Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje +51
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
Mlađi kadeti -47
B007
244
0
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B008
208
10
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
170
8
FILIP SPICEK (BIST)
B009
125
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
116
8
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
B010
261
0
JAKOV TOPIĆ (SPRTUS)
283
39
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B025
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
208
22
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
B026
125
15
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
283
14
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B039
208
16
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
125
23
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
Mlađe kadetkinje +51
B024
301
4
AYLA SHATRI (ZAGREB)
216
24
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
239
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
B038
216
12
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
239
13
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
2. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. AYLA SHATRI, Zagreb
3. ----
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
E043
319
0
MARTA ČULINA (S.SOKOL)
38
0
PETRA MOHILA (NA)
342
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
E044
83
0
LUCIJA LUKAČIN (MAKSMR)
27
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
32
LARA FALAŠTA (NA)
E045
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
113
0
LORA LIJIĆ (NA)
25
ANA ŠIMIĆ (NA)
403
LARA PERHAT (MAKSMR)
111
TIA MARKS (NA)
E046
38
0
PETRA MOHILA (NA)
342
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
E047
27
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
32
0
LARA FALAŠTA (NA)
E048
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
25
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
E049
403
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
111
0
TIA MARKS (NA)
E050
38
0
PETRA MOHILA (NA)
32
0
LARA FALAŠTA (NA)
E051
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
403
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
E052
38
0
PETRA MOHILA (NA)
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
2. LANA HORVAT, Lekenik
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. LARA PERHAT, MAKSIMIR
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
E053
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
326
0
MAJA GOLUBIĆ (S.SOKOL)
344
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
41
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
42
PETRA NOGIĆ (NA)
197
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E054
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
323
0
ERIKA MALENICA (S.SOKOL)
199
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
348
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
HANA TOT (MAKSMR)
40
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
351
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E055
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
344
0
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
E056
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
0
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E057
42
0
PETRA NOGIĆ (NA)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E058
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E059
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
199
0
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E060
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
0
HANA TOT (MAKSMR)
E061
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
0
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
E062
351
0
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E063
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
E064
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
E065
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
E066
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E067
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E068
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
E069
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
2. TAMARA SVEČNJAK, Lekenik
3. LAURA KOZIĆ, Jastreb
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice