Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Limači, Kick
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Mlađi kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LUKA BUCKOVIĆ
ION
MKM-30
4
4
76
0
57
2.
LUCIO MATUZIĆ
BANIJA PANDAS
MKM-36
4
4
71
0
56
3.
OSCAR KOVAČIĆ
BANIJA PANDAS
MKM-43
4
4
67
0
47
4.
NEVIO ADILI
SPIRITUS
MKM+51
4
4
60
0
46
5.
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ
Tigar Zagreb
MKM-33
4
4
57
0
46
6.
VITOR POLIĆ
SUŠAK
MKM-51
3
3
64
0
50
7.
IVAN LUKETIĆ
Ogulin
MKM-39
3
3
54
0
43
8.
LEON KLANFAR
Bistra
MKM-27
2
2
20
0
12
9.
DAVID TOPIĆ
SPIRITUS
MKM-47
2
2
20
0
4
10.
ADRIANO QETA
BANIJA PANDAS
MKM-36
4
3
59
0
51
11.
MARKO POSAVEC
Jastreb
MKM-33
4
3
42
0
24
12.
DORIAN SREMEC
Dubrava
MKM-43
4
3
35
0
4
13.
MATEJ BALJAK
Zagreb
MKM-33
3
2
71
0
30
14.
LUKA BARAĆ
Zagreb
MKM-30
3
2
42
0
28
15.
FILIP BUKOVAC
GACKA
MKM+51
3
2
60
0
26
16.
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ
METALAC
MKM-36
3
2
51
0
26
17.
ROKO EŠEGOVIĆ
Tigar Zagreb
MKM+51
3
2
43
0
18
18.
MATEJ MIHOLIĆ
Jastreb
MKM-36
3
2
42
0
15
19.
FILIP SPICEK
Bistra
MKM-39
3
2
46
0
13
20.
VALENTINO PLAVEC
MARTIN GRAD
MKM-47
3
2
30
0
12
21.
IVAN ŽUBRINIĆ
GACKA
MKM+51
3
2
30
0
10
22.
BRUNO HAMPOVČAN
FENIKS-VUKOMEREC
MKM-30
3
2
27
0
7
23.
ALEKSANDAR POLH
SUŠAK
MKM-39
3
2
48
0
6
24.
ANTONIO VOLJAVEC
Dubrava
MKM-43
3
2
31
0
6
25.
JOSIP ŠNAJDER
Ogulin
MKM-43
3
2
28
0
0
26.
EUGEN KARAKAŠ
Zaprešić_
MKM-51
3
2
23
0
-10
27.
ALEN IMŠIROVIĆ
Čigra
MKM-30
3
2
11
0
-13
28.
IVAN VARGA
Jastreb
MKM-33
3
2
32
0
-16
29.
MATIJA BERTEK
DUGO SELO
MKM-47
2
1
35
0
18
30.
ERIK MILEKIĆ JANDA
ION
MKM-30
2
1
33
0
18
31.
ZRIN BLAŽANOVIĆ
Dubrava
MKM-39
2
1
29
0
3
32.
BATINIĆ FILIP
ION
MKM-43
2
1
18
0
3
33.
JAKOB MARTINOVIĆ
Radnik
MKM-30
2
1
12
0
3
34.
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ
Čigra
MKM-33
2
1
37
0
2
35.
MARKO MRAKOVIĆ
Jastreb
MKM-47
2
1
28
0
2
36.
NIKOLA MATIĆ
Čigra
MKM-33
2
1
21
0
2
37.
JAN MALOGORSKI
Omega
MKM-43
2
1
22
0
1
38.
DINO MIHELIN
Dubrava
MKM-30
2
1
21
0
-3
39.
ANTONIO DE BONA
SPIRITUS
MKM+51
2
1
20
0
-6
40.
DINO VRBAN
Bistra
MKM-27
2
1
12
0
-6
41.
BORNA PRUGOVEČKI
ZG-DUBRAVA
MKM-43
2
1
6
0
-6
42.
LEONARDO OBROVAC
DUGA RESA
MKM-33
2
1
35
0
-7
43.
LEON JOSIPOVIĆ
DUGO SELO
MKM-33
2
1
25
0
-11
44.
BENJAMIN HUSIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKM-43
1
0
0
0
0
45.
TOMÁŠ KUVIK
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
MKM-51
1
0
0
0
0
46.
LUKŠA KOLEGA
Čigra
MKM-33
1
0
20
0
-2
47.
MISLAV VUČAK
ION
MKM-33
1
0
10
0
-2
48.
ROKO GLIGORA
Novalja
MKM-43
1
0
9
0
-2
49.
MARKO MIHOLIĆ
Jastreb
MKM-27
1
0
7
0
-2
50.
TOMA MLINAC
ION
MKM-30
1
0
15
0
-4
51.
