Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti A -65
Male olimpijke A -22
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A +45
Mali olimpijci B -26
Mlađi kadeti -47
B007
244
0
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B008
208
10
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
170
8
FILIP SPICEK (BIST)
B009
125
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
116
8
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
B010
261
0
JAKOV TOPIĆ (SPRTUS)
283
39
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B025
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
208
22
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
B026
125
15
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
283
14
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B039
208
16
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
125
23
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
Mlađe kadetkinje -30
A024
117
12
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
173
14
LORENA BULJAN (BIST)
A025
379
12
PETRA KLEN (OMEGA)
128
9
HANA PERCELA (SENJ)
A039
173
13
LORENA BULJAN (BIST)
379
20
PETRA KLEN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PETRA KLEN, Omega
2. LORENA BULJAN, Bistra
3. HANA PERCELA, SENJ
3. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
Kadeti A -65
D005
246
14
NEVIO ADILI (SPRTUS)
271
2
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
115
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
D024
246
6
NEVIO ADILI (SPRTUS)
115
4
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. NEVIO ADILI, SPIRITUS
2. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. ----
Male olimpijke A -22
E091
20
0
SOFIJA VIZINTIN (ZELINA)
118
0
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. EMA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
2. SOFIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -30
E077
155
0
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
12
0
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
E078
294
18
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
71
0
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
E079
132
5
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
104
23
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E088
155
11
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
294
16
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E089
104
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
0
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E102
294
5
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
295
6
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. RITA ČIŽMAK, JAKOVLJE
2. ZARA ČIŽMAK, JAKOVLJE
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. GABRIJELA IKAČ, DONAT
Male olimpijke A +45
E093
235
1
MARTA DUJMOVIĆ (JAKOVLJ)
181
10
LEA PEČNJAK (BIST)
Osvajači medalja
1. LEA PEČNJAK, Bistra
2. MARTA DUJMOVIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Mali olimpijci B -26
E087
114
10
FRAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
179
12
BORNA PUCKO (BIST)
174
ROKO FILIPČIĆ (BIST)
E101
179
10
BORNA PUCKO (BIST)
174
0
ROKO FILIPČIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. BORNA PUCKO, Bistra
2. ROKO FILIPČIĆ, Bistra
3. FRAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. ----