Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti A -53
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Mali olimpijci A -24
Mlađi kadeti -30
A017
263
0
TOMO JAJČAN (TKDDS)
171
12
LEON KLANFAR (BIST)
A018
353
7
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
178
4
MATEJ FREMEC (BIST)
A035
171
18
LEON KLANFAR (BIST)
353
9
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR
3. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. MATEJ FREMEC, Bistra
Mlađi kadeti -33
A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
182
DINO VRBAN (BIST)
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
PETAR ŠVENDA (NA)
172
LEON SENICIC (BIST)
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
A010
182
23
DINO VRBAN (BIST)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
A012
172
9
LEON SENICIC (BIST)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BIST)
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BIST)
A042
182
10
DINO VRBAN (BIST)
172
17
LEON SENICIC (BIST)
Dobitniki medalj
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb
Mlađi kadeti -47
B007
244
0
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B008
208
10
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
170
8
FILIP SPICEK (BIST)
B009
125
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
116
8
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
B010
261
0
JAKOV TOPIĆ (SPRTUS)
283
39
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B025
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
208
22
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
B026
125
15
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
283
14
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B039
208
16
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
125
23
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Dobitniki medalj
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
Mlađe kadetkinje -36
B001
286
0
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
187
0
MELANI MORGAN (RVSGRAD)
237
LANA BATALO (TKDDS)
B002
291
0
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
231
16
IDA KURDIJA (NOVIZ)
205
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
B003
72
0
MARTA BEZJAK (MAKSMR)
229
0
ANJA PETRAK (NOVIZ)
139
LAURA LOKAS (SIBENIK)
109
ANA ŠIMIĆ (NA)
80
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B015
286
6
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
237
20
LANA BATALO (TKDDS)
B016
231
0
IDA KURDIJA (NOVIZ)
205
0
NIKA HORVATIĆ (MAKSMR)
B017
229
10
ANJA PETRAK (NOVIZ)
139
33
LAURA LOKAS (SIBENIK)
B018
109
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
80
22
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B033
237
8
LANA BATALO (TKDDS)
231
5
IDA KURDIJA (NOVIZ)
B034
139
2
LAURA LOKAS (SIBENIK)
80
30
KALA MIDŽOR (PANTERA)
B043
237
2
LANA BATALO (TKDDS)
80
22
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LANA BATALO, DUGO SELO
3. LAURA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. IDA KURDIJA, Novi Zagreb
Kadeti A -53
C024
124
14
DORIJAN DEDIĆ (TKDDS)
142
35
LEON ŠELENDIĆ (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. LEON ŠELENDIĆ, Pantera
2. DORIJAN DEDIĆ, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Kadeti B -37
C013
265
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
74
0
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
206
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
C032
265
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
206
0
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. IVAN JAJČAN, DUGO SELO
2. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. ----
Kadeti B -45
C005
100
32
EDI STIPANOVIĆ (NA)
339
0
MATEJ MAŠIĆ (MAKSMR)
123
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C021
100
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
123
20
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
C022
222
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
0
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C037
123
19
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
16
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. EDI STIPANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR
Mali olimpijci A -24
E090
318
1
FILIP KUZMAN (CONTRA)
126
42
MIHAEL KRALJ (TKDDS)
Dobitniki medalj
1. MIHAEL KRALJ, DUGO SELO
2. FILIP KUZMAN, Contra
3. ----
3. ----