SVEN KOLEVSKI
Jastreb
MKM-33
1
0
8
0
-4
52.
JAN GVOZDEN
Dubrava
MKM-43
1
0
7
0
-4
53.
MARIN KLARIĆ
Jastreb
MKM-27
1
0
5
0
-4
54.
IVANO BELAVIĆ
DUGA RESA
MKM-43
1
0
1
0
-4
55.
KARLO KVESIĆ
Jastreb
MKM+51
1
0
12
0
-5
56.
EROL MUJKIC
Jastreb
MKM+51
1
0
5
0
-5
57.
DAVID KORPAR
VARAŽDIN 1
MKM-47
1
0
12
0
-6
58.
TIN PRUGOVEČKI
ZG-DUBRAVA
MKM-30
1
0
3
0
-6
59.
VIKTOR VRBAN
ION
MKM-33
1
0
2
0
-6
60.
LEON MIKULCIC
ZG-DUBRAVA
MKM-39
1
0
21
0
-7
61.
KREŠIMIR ČULIĆ
Novi Zagreb
MKM-33
1
0
9
0
-7
62.
IVAN MAHOVLIĆ
SPIRITUS
MKM-43
1
0
4
0
-7
63.
ANTONIO ŠNAJDER
Ogulin
MKM-30
1
0
10
0
-8
64.
HARUN LJUBUNČIĆ
BUGOJNO
MKM-39
1
0
7
0
-8
65.
MARKO JOVIĆ
ELITE
MKM-39
1
0
5
0
-8
66.
FILIP GALAC
MAKSIMIR
MKM-47
1
0
7
0
-9
67.
BORNA MARINKOV
Jastreb
MKM-51
1
0
3
0
-9
68.
SANDI SRDOVIĆ
MARTIN GRAD
MKM-33
1
0
15
0
-10
69.
MATIJA PODNAR
SENJ
MKM-36
1
0
10
0
-10
70.
DOMAGOJ KORNET
VRBOVEC
MKM-43
1
0
8
0
-10
71.
TEO SAMBOLEK
Omega
MKM-51
1
0
6
0
-11
72.
ROKO BULJAN
Jastreb
MKM+51
1
0
5
0
-11
73.
JURIJ LEBINGER
GAIANA
MKM-36
1
0
0
0
-12
74.
IVAN ŠARIĆ
TCZ Ban Keglević
MKM-36
1
0
13
0
-14
75.
MARIO ILIJA PRKIĆ
DUGO SELO
MKM-43
1
0
6
0
-14
76.
GABRIJEL PISAČIĆ
VRBOVEC
MKM-43
1
0
4
0
-14
77.
KARLO BAHUN
METALAC
MKM-30
1
0
2
0
-14
78.
MARKO KOJIĆ
Dubrava
MKM-36
1
0
0
0
-14
79.
JAN MAŠINOVIĆ
BANIJA PANDAS
MKM+51
1
0
4
0
-16
80.
MATEJ BLAŽEVIĆ
MARTIN GRAD
MKM+51
1
0
3
0
-17
81.
IVAN JAJČAN
DUGO SELO
MKM-33
1
0
0
0
-18
82.
JAKOV JELAČA
SUŠAK
MKM+51
1
0
6
0
-19
83.
EUGEN PLEŠKO
Jastreb
MKM-30
1
0
2
0
-19
84.
FRANKO PEĆNIK
Čigra
MKM-39
1
0
8
0
-20
85.
DORIJAN DEDIĆ
DUGO SELO
MKM-51
1
0
5
0
-20
86.
SEMIR JUSIC
TIM BOSNA
MKM-47
1
0
9
0
-21
87.
ANDREJ JONA MLINAC
ION
MKM+51
1
0
4
0
-21
88.
ANTONIO VEČENAJ
SPIRITUS
MKM-33
1
0
4
0
-21
89.
NIDAL MAŠIĆ
BUGOJNO
MKM-36
1
0
3
0
-21
90.
IVAN ZUBOVIĆ
Novalja
MKM-30
1
0
2
0
-21
91.
FLORIJAN ZUBOVIĆ
Novalja
MKM-39
1
0
5
0
-22
92.
DAVID ZUBOVIĆ
Novalja
MKM-36
1
0
0
0
-22
93.
JOSIP ORLOVIĆ
SPIRITUS
MKM-36
1
0
0
0
-24
94.
ROKO TEPIĆ
SPIRITUS
MKM-30
1
0
4
0
-25
95.
FILP SMETKO
SPIRITUS
MKM-36
1
0
0
0
-31
Mlađe kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LUCIJA JELIC
Pantera
MKŽ-36
4
4
106
0
95
2.
MAGDALENA LJUBIĆ
Karlovac
MKŽ-30
4
4
81
0
49
3.
SIMONA PERNISCHOVA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MKŽ-39
4
4
66
0
35
4.
