Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Limači, Kick
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Total
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Jastreb
78
1.
21
5.
99
5
4
14
1.
2.
ION
32
4.
60
1.
92
7
3
5
2.
3.
Dubrava
35
3.
52
2.
87
5
6
5
3.
4.
Taekwondo club Azija
56
2.
16
7.
72
6
2
2
4.
5.
SUŠAK
20
8.
18
6.
38
2
4
0
5.
6.
BANIJA PANDAS
31
5.
5
20.
36
2
2
1
6.
7.
METALAC
31
5.
1
33.
32
3
1
2
7.
8.
Omega
1
34.
31
3.
32
3
0
1
8.
9.
Tigar Zagreb
16
9.
14
12.
30
1
3
2
9.
10.
Ogulin
13
11.
16
7.
29
2
1
1
10.
11.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
11
14.
14
12.
25
2
1
1
11.
12.
SPIRITUS
21
7.
3
24.
24
2
0
1
12.
13.
Pantera
0
40.
23
4.
23
2
1
0
13.
14.
Novi Zagreb
10
18.
13
15.
23
2
0
2
14.
15.
Čigra
11
14.
12
16.
23
1
1
2
15.
16.
MAKSIMIR
4
26.
15
10.
19
1
1
3
16.
17.
Radnik
11
14.
5
20.
16
1
1
2
17.
18.
Bistra
16
9.
0
40.
16
1
1
1
18.
19.
Cobra
0
40.
16
7.
16
0
1
4
19.
20.
TIM BOSNA
6
20.
9
18.
15
1
1
0
20.
21.
Karlovac
0
40.
15
10.
15
1
1
0
20.
22.
TCZ Ban Keglević
0
40.
14
12.
14
1
1
0
22.
23.
Black Tiger Snina
13
11.
1
33.
14
1
0
3
23.
24.
ZG-DUBRAVA
13
11.
0
40.
13
0
2
3
24.
25.
Zagreb
11
14.
1
33.
12
0
1
3
25.
26.
Sajnami
10
18.
0
40.
10
0
2
0
26.
27.
Velika Gorica
0
40.
10
17.
10
0
1
1
27.
28.
Zaprešić_
5
23.
4
23.
9
0
2
1
28.
29.
ELITE
0
40.
8
19.
8
0
2
0
29.
30.
BUGOJNO
2
32.
5
20.
7
0
1
1
30.
31.
Magone Livno
4
26.
2
28.
6
0
1
2
31.
32.
MASTER
5
23.
1
33.
6
0
1
2
31.
33.
Zagrebačka Taekwondo Škola
6
20.
0
40.
6
0
1
0
33.
34.
GACKA
6
20.
0
40.
6
0
0
2
34.
35.
Novi Grad Sarajevo
3
28.
2
28.
5
0
1
2
35.
36.
MARTIN GRAD
5
23.
0
40.
5
0
1
0
36.
37.
Taekwondo klub Silla
3
28.
2
28.
5
0
0
2
37.
38.
Novalja
1
34.
3
24.
4
0
0
3
38.
39.
FENIKS-VUKOMEREC
3
28.
1
33.
4
0
0
2
39.
40.
DUGA RESA
1
34.
2
28.
3
0
0
1
40.
41.
LOTUS
0
40.
3
24.
3
0
0
1
40.
42.
SENJ
0
40.
3
24.
3
0
0
1
40.
43.
DUGO SELO
3
28.
0
40.
3
0
0
1
40.
44.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
1
34.
1
33.
2
0
0
2
44.
45.
ZELINGRAD
2
32.
0
40.
2
0
0
2
44.
46.
GROBNIK-ČAVLE
1
34.
1
33.
2
0
0
1
46.
47.
ORKA AS
0
40.
2
28.
2
0
0
1
46.
48.
Orion
1
34.
0
40.
1
0
0
0
48.
49.
DRAGON
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
50.
GAIANA
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
51.
JAKOVLJE
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
52.
Rječina
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
53.
VARAŽDIN 1
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
54.
VRBOVEC
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
55.
Zeljeznicar
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.