Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -51
Kadeti A -49
Mlađe kadetkinje -39
B004
232
16
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
340
20
ELA ČELEC (METALC)
44
SARAH MILJAK (ZELINA)
B005
121
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
386
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
PETRA MOHILA (NA)
B006
228
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
380
19
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
NORA LOKAS (SIBENIK)
285
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B019
340
30
ELA ČELEC (METALC)
44
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
B020
386
16
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
6
PETRA MOHILA (NA)
B021
380
11
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
B022
285
24
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
10
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B035
340
0
ELA ČELEC (METALC)
386
21
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
B036
380
10
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
285
12
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
B044
386
25
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
285
5
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. HANNA BARDHECI, Bjelovar
3. ELA ČELEC, METALAC
3. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega
Mlađe kadetkinje -51
B014
381
35
IRMA KOVAČ (OMEGA)
158
15
MARIJETA IKAČ (DONAT)
277
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
260
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B031
381
17
IRMA KOVAČ (OMEGA)
277
10
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
B032
260
5
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
12
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B042
381
10
IRMA KOVAČ (OMEGA)
212
6
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. IRMA KOVAČ, Omega
2. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
3. IVONA BRUSIĆ, Velebit
3. PETRA SIMIĆ, SPIRITUS
Kadeti A -49
C008
272
12
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
168
32
MAKS HAJAK (PANTERA)
355
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
C028
168
43
MAKS HAJAK (PANTERA)
355
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. MAKS HAJAK, Pantera
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit
3. ----