Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
Kick (muški) -2 (2010, 2011)
Kick (muški) -3 (2012, 2013)
Kick (muški) -4 (2014, 2015)
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
B001
143
0
ŠIMUN ANĐELKOVIĆ (MAKSMR)
33
0
BORNA ĐULA (VRBA)
Medalists
1. ŠIMUN ANĐELKOVIĆ, MAKSIMIR
2. BORNA ĐULA, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -2 (2010, 2011)
B003
203
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
193
0
KARLO BARUNČIĆ (SUTLA )
44
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
B004
31
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
135
0
JURAN KAIĆ (MAKSMR)
46
IVO LUCIĆ (VRBA)
B005
203
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
44
0
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
B006
31
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
46
0
IVO LUCIĆ (VRBA)
B009
203
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
31
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
Medalists
1. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
2. IVAN STANIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. IVO LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Kick (muški) -3 (2012, 2013)
B011
140
0
BORNA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
20
0
LOVRO ŠIMUNJAK (MLADOST)
149
DAVID KARADAKIĆ (MAKSMR)
B012
131
0
ANTE RAFAEL VUKŠIĆ (MAKSMR)
196
0
JOSIP DUJMOVIĆ (SUTLA )
158
JAKOV SMRNDIĆ (ZELINA)
B013
20
0
LOVRO ŠIMUNJAK (MLADOST)
149
0
DAVID KARADAKIĆ (MAKSMR)
B014
131
0
ANTE RAFAEL VUKŠIĆ (MAKSMR)
158
0
JAKOV SMRNDIĆ (ZELINA)
B016
20
0
LOVRO ŠIMUNJAK (MLADOST)
158
0
JAKOV SMRNDIĆ (ZELINA)
Medalists
1. JAKOV SMRNDIĆ, ZELINGRAD
2. LOVRO ŠIMUNJAK, Mladost Luka
3. ANTE RAFAEL VUKŠIĆ, MAKSIMIR
3. DAVID KARADAKIĆ, MAKSIMIR
Kick (muški) -4 (2014, 2015)
B021
61
0
LOVRO JURALIĆ (S.SOKOL)
8
0
DAVID HALAMBEK (MLADOST)
194
JAYDEN BLACKMAN (SUTLA )
126
TOMA MATIJEVIĆ (MAKSMR)
19
PATRIK KOLEŠ (MLADOST)
B023
5
0
MISLAV ŠKRLEC (MAKSMR)
207
0
MARK HORVAT (RP TKD)
195
LUKAS BALEN (SUTLA )
130
BARTOL BOŽINA (MAKSMR)
16
MAKSIMILIJAN ČURKOVIĆ (MLADOST)
B024
61
0
LOVRO JURALIĆ (S.SOKOL)
194
0
JAYDEN BLACKMAN (SUTLA )
B025
126
0
TOMA MATIJEVIĆ (MAKSMR)
19
0
PATRIK KOLEŠ (MLADOST)
B026
5
0
MISLAV ŠKRLEC (MAKSMR)
195
0
LUKAS BALEN (SUTLA )
B027
130
0
BARTOL BOŽINA (MAKSMR)
16
0
MAKSIMILIJAN ČURKOVIĆ (MLADOST)
B028
61
0
LOVRO JURALIĆ (S.SOKOL)
19
0
PATRIK KOLEŠ (MLADOST)
B029
5
0
MISLAV ŠKRLEC (MAKSMR)
16
0
MAKSIMILIJAN ČURKOVIĆ (MLADOST)
B031
19
0
PATRIK KOLEŠ (MLADOST)
5
0
MISLAV ŠKRLEC (MAKSMR)
Medalists
1. PATRIK KOLEŠ, Mladost Luka
2. MISLAV ŠKRLEC, MAKSIMIR
3. LOVRO JURALIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. MAKSIMILIJAN ČURKOVIĆ, Mladost Luka