Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -55
Mali olimpijci A -33
Mlađi kadeti +51
B011
377
3
RENE HORVAT (OMEGA)
253
10
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
134
XING YU CHEN (SIBENIK)
378
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
289
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
B027
253
12
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
134
14
XING YU CHEN (SIBENIK)
B028
378
0
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
289
0
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
B040
134
3
XING YU CHEN (SIBENIK)
378
24
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
Osvajači medalja
1. JAN MALOGORSKI, Omega
2. XING YU CHEN, JURAJ DALMATINAC
3. SERGEJ ŽNIDARŠIĆ, Bjelovar
3. ANTONIO DE BONA, SPIRITUS
Mlađe kadetkinje -27
A022
136
12
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
308
28
DORA RADEK (METALC)
A023
365
20
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
287
3
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
A038
308
19
DORA RADEK (METALC)
365
12
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DORA RADEK, METALAC
2. VALENTINA MANOJLOVIĆ, Ogulin
3. KARLA DRAŠKOVIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LEONA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar
Mlađe kadetkinje -36
B001
286
0
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
187
0
MELANI MORGAN (RVSGRAD)
237
LANA BATALO (TKDDS)
B002
291
0
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
231
16
IDA KURDIJA (NOVIZ)
205
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
B003
72
0
MARTA BEZJAK (MAKSMR)
229
0
ANJA PETRAK (NOVIZ)
139
LAURA LOKAS (SIBENIK)
109
ANA ŠIMIĆ (NA)
80
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B015
286
6
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
237
20
LANA BATALO (TKDDS)
B016
231
0
IDA KURDIJA (NOVIZ)
205
0
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
B017
229
10
ANJA PETRAK (NOVIZ)
139
33
LAURA LOKAS (SIBENIK)
B018
109
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
80
22
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B033
237
8
LANA BATALO (TKDDS)
231
5
IDA KURDIJA (NOVIZ)
B034
139
2
LAURA LOKAS (SIBENIK)
80
30
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B043
237
2
LANA BATALO (TKDDS)
80
22
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Osvajači medalja
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LANA BATALO, DUGO SELO
3. LAURA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. IDA KURDIJA, Novi Zagreb
Mlađe kadetkinje -39
B004
232
16
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
340
20
ELA ČELEC (METALC)
44
SARAH MILJAK (ZELINA)
B005
121
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
386
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
PETRA MOHILA (NA)
B006
228
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
380
19
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
NORA LOKAS (SIBENIK)
285
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B019
340
30
ELA ČELEC (METALC)
44
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
B020
386
16
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
6
PETRA MOHILA (NA)
B021
380
11
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
B022
285
24
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
10
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B035
340
0
ELA ČELEC (METALC)
386
21
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
B036
380
10
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
285
12
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
B044
386
25
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
285
5
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. HANNA BARDHECI, Bjelovar
3. ELA ČELEC, METALAC
3. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega
Kadetkinje A -41
C001
145
24
NELA PUHALO (PANTERA)
352
6
TENA TANDARA (LOKOM)
C002
138
14
LANA LOKAS (SIBENIK)
119
23
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
C003
143
39
LUCIJA JELIC (PANTERA)
389
4
LARA JURČIĆ (COB)
304
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
C017
145
25
NELA PUHALO (PANTERA)
119
5
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
C018
143
27
LUCIJA JELIC (PANTERA)
304
3
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
C035
145
10
NELA PUHALO (PANTERA)
143
11
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. NELA PUHALO, Pantera
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
3. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE
Kadetkinje A -55
C012
270
39
KARLA LONČAR (GACKA)
133
18
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
141
RINA PERAK (SIBENIK)
C031
270
56
KARLA LONČAR (GACKA)
141
5
RINA PERAK (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. RINA PERAK, JURAJ DALMATINAC
3. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Mali olimpijci A -33
E083
360
32
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
218
21
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
214
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
E098
360
9
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
214
14
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. TIN VIDAS, SUŠAK
2. AUGUST LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ----