Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2006, 2007)
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
Kick (muški) -1 (2006, 2007)
E001
35
0
PATRIK FERČEC (NA)
325
0
JAKOV JANDRIĆ (S.SOKOL)
376
FRIEDRICH BURGERS (MAKSMR)
330
FABIJAN TOLIĆ (COB)
238
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
E002
35
0
PATRIK FERČEC (NA)
376
0
FRIEDRICH BURGERS (MAKSMR)
E003
330
0
FABIJAN TOLIĆ (COB)
238
0
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
E004
35
0
PATRIK FERČEC (NA)
330
0
FABIJAN TOLIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. FABIJAN TOLIĆ, Cobra
2. PATRIK FERČEC, Taekwondo klub Našice
3. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
3. FRIEDRICH BURGERS, MAKSIMIR
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
E010
86
0
VITO ŠPELETIĆ (MAKSMR)
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
E011
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
400
0
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
E012
192
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
E013
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
349
0
LEON SMETKO (KAPELŠČ)
E014
191
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
E015
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
327
0
DAVID HORVAT (S.SOKOL)
E016
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
324
0
KARLO PODNAR (S.SOKOL)
E017
329
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E018
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
E019
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E020
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
E021
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E022
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E023
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E024
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. ROBERT BREZONJIĆ, Jastreb
2. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
3. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
E043
319
0
MARTA ČULINA (S.SOKOL)
38
0
PETRA MOHILA (NA)
342
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
E044
83
0
LUCIJA LUKAČIN (MAKSMR)
27
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
32
LARA FALAŠTA (NA)
E045
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
113
0
LORA LIJIĆ (NA)
25
ANA ŠIMIĆ (NA)
403
LARA PERHAT (MAKSMR)
111
TIA MARKS (NA)
E046
38
0
PETRA MOHILA (NA)
342
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
E047
27
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
32
0
LARA FALAŠTA (NA)
E048
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
25
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
E049
403
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
111
0
TIA MARKS (NA)
E050
38
0
PETRA MOHILA (NA)
32
0
LARA FALAŠTA (NA)
E051
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
403
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
E052
38
0
PETRA MOHILA (NA)
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
2. LANA HORVAT, Lekenik
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. LARA PERHAT, MAKSIMIR
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
E053
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
326
0
MAJA GOLUBIĆ (S.SOKOL)
344
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
41
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
42
PETRA NOGIĆ (NA)
197
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E054
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
323
0
ERIKA MALENICA (S.SOKOL)
199
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
348
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
HANA TOT (MAKSMR)
40
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
351
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E055
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
344
0
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
E056
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
0
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E057
42
0
PETRA NOGIĆ (NA)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E058
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E059
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
199
0
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E060
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
0
HANA TOT (MAKSMR)
E061
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
0
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
E062
351
0
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E063
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
E064
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
E065
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
E066
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E067
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E068
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
E069
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
2. TAMARA SVEČNJAK, Lekenik
3. LAURA KOZIĆ, Jastreb
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
E070
328
0
JANA BEDENIK (S.SOKOL)
196
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
E071
201
0
TENA CVITKOVIĆ (MAKSMR)
37
0
PETRA KNIHA (NA)
E072
81
0
BERI JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
202
0
LOTA PERHAT (MAKSMR)
E073
204
0
LORI FTČKO (MAKSMR)
176
0
VIDA SEVER (BIST)
E074
328
0
JANA BEDENIK (S.SOKOL)
37
0
PETRA KNIHA (NA)
E075
202
0
LOTA PERHAT (MAKSMR)
176
0
VIDA SEVER (BIST)
E076
328
0
JANA BEDENIK (S.SOKOL)
176
0
VIDA SEVER (BIST)
Osvajači medalja
1. JANA BEDENIK, SUSEDGRAD SOKOL
2. VIDA SEVER, Bistra
3. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
3. LOTA PERHAT, MAKSIMIR