Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. Sv. Nikola 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti -27
A002
27
16
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
108
3
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
87
KARLO KLARIĆ (BAN-PAN)
28
PATRIK ČOLIĆ (BAN-PAN)
42
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
A026
27
6
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
87
0
KARLO KLARIĆ (BAN-PAN)
A027
28
2
PATRIK ČOLIĆ (BAN-PAN)
42
22
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
A050
27
6
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
42
12
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ROBERT RAIĆ, Jastreb
2. MARKO MESIĆ, BANIJA PANDAS
3. PATRIK ČOLIĆ, BANIJA PANDAS
3. KARLO KLARIĆ, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -30
A040
136
12
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
123
1
VID BILIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
2. VID BILIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
A003
85
18
FILIP TOMINAC (TKDDS)
90
0
LUKA VUKOVIĆ (BAN-PAN)
A004
98
0
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
92
0
IVANO SMETKO (TKDDRHR)
A005
114
17
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
16
30
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
88
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
A028
85
7
FILIP TOMINAC (TKDDS)
98
8
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A029
16
26
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
88
5
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
A051
98
3
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
16
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. AMAR HODŽIĆ, Zagreb
3. MARKO FIČKO, BANIJA PANDAS
3. FILIP TOMINAC, DUGO SELO
Mlađi kadeti -36
A001
119
18
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
69
19
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
75
ALEKS VUJEVIĆ (GROBNIK)
124
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
44
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
118
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
100
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
122
LUKA MATEJ ŠARAC (ČIGRA)
74
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
A010
69
20
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
75
0
ALEKS VUJEVIĆ (GROBNIK)
A011
124
18
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
44
2
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
A012
118
10
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
100
24
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
A013
122
9
LUKA MATEJ ŠARAC (ČIGRA)
74
23
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
A038
69
12
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
124
9
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
A039
100
20
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
74
8
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
A056
69
14
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
100
4
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. LEONARDO OBROVAC, DUGA RESA
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ, Čigra
3. ARMEN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -39
A014
80
3
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
129
24
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A015
130
3
DAVID PAKŠEC (TKDDS)
6
13
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
A043
129
21
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
6
15
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
Osvajači medalja
1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. FILIP KOMŠO, Plitvice
3. DAVID PAKŠEC, DUGO SELO
Mlađi kadeti -43
A016
37
0
IVAN MARUŠIĆ (SUTLA )
43
0
ROKO GULIN (JASTREB)
A017
102
8
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
76
9
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
A044
43
13
ROKO GULIN (JASTREB)
76
16
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ELDIN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. ROKO GULIN, Jastreb
3. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. ----
Mlađi kadeti -47
A006
24
17
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
71
7
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
86
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
121
PETAR BUGARSKI BENČIĆ (ČIGRA)
32
ANTONIO KOLIĆ (TKDDS)
A030
24
20
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
86
24
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
A031
121
0
PETAR BUGARSKI BENČIĆ (ČIGRA)
32
30
ANTONIO KOLIĆ (TKDDS)
A052
86
26
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
32
4
ANTONIO KOLIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. ANTONIO KOLIĆ, DUGO SELO
3. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. PETAR BUGARSKI BENČIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -51
A018
38
2
NOA BARBIĆ (SUTLA )
81
10
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
73
JOSIP TURSAN (SUTLA )
A045
81
14
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
73
8
JOSIP TURSAN (SUTLA )
Osvajači medalja
1. GABRIEL GRBAC, Plitvice
2. JOSIP TURSAN, Sutla Šenkovec
3. NOA BARBIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----