Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -27
Kadeti B -49
Kadetkinje B +59
Juniorke +68
Mlađi kadeti -33
A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
182
DINO VRBAN (BIST)
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
PETAR ŠVENDA (NA)
172
LEON SENICIC (BIST)
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
A010
182
23
DINO VRBAN (BIST)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
A012
172
9
LEON SENICIC (BIST)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BIST)
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BIST)
A042
182
10
DINO VRBAN (BIST)
172
17
LEON SENICIC (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb
Mlađe kadetkinje -27
A022
136
12
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
308
28
DORA RADEK (METALC)
A023
365
20
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
287
3
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
A038
308
19
DORA RADEK (METALC)
365
12
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DORA RADEK, METALAC
2. VALENTINA MANOJLOVIĆ, Ogulin
3. KARLA DRAŠKOVIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LEONA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar
Kadeti B -49
C014
94
31
LUKA PIETRI (ORI)
369
14
NIKOLA PAUŠIĆ (OGULIN)
C015
370
12
VEDRAN TATALOVIĆ (OGULIN)
367
46
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
C033
94
12
LUKA PIETRI (ORI)
367
51
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. LUKA PIETRI, Orion
3. VEDRAN TATALOVIĆ, Ogulin
3. NIKOLA PAUŠIĆ, Ogulin
Kadetkinje B +59
D008
223
0
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
335
27
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
366
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
D027
335
7
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
366
26
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. NIKA BREZOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Juniorke +68
D022
297
28
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
245
6
PETRA MIHALEK (NA)
Osvajači medalja
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. PETRA MIHALEK, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----