Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -51
Kadeti A -49
Kadeti A -61
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci A -33
Male olimpijke A -27
Male olimpijke B -24
Male olimpijke B -28
Mlađi kadeti -47
B007
244
0
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B008
208
10
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
170
8
FILIP SPICEK (BIST)
B009
125
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
116
8
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
B010
261
0
JAKOV TOPIĆ (SPRTUS)
283
39
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B025
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
208
22
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
B026
125
15
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
283
14
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
B039
208
16
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
125
23
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Dobitniki medalj
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
Mlađe kadetkinje -51
B014
381
35
IRMA KOVAČ (OMEGA)
158
15
MARIJETA IKAČ (DONAT)
277
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
260
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B031
381
17
IRMA KOVAČ (OMEGA)
277
10
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
B032
260
5
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
12
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B042
381
10
IRMA KOVAČ (OMEGA)
212
6
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. IRMA KOVAČ, Omega
2. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
3. IVONA BRUSIĆ, Velebit
3. PETRA SIMIĆ, SPIRITUS
Kadeti A -49
C008
272
12
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
168
32
MAKS HAJAK (PANTERA)
355
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
C028
168
43
MAKS HAJAK (PANTERA)
355
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. MAKS HAJAK, Pantera
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit
3. ----
Kadeti A -61
D003
2
28
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
361
11
ALAN ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
D004
247
16
BRUNO JEZDIĆ (SPRTUS)
162
12
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
D023
2
24
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
247
11
BRUNO JEZDIĆ (SPRTUS)
Dobitniki medalj
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. BRUNO JEZDIĆ, SPIRITUS
3. ALAN ŠIMOVIĆ, SPIRITUS
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK
Mali olimpijci A -30
E082
275
29
BRUNO LATIN (OZALJ)
236
16
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
215
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
E097
275
34
BRUNO LATIN (OZALJ)
215
18
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. ----
Mali olimpijci A -33
E083
360
32
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
218
21
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
214
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
E098
360
9
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
214
14
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. TIN VIDAS, SUŠAK
2. AUGUST LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ----
Male olimpijke A -27
E084
211
23
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
363
7
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
E085
154
38
LANA GRZUNOV (DONAT)
341
4
PAOLA VEČENAJ (SPRTUS)
E099
211
4
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
154
25
LANA GRZUNOV (DONAT)
Dobitniki medalj
1. LANA GRZUNOV, DONAT
2. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
3. PAOLA VEČENAJ, SPIRITUS
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ
Male olimpijke B -24
E094
359
2
JELENA VRBAN (BIST)
388
22
ELA TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. ELA TOMAŠIĆ, SUŠAK
2. JELENA VRBAN, Bistra
3. ----
3. ----
Male olimpijke B -28
E095
220
0
EMA VIDAS (TKSUŠAK)
108
5
PETRA KNIHA (NA)
Dobitniki medalj
1. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
2. EMA VIDAS, SUŠAK
3. ----
3. ----