Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađi kadeti -33
A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
182
DINO VRBAN (BIST)
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
PETAR ŠVENDA (NA)
172
LEON SENICIC (BIST)
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
A010
182
23
DINO VRBAN (BIST)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
A012
172
9
LEON SENICIC (BIST)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BIST)
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BIST)
A042
182
10
DINO VRBAN (BIST)
172
17
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb
Mlađi kadeti -36
A019
105
0
NOA RAKIĆ (NA)
230
0
MARKO KLADARIĆ (NOVIZ)
A020
185
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
276
20
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
A036
105
0
NOA RAKIĆ (NA)
276
25
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. NOA RAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
3. MARKO KLADARIĆ, Novi Zagreb
Mlađe kadetkinje -33
A003
233
11
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
106
3
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
311
MARCELA SIPIC (METALC)
16
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
4
EMA FILA (MAKSMR)
54
IVA STRAZICIC (PANTERA)
21
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A013
233
5
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
311
11
MARCELA SIPIC (METALC)
A014
16
0
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
10
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A015
4
0
EMA FILA (MAKSMR)
54
6
IVA STRAZICIC (PANTERA)
A016
21
6
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
16
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A032
311
7
MARCELA SIPIC (METALC)
129
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A033
54
12
IVA STRAZICIC (PANTERA)
298
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A043
129
5
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
54
7
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Medalists
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARCELA SIPIC, METALAC
Mlađe kadetkinje -36
B001
286
0
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
187
0
MELANI MORGAN (RVSGRAD)
237
LANA BATALO (TKDDS)
B002
291
0
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
231
16
IDA KURDIJA (NOVIZ)
205
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
B003
72
0
MARTA BEZJAK (MAKSMR)
229
0
ANJA PETRAK (NOVIZ)
139
LAURA LOKAS (SIBENIK)
109
ANA ŠIMIĆ (NA)
80
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B015
286
6
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
237
20
LANA BATALO (TKDDS)
B016
231
0
IDA KURDIJA (NOVIZ)
205
0
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
B017
229
10
ANJA PETRAK (NOVIZ)
139
33
LAURA LOKAS (SIBENIK)
B018
109
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
80
22
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B033
237
8
LANA BATALO (TKDDS)
231
5
IDA KURDIJA (NOVIZ)
B034
139
2
LAURA LOKAS (SIBENIK)
80
30
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B043
237
2
LANA BATALO (TKDDS)
80
22
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LANA BATALO, DUGO SELO
3. LAURA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. IDA KURDIJA, Novi Zagreb
Mlađe kadetkinje -39
B004
232
16
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
340
20
ELA ČELEC (METALC)
44
SARAH MILJAK (ZELINA)
B005
121
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
386
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
PETRA MOHILA (NA)
B006
228
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
380
19
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
NORA LOKAS (SIBENIK)
285
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B019
340
30
ELA ČELEC (METALC)
44
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
B020
386
16
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
6
PETRA MOHILA (NA)
B021
380
11
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
B022
285
24
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
10
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B035
340
0
ELA ČELEC (METALC)
386
21
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
B036
380
10
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
285
12
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
B044
386
25
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
285
5
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. HANNA BARDHECI, Bjelovar
3. ELA ČELEC, METALAC
3. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega