Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Kadetkinje B -44
Juniori -59
Juniori -78
Male olimpijke A -27
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A -36
Mlađe kadetkinje -43
A007
157
14
ELENA GRZUNOV (DONAT)
268
4
LANA VRANIĆ (SPRTUS)
282
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
A008
107
8
LARA FALAŠTA (NA)
314
2
KALI IVASOVIĆ (METALC)
47
ANA ROMANIC (PANTERA)
A028
157
4
ELENA GRZUNOV (DONAT)
282
3
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
A029
107
0
LARA FALAŠTA (NA)
47
10
ANA ROMANIC (PANTERA)
A041
157
0
ELENA GRZUNOV (DONAT)
47
20
ANA ROMANIC (PANTERA)
Medalists
1. ANA ROMANIC, Pantera
2. ELENA GRZUNOV, DONAT
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -51
B014
381
35
IRMA KOVAČ (OMEGA)
158
15
MARIJETA IKAČ (DONAT)
277
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
260
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B031
381
17
IRMA KOVAČ (OMEGA)
277
10
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
B032
260
5
PETRA SIMIĆ (SPRTUS)
212
12
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
B042
381
10
IRMA KOVAČ (OMEGA)
212
6
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
Medalists
1. IRMA KOVAČ, Omega
2. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
3. IVONA BRUSIĆ, Velebit
3. PETRA SIMIĆ, SPIRITUS
Kadetkinje B -44
C016
159
41
LAURA LOVRINOV (DONAT)
224
44
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
166
CHIARA SLAVIĆ (COB)
C034
224
18
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
166
31
CHIARA SLAVIĆ (COB)
Medalists
1. CHIARA SLAVIĆ, Cobra
2. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. LAURA LOVRINOV, DONAT
3. ----
Juniori -59
D010
160
4
MATEO IVIN (DONAT)
150
24
DINO LEPEN (TKKORYO)
62
VITO JELIC (PANTERA)
D029
150
1
DINO LEPEN (TKKORYO)
62
18
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. DINO LEPEN, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. MATEO IVIN, DONAT
3. ----
Juniori -78
D019
161
29
ROKO LISICA (DONAT)
372
6
CSABA GÁSPÁR (HPT)
Medalists
1. ROKO LISICA, DONAT
2. CSABA GÁSPÁR, Hungarian Poomsae Team
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -27
E084
211
23
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
363
7
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
E085
154
38
LANA GRZUNOV (DONAT)
341
4
PAOLA VEČENAJ (SPRTUS)
E099
211
4
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
154
25
LANA GRZUNOV (DONAT)
Medalists
1. LANA GRZUNOV, DONAT
2. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
3. PAOLA VEČENAJ, SPIRITUS
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ
Male olimpijke A -30
E077
155
0
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
12
0
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
E078
294
18
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
71
0
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
E079
132
5
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
104
23
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E088
155
11
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
294
16
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E089
104
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
0
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E102
294
5
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
295
6
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. RITA ČIŽMAK, JAKOVLJE
2. ZARA ČIŽMAK, JAKOVLJE
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. GABRIJELA IKAČ, DONAT
Male olimpijke A -36
E086
290
14
SARA PALATINUŠ (TKD_BJE)
156
34
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (DONAT)
317
KARLA MARIČIĆ (FENVUK)
E100
156
22
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (DONAT)
317
2
KARLA MARIČIĆ (FENVUK)
Medalists
1. GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ, DONAT
2. KARLA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. SARA PALATINUŠ, Bjelovar
3. ----