Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje +51
Mlađi kadeti -33
A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
182
DINO VRBAN (BIST)
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
PETAR ŠVENDA (NA)
172
LEON SENICIC (BIST)
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
A010
182
23
DINO VRBAN (BIST)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
A012
172
9
LEON SENICIC (BIST)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BIST)
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BIST)
A042
182
10
DINO VRBAN (BIST)
172
17
LEON SENICIC (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb
Mlađi kadeti -39
A004
213
3
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
299
10
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A005
256
14
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
305
5
BRUNO JURČIĆ (CONTRA)
A006
262
0
BARTOL VARŽIĆ (SPRTUS)
387
22
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
362
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
A026
299
12
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
256
2
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
A027
387
16
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
362
2
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
A040
299
11
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
387
9
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Osvajači medalja
1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
3. DAVID PAVIĆ, SPIRITUS
3. MATEJ ŠIMOVIĆ, SPIRITUS
Mlađe kadetkinje +51
B024
301
4
AYLA SHATRI (ZAGREB)
216
24
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
239
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
B038
216
12
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
239
13
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
2. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. AYLA SHATRI, Zagreb
3. ----