -41
C001
145
24
NELA PUHALO (PANTERA)
352
6
TENA TANDARA (LOKOM)
C002
138
14
LANA LOKAS (SIBENIK)
119
23
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
C003
143
39
LUCIJA JELIC (PANTERA)
389
4
LARA JURČIĆ (COB)
304
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
C017
145
25
NELA PUHALO (PANTERA)
119
5
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
C018
143
27
LUCIJA JELIC (PANTERA)
304
3
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
C035
145
10
NELA PUHALO (PANTERA)
143
11
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. NELA PUHALO, Pantera
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
3. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE
Kadetkinje A -44
C009
52
17
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
269
37
ANDREA BARTULAC (GACKA)
58
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
C029
269
34
ANDREA BARTULAC (GACKA)
58
13
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. MARTA OSTERMANN, Pantera
3. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. ----
Kadetkinje A -47
C025
144
18
AVA BORKO (PANTERA)
164
41
MAREA VODOPIJA (COB)
Medalists
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. AVA BORKO, Pantera
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
C010
65
3
PAULA FILA (MAKSMR)
307
53
BARBARA KISIĆ (METALC)
C011
10
45
LANA DEMETER (MAKSMR)
267
24
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
C030
307
34
BARBARA KISIĆ (METALC)
10
23
LANA DEMETER (MAKSMR)
Medalists
1. BARBARA KISIĆ, METALAC
2. LANA DEMETER, MAKSIMIR
3. PAULA FILA, MAKSIMIR
3. LUCIJA ROŽIĆ, SPIRITUS
Kadetkinje A -55
C012
270
39
KARLA LONČAR (GACKA)
133
18
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
141
RINA PERAK (SIBENIK)
C031
270
56
KARLA LONČAR (GACKA)
141
5
RINA PERAK (SIBENIK)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. RINA PERAK, JURAJ DALMATINAC
3. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Kadetkinje A -59
D006
284
29
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
64
9
NIKOL FILA (MAKSMR)
385
SARA PUNČEC (OMEGA)
D025
284
1
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
385
13
SARA PUNČEC (OMEGA)
Medalists
1. SARA PUNČEC, Omega
2. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. NIKOL FILA, MAKSIMIR
3. ----
Kadetkinje A +59
D016
368
0
PETRA GEČEK (MAKSMR)
1
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. PETRA GEČEK, MAKSIMIR
3. ----
3. ----