Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Kick (muški) -2 (2008, 2009)
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
Kick (muški) -4 (2012, 2013)
Mlađi kadeti -27
A034
210
8
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
397
29
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Medalists
1. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
182
DINO VRBAN (BIST)
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
PETAR ŠVENDA (NA)
172
LEON SENICIC (BIST)
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
A010
182
23
DINO VRBAN (BIST)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
A012
172
9
LEON SENICIC (BIST)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BIST)
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BIST)
A042
182
10
DINO VRBAN (BIST)
172
17
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb
Kick (muški) -2 (2008, 2009)
E005
13
0
KARLO MILJAK (ZELINA)
28
0
GABRIJEL KURIC (NA)
393
FRAN PAVIĆ (RUG)
E006
350
0
TIN TOMIĆ (KAPELŠČ)
194
0
FILIP KARAKAS SPIROSKI (MAKSMR)
36
PETAR ŠVENDA (NA)
E007
28
0
GABRIJEL KURIC (NA)
393
0
FRAN PAVIĆ (RUG)
E008
350
0
TIN TOMIĆ (KAPELŠČ)
36
0
PETAR ŠVENDA (NA)
E009
28
0
GABRIJEL KURIC (NA)
36
0
PETAR ŠVENDA (NA)
Medalists
1. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
2. PETAR ŠVENDA, Taekwondo klub Našice
3. FRAN PAVIĆ, RUGVICA
3. TIN TOMIĆ, TK KAPELŠČAK
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
E010
86
0
VITO ŠPELETIĆ (MAKSMR)
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
E011
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
400
0
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
E012
192
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
E013
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
349
0
LEON SMETKO (KAPELŠČ)
E014
191
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
E015
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
327
0
DAVID HORVAT (S.SOKOL)
E016
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
324
0
KARLO PODNAR (S.SOKOL)
E017
329
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E018
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
E019
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E020
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
E021
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E022
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E023
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E024
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
Medalists
1. ROBERT BREZONJIĆ, Jastreb
2. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
3. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD
Kick (muški) -4 (2012, 2013)
E025
394
0
LUKA SKOK (RUG)
189
0
TIN JOVANOVIĆ (MAKSMR)
E026
82
0
BOŽIDAR LUKAČIN (MAKSMR)
188
0
VID POPOVIĆ (MAKSMR)
E027
346
0
IVAN JAVORŠĆAK (KAPELŠČ)
91
0
VIGO SLAVENSKI BRLEK (MAKSMR)
E028
186
0
ANDRO PAVIĆ (MAKSMR)
17
0
MISLAV ŠKRLEC (ZELINA)
E029
345
0
NOAH DUIJKERSLOOT (KAPELŠČ)
195
0
FRANKO MILIČIĆ (MAKSMR)
E030
89
0
LUKA JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
90
0
MARKO JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
E031
203
0
LUKAS FRČKO (MAKSMR)
200
0
JAKOV TOMAŠIK (MAKSMR)
E031A
190
0
LOVRO SMRKIĆ (MAKSMR)
401
0
DAVID DAMJANIĆ (ZELINA)
E032
394
0
LUKA SKOK (RUG)
188
0
VID POPOVIĆ (MAKSMR)
E033
346
0
IVAN JAVORŠĆAK (KAPELŠČ)
17
0
MISLAV ŠKRLEC (ZELINA)
E034
345
0
NOAH DUIJKERSLOOT (KAPELŠČ)
89
0
LUKA JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
E035
203
0
LUKAS FRČKO (MAKSMR)
401
0
DAVID DAMJANIĆ (ZELINA)
E036
394
0
LUKA SKOK (RUG)
346
0
IVAN JAVORŠĆAK (KAPELŠČ)
E037
345
0
NOAH DUIJKERSLOOT (KAPELŠČ)
401
0
DAVID DAMJANIĆ (ZELINA)
E038
394
0
LUKA SKOK (RUG)
401
0
DAVID DAMJANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. LUKA SKOK, RUGVICA
2. DAVID DAMJANIĆ, ZELINGRAD
3. IVAN JAVORŠĆAK, TK KAPELŠČAK
3. NOAH DUIJKERSLOOT, TK KAPELŠČAK