Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje B -47
Juniorke -55
Mlađi kadeti -39
A004
213
3
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
299
10
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A005
256
14
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
305
5
BRUNO JURČIĆ (CONTRA)
A006
262
0
BARTOL VARŽIĆ (SPRTUS)
387
22
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
362
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
A026
299
12
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
256
2
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
A027
387
16
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
362
2
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
A040
299
11
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
387
9
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Dobitniki medalj
1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
3. DAVID PAVIĆ, SPIRITUS
3. MATEJ ŠIMOVIĆ, SPIRITUS
Mlađi kadeti -43
A021
312
21
MAURO KRITOVAC (METALC)
254
3
FILP SMETKO (SPRTUS)
147
DAVID KUJAVEC (TKKORYO)
A037
312
20
MAURO KRITOVAC (METALC)
147
0
DAVID KUJAVEC (TKKORYO)
Dobitniki medalj
1. MAURO KRITOVAC, METALAC
2. DAVID KUJAVEC, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. FILP SMETKO, SPIRITUS
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
A022
136
12
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
308
28
DORA RADEK (METALC)
A023
365
20
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
287
3
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
A038
308
19
DORA RADEK (METALC)
365
12
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. DORA RADEK, METALAC
2. VALENTINA MANOJLOVIĆ, Ogulin
3. KARLA DRAŠKOVIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LEONA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar
Mlađe kadetkinje -33
A003
233
11
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
106
3
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
311
MARCELA SIPIC (METALC)
16
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
4
EMA FILA (MAKSMR)
54
IVA STRAZICIC (PANTERA)
21
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A013
233
5
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
311
11
MARCELA SIPIC (METALC)
A014
16
0
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
10
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A015
4
0
EMA FILA (MAKSMR)
54
6
IVA STRAZICIC (PANTERA)
A016
21
6
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
16
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A032
311
7
MARCELA SIPIC (METALC)
129
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A033
54
12
IVA STRAZICIC (PANTERA)
298
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A043
129
5
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
54
7
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARCELA SIPIC, METALAC
Mlađe kadetkinje -39
B004
232
16
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
340
20
ELA ČELEC (METALC)
44
SARAH MILJAK (ZELINA)
B005
121
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
386
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
PETRA MOHILA (NA)
B006
228
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
380
19
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
NORA LOKAS (SIBENIK)
285
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B019
340
30
ELA ČELEC (METALC)
44
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
B020
386
16
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
6
PETRA MOHILA (NA)
B021
380
11
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
B022
285
24
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
10
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B035
340
0
ELA ČELEC (METALC)
386
21
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
B036
380
10
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
285
12
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
B044
386
25
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
285
5
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
Dobitniki medalj
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. HANNA BARDHECI, Bjelovar
3. ELA ČELEC, METALAC
3. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega
Mlađe kadetkinje -43
A007
157
14
ELENA GRZUNOV (DONAT)
268
4
LANA VRANIĆ (SPRTUS)
282
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
A008
107
8
LARA FALAŠTA (NA)
314
2
KALI IVASOVIĆ (METALC)
47
ANA ROMANIC (PANTERA)
A028
157
4
ELENA GRZUNOV (DONAT)
282
3
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
A029
107
0
LARA FALAŠTA (NA)
47
10
ANA ROMANIC (PANTERA)
A041
157
0
ELENA GRZUNOV (DONAT)
47
20
ANA ROMANIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. ANA ROMANIC, Pantera
2. ELENA GRZUNOV, DONAT
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -47
B012
257
2
NIKOL ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
310
19
TARA BUČAR (METALC)
78
LEONA VOLAREVIĆ (MAKSMR)
B013
92
16
NELA LASAN (MAKSMR)
281
28
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
309
OZANA RADIC (METALC)
B029
310
11
TARA BUČAR (METALC)
78
10
LEONA VOLAREVIĆ (MAKSMR)
B030
281
12
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
309
14
OZANA RADIC (METALC)
B041
310
0
TARA BUČAR (METALC)
309
24
OZANA RADIC (METALC)
Dobitniki medalj
1. OZANA RADIC, METALAC
2. TARA BUČAR, METALAC
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. LEONA VOLAREVIĆ, MAKSIMIR
Kadetkinje A -51
C010
65
3
PAULA FILA (MAKSMR)
307
53
BARBARA KISIĆ (METALC)
C011
10
45
LANA DEMETER (MAKSMR)
267
24
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
C030
307
34
BARBARA KISIĆ (METALC)
10
23
LANA DEMETER (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. BARBARA KISIĆ, METALAC
2. LANA DEMETER, MAKSIMIR
3. PAULA FILA, MAKSIMIR
3. LUCIJA ROŽIĆ, SPIRITUS
Kadetkinje B -47
D018
315
18
LU MASTROVIĆ (METALC)
149
0
ELENA MILAK (TKKORYO)
Dobitniki medalj
1. LU MASTROVIĆ, METALAC
2. ELENA MILAK, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. ----
3. ----
Juniorke -55
D002
398
5
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
334
28
ZITA MARTINOVIĆ (TKD PRA)
19
PETRA ŠUŠNJAK (ZELINA)
76
IVONA TUKIĆ (MAKSMR)
316
JELENA BUČAR (METALC)
D014
334
27
ZITA MARTINOVIĆ (TKD PRA)
19
5
PETRA ŠUŠNJAK (ZELINA)
D015
76
2
IVONA TUKIĆ (MAKSMR)
316
28
JELENA BUČAR (METALC)
D032
334
25
ZITA MARTINOVIĆ (TKD PRA)
316
23
JELENA BUČAR (METALC)
Dobitniki medalj
1. ZITA MARTINOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. JELENA BUČAR, METALAC
3. PETRA ŠUŠNJAK, ZELINGRAD
3. IVONA TUKIĆ, MAKSIMIR