Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -51
Kadeti A -45
Kadetkinje A -59
Male olimpijke A -33
Mlađi kadeti -51
B023
382
4
TEO SAMBOLEK (OMEGA)
259
16
DAVID SIMIĆ (SPRTUS)
148
DAVID KORPAR (TKKORYO)
B037
259
23
DAVID SIMIĆ (SPRTUS)
148
3
DAVID KORPAR (TKKORYO)
Osvajači medalja
1. DAVID SIMIĆ, SPIRITUS
2. DAVID KORPAR, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. TEO SAMBOLEK, Omega
3. ----
Mlađi kadeti +51
B011
377
3
RENE HORVAT (OMEGA)
253
10
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
134
XING YU CHEN (SIBENIK)
378
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
289
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
B027
253
12
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
134
14
XING YU CHEN (SIBENIK)
B028
378
0
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
289
0
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
B040
134
3
XING YU CHEN (SIBENIK)
378
24
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
Osvajači medalja
1. JAN MALOGORSKI, Omega
2. XING YU CHEN, JURAJ DALMATINAC
3. SERGEJ ŽNIDARŠIĆ, Bjelovar
3. ANTONIO DE BONA, SPIRITUS
Mlađe kadetkinje -30
A024
117
12
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
173
14
LORENA BULJAN (BIST)
A025
379
12
PETRA KLEN (OMEGA)
128
9
HANA PERCELA (SENJ)
A039
173
13
LORENA BULJAN (BIST)
379
20
PETRA KLEN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PETRA KLEN, Omega
2. LORENA BULJAN, Bistra
3. HANA PERCELA, SENJ
3. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
Mlađe kadetkinje -39
B004
232
16
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
340
20
ELA ČELEC (METALC)
44
SARAH MILJAK (ZELINA)
B005
121
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
386
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
PETRA MOHILA (NA)
B006
228
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
380
19
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
NORA LOKAS (SIBENIK)
285
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B019
340
30
ELA ČELEC (METALC)
44
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
B020
386
16
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
101
6
PETRA MOHILA (NA)
B021
380
11
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
B022
285
24
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
273
10
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B035
340
0
ELA ČELEC (METALC)
386
21
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
B036
380
10
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
285
12
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
B044
386
25
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
285
5
HANNA BARDHECI (TKD_BJE)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. HANNA BARDHECI, Bjelovar
3. ELA ČELEC, METALAC
3. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega
Mlađe kadetkinje -51
B014
381
35
IRMA KOVAČ (OMEGA)
158
15
MARIJETA IKAČ (DONAT)
277
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
260
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B031
381
17
IRMA KOVAČ (OMEGA)
277
10
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
B032
260
5
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
12
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B042
381
10
IRMA KOVAČ (OMEGA)
212
6
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. IRMA KOVAČ, Omega
2. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
3. IVONA BRUSIĆ, Velebit
3. PETRA SIMIĆ, SPIRITUS
Kadeti A -45
C006
249
1
ANTONIO VEČENAJ (SPRTUS)
384
37
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
C007
248
38
BRUNO BRKOVIĆ (SPRTUS)
98
14
MARKO BREKALO (ORI)
C027
384
21
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
248
22
BRUNO BRKOVIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. BRUNO BRKOVIĆ, SPIRITUS
2. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
3. MARKO BREKALO, Orion
3. ANTONIO VEČENAJ, SPIRITUS
Kadetkinje A -59
D006
284
29
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
64
9
NIKOL FILA (MAKSMR)
385
SARA PUNČEC (OMEGA)
D025
284
1
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
385
13
SARA PUNČEC (OMEGA)
Osvajači medalja
1. SARA PUNČEC, Omega
2. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. NIKOL FILA, MAKSIMIR
3. ----
Male olimpijke A -33
E092
383
5
INES KOVAČ (OMEGA)
130
19
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. DORIS PAVELIĆ, SENJ
2. INES KOVAČ, Omega
3. ----
3. ----