Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadeti B -41
Kadetkinje B -44
Kick (muški) -1 (2006, 2007)
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
Kadetkinje A -41
C001
145
24
NELA PUHALO (PANTERA)
352
6
TENA TANDARA (LOKOM)
C002
138
14
LANA LOKAS (SIBENIK)
119
23
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
C003
143
39
LUCIJA JELIC (PANTERA)
389
4
LARA JURČIĆ (COB)
304
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
C017
145
25
NELA PUHALO (PANTERA)
119
5
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
C018
143
27
LUCIJA JELIC (PANTERA)
304
3
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
C035
145
10
NELA PUHALO (PANTERA)
143
11
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. NELA PUHALO, Pantera
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
3. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE
Kadetkinje A -47
C025
144
18
AVA BORKO (PANTERA)
164
41
MAREA VODOPIJA (COB)
Osvajači medalja
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. AVA BORKO, Pantera
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
C004
165
35
VIGO MATUKA (COB)
93
19
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
69
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
68
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
KAAN YELEN (MAKSMR)
C019
165
0
VIGO MATUKA (COB)
69
0
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
C020
68
0
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
C036
165
0
VIGO MATUKA (COB)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. VIGO MATUKA, Cobra
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
C016
159
41
LAURA LOVRINOV (DONAT)
224
44
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
166
CHIARA SLAVIĆ (COB)
C034
224
18
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
166
31
CHIARA SLAVIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. CHIARA SLAVIĆ, Cobra
2. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. LAURA LOVRINOV, DONAT
3. ----
Kick (muški) -1 (2006, 2007)
E001
35
0
PATRIK FERČEC (NA)
325
0
JAKOV JANDRIĆ (S.SOKOL)
376
FRIEDRICH BURGERS (MAKSMR)
330
FABIJAN TOLIĆ (COB)
238
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
E002
35
0
PATRIK FERČEC (NA)
376
0
FRIEDRICH BURGERS (MAKSMR)
E003
330
0
FABIJAN TOLIĆ (COB)
238
0
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
E004
35
0
PATRIK FERČEC (NA)
330
0
FABIJAN TOLIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. FABIJAN TOLIĆ, Cobra
2. PATRIK FERČEC, Taekwondo klub Našice
3. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
3. FRIEDRICH BURGERS, MAKSIMIR
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
E010
86
0
VITO ŠPELETIĆ (MAKSMR)
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
E011
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
400
0
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
E012
192
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
E013
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
349
0
LEON SMETKO (KAPELŠČ)
E014
191
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
E015
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
327
0
DAVID HORVAT (S.SOKOL)
E016
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
324
0
KARLO PODNAR (S.SOKOL)
E017
329
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E018
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
E019
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E020
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
E021
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E022
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E023
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E024
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. ROBERT BREZONJIĆ, Jastreb
2. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
3. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD