Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Limači, Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti, Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Omega
1
18.
31
1.
32
3
0
1
1.
2.
BANIJA PANDAS
28
1.
0
23.
28
2
1
0
2.
3.
ION
13
7.
13
4.
26
2
1
0
3.
4.
Tigar Zagreb
16
4.
10
8.
26
1
2
2
4.
5.
Jastreb
17
3.
8
10.
25
0
2
8
5.
6.
SPIRITUS
21
2.
0
23.
21
2
0
0
6.
7.
Pantera
0
23.
19
2.
19
2
0
0
7.
8.
Čigra
7
10.
12
5.
19
1
1
1
8.
9.
Ogulin
13
7.
4
15.
17
1
1
1
9.
10.
Dubrava
12
9.
5
13.
17
0
2
2
10.
11.
Bistra
16
4.
0
23.
16
1
1
1
11.
12.
SUŠAK
15
6.
0
23.
15
1
1
0
12.
13.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
0
23.
14
3.
14
1
1
0
13.
14.
Karlovac
0
23.
11
6.
11
1
0
0
14.
15.
Cobra
0
23.
11
6.
11
0
1
2
15.
16.
TIM BOSNA
0
23.
9
9.
9
1
0
0
16.
17.
Velika Gorica
0
23.
7
11.
7
0
1
0
17.
18.
Taekwondo club Azija
0
23.
6
12.
6
0
1
1
18.
19.
GACKA
6
11.
0
23.
6
0
0
2
19.
20.
Zagreb
6
11.
0
23.
6
0
0
2
19.
21.
BUGOJNO
0
23.
5
13.
5
0
1
0
21.
22.
MARTIN GRAD
5
13.
0
23.
5
0
1
0
21.
23.
Zaprešić_
5
13.
0
23.
5
0
1
0
21.
24.
FENIKS-VUKOMEREC
3
15.
1
19.
4
0
0
2
24.
25.
Novalja
0
23.
3
16.
3
0
0
2
25.
26.
DUGO SELO
3
15.
0
23.
3
0
0
1
26.
27.
METALAC
3
15.
0
23.
3
0
0
1
26.
28.
SENJ
0
23.
3
16.
3
0
0
1
26.
29.
ORKA AS
0
23.
2
18.
2
0
0
1
29.
30.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
1
18.
0
23.
1
0
0
1
30.
31.
MASTER
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
32.
Novi Grad Sarajevo
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
33.
Novi Zagreb
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
34.
DUGA RESA
1
18.
0
23.
1
0
0
0
34.
35.
Radnik
1
18.
0
23.
1
0
0
0
34.
36.
ZG-DUBRAVA
1
18.
0
23.
1
0
0
0
34.
37.
ELITE
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
38.
GAIANA
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
39.
MAKSIMIR
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
40.
Rječina
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
41.
Sajnami
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
42.
Taekwondo klub Silla
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
43.
TCZ Ban Keglević
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
44.
VARAŽDIN 1
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
45.
VRBOVEC
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
46.
Zeljeznicar
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
Kadeti, Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Dubrava
15
3.
30
2.
45
3
3
1
1.
2.
ION
8
7.
37
1.
45
3
2
3
2.
3.
Taekwondo club Azija
42
1.
1
19.
43
4
0
0
3.
4.
Jastreb
36
2.
5
7.
41
2
1
5
4.
5.
Novi Zagreb
10
4.
12
4.
22
2
0
1
5.
6.
SUŠAK
2
17.
15
3.
17
1
1
0
6.
7.
Radnik
10
4.
5
7.
15
1
1
2
7.
8.
MAKSIMIR
4
12.
10
6.
14
1
0
2
8.
9.
Ogulin
0
23.
12
4.
12
1
0
0
9.
10.
ZG-DUBRAVA
9
6.
0
23.
9
0
2
0
10.
11.
BANIJA PANDAS
3
15.
5
7.
8
0
1
1
11.
12.
TIM BOSNA
6
8.
0
23.
6
0
1
0
12.
13.
Zagrebačka Taekwondo Škola
6
8.
0
23.
6
0
1
0
12.
14.
ELITE
0
23.
5
7.
5
0
1
0
14.
15.
TCZ Ban Keglević
0
23.
5
7.
5
0
1
0
14.
16.
Sajnami
5
10.
0
23.
5
0
1
0
14.
17.
Zagreb
5
10.
0
23.
5
0
1
0
14.
18.
Black Tiger Snina
4
12.
1
19.
5
0
0
3
18.
19.
Cobra
0
23.
5
7.
5
0
0
2
19.
20.
Karlovac
0
23.
4
13.
4
0
1
0
20.
21.
Čigra
4
12.
0
23.
4
0
0
1
21.
22.
LOTUS
0
23.
3
14.
3
0
0
1
22.
23.
SPIRITUS
0
23.
3
14.
3
0
0
1
22.
24.
Velika Gorica
0
23.
3
14.
3
0
0
1
22.
25.
Taekwondo klub Silla
3
15.
0
23.
3
0
0
1
22.
26.
ZELINGRAD
2
17.
0
23.
2
0
0
2
26.
27.
BUGOJNO
2
17.
0
23.
2
0
0
1
27.
28.
DUGA RESA
0
23.
2
17.
2
0
0
1
27.
29.
Magone Livno
0
23.
2
17.
2
0
0
1
27.
30.
METALAC
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
31.
MASTER
1
20.
0
23.
1
0
0
1
30.
32.
Novalja
1
20.
0
23.
1
0
0
1
30.
33.
GROBNIK-ČAVLE
0
23.
1
19.
1
0
0
0
33.
34.
Orion
1
20.
0
23.
1
0
0
0
33.
35.
Bistra
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
36.
DRAGON
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
37.
DUGO SELO
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
38.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
39.
GACKA
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
40.
GAIANA
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
41.
JAKOVLJE
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
42.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
43.
Pantera
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
44.
Tigar Zagreb
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
Juniori, Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Taekwondo club Azija
13
2.
9
3.
22
2
1
0
1.
2.
ION
11
3.
10
2.
21
2
0
2
2.
3.
Dubrava
4
8.
17
1.
21
2
0
2
2.
4.
Jastreb
17
1.
0
15.
17
1
1
1
4.
5.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
11
3.
0
15.
11
1
0
1
5.
6.
TCZ Ban Keglević
0
13.
9
3.
9
1
0
0
6.
7.
Black Tiger Snina
9
5.
0
15.
9
1
0
0
6.
8.
METALAC
8
6.
0
15.
8
1
0
0
8.
9.
MAKSIMIR
0
13.
5
5.
5
0
1
1
9.
10.
Sajnami
5
7.
0
15.
5
0
1
0
10.
11.
Novi Grad Sarajevo
3
11.
1
11.
4
0
1
1
11.
12.
Magone Livno
4
8.
0
15.
4
0
1
1
11.
13.
Pantera
0
13.
4
6.
4
0
1
0
13.
14.
Tigar Zagreb
0
13.
4
6.
4
0
1
0
13.
15.
MASTER
4
8.
0
15.
4
0
1
0
13.
16.
ELITE
0
13.
3
8.
3
0
1
0
16.
17.
SUŠAK
0
13.
3
8.
3
0
1
0
16.
18.
ZG-DUBRAVA
3
11.
0
15.
3
0
0
3
18.
19.
Taekwondo klub Silla
0
13.
2
10.
2
0
0
1
19.
20.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
0
13.
1
11.
1
0
0
1
20.
21.
Zagreb
0
13.
1
11.
1
0
0
1
20.
22.
Zaprešić_
0
13.
1
11.
1
0
0
1
20.
23.
BUGOJNO
0
13.
0
15.
0
0
0
0
23.
24.
Ogulin
0
13.
0
15.
0
0
0
0
23.
25.
TIM BOSNA
0
13.
0
15.
0
0
0
0
23.
Seniori, Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
METALAC
20
1.
0
3.
20
2
1
0
1.
2.
Jastreb
8
2.
8
1.
16
2
0
0
2.
3.
Dubrava
4
3.
0
3.
4
0
1
0
3.
4.
SUŠAK
3
4.
0
3.
3
0
1
0
4.
5.
Zaprešić_
0
7.
3
2.
3
0
1
0
4.
6.
GROBNIK-ČAVLE
1
5.
0
3.
1
0
0
1
6.
7.
Taekwondo club Azija
1
5.
0
3.
1
0
0
1
6.
8.
Black Tiger Snina
0
7.
0
3.
0
0
0
0
8.