ENA DASKIJEVIĆ
Omega
MKŽ-43
3
3
93
0
58
5.
EMA BUGARINOVIĆ
Omega
MKŽ-33
3
3
63
0
56
6.
SARA PUNČEC
Omega
MKŽ-51
3
3
91
0
55
7.
AMINA HRVAT
TIM BOSNA
MKŽ+51
2
2
71
0
29
8.
ANA ROGINIĆ
Čigra
MKŽ-47
2
2
36
0
28
9.
DORA BEKIĆ
ION
MKŽ-27
1
1
38
0
17
10.
DORA SAMARZIJA
Pantera
MKŽ-24
1
1
30
0
8
11.
EMA ZALOKER
Velika Gorica
MKŽ-30
4
3
64
0
34
12.
DORA KRUŠLIN
Tigar Zagreb
MKŽ-36
4
3
41
0
-1
13.
SARA HAMPOVČAN
Dubrava
MKŽ-51
3
2
87
0
32
14.
CHIARA SLAVIĆ
Cobra
MKŽ-39
3
2
51
0
25
15.
NAĐA TIODOROVIĆ
Taekwondo club Azija
MKŽ+51
3
2
66
0
16
16.
LORA MARINKOVIĆ
Cobra
MKŽ-36
3
2
30
0
3
17.
MARIS METER
Jastreb
MKŽ-47
3
2
38
0
-1
18.
MIRTA PAVELIĆ
SENJ
MKŽ-30
3
2
34
0
-1
19.
LANA ROGAR
ION
MKŽ-33
3
2
22
0
-6
20.
SARA PIDRO
BUGOJNO
MKŽ-43
3
2
49
0
-9
21.
LARA JURČIĆ
Cobra
MKŽ-36
3
2
26
0
-13
22.
LORENA KABIĆ
Jastreb
MKŽ-39
2
1
31
0
19
23.
MARGARITA VUKIĆ
ORKA AS
MKŽ-33
2
1
28
0
12
24.
IVANA DJAKOVIĆ
Tigar Zagreb
MKŽ-43
2
1
25
0
8
25.
OLIVIA MILIČIĆ
Čigra
MKŽ-36
2
1
21
0
-1
26.
JOSIPA BIJELIĆ
Novalja
MKŽ-30
2
1
28
0
-4
27.
MARINELA BAŠKOVIĆ
Velika Gorica
MKŽ-36
2
1
19
0
-6
28.
VALENTINA MANOJLOVIĆ
Ogulin
MKŽ-24
2
1
22
0
-8
29.
HANA IVANIŠ
Čigra
MKŽ-39
2
1
10
0
-11
30.
VITA MRŠIĆ
Tigar Zagreb
MKŽ-33
2
1
0
0
-21
31.
DORA HABIJANČIĆ
Velika Gorica
MKŽ-36
1
0
4
0
0
32.
AVA BORKO
Pantera
MKŽ-39
1
0
0
0
0
33.
EJLA MAKAŠ
Novi Grad Sarajevo
MKŽ-24
1
0
0
0
0
34.
EMA PAUN
Jastreb
MKŽ-33
1
0
0
0
0
35.
MARA SAMARZIJA
Pantera
MKŽ-30
1
0
9
0
-1
36.
MARTA HORVAT
Čigra
MKŽ-36
1
0
6
0
-2
37.
NELA PUHALO
Pantera
MKŽ-33
1
0
2
0
-4
38.
MANUELA PRANJIĆ
DUGO SELO
MKŽ-36
1
0
10
0
-5
39.
DANAJA ŠKOFIC
Taekwondo klub Silla
MKŽ-30
1
0
22
0
-6
40.
KARLA UREMOVIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
MKŽ-47
1
0
4
0
-6
41.
MIA JURIŠIĆ
MASTER
MKŽ-47
1
0
6
0
-7
42.
MIA FERNBACH
Sajnami
MKŽ-36
1
0
4
0
-7
43.
TARA MARINIĆ
Novi Zagreb
MKŽ-36
1
0
1
0
-7
44.
LEONTINA DUJMOVIĆ
MAKSIMIR
MKŽ+51
1
0
13
0
-8
45.
STELLA SUBOTIĆ
Dubrava
MKŽ-43
1
0
12
0
-8
46.
EMA MATEŠA
DUGA RESA
MKŽ-43
1
0
8
0
-8
47.
LIRIJANA JAKŠIĆ
BANIJA PANDAS
MKŽ-36
1
0
7
0
-9
48.
CHIARA ILIĆ
BANIJA PANDAS
MKŽ-30
1
0
12
0
-12
49.
KIRA GALETIĆ
ZG-DUBRAVA
MKŽ-30
1
0
12
0
-12
50.
KARLA PEKČEC
ZG-DUBRAVA
MKŽ-30
1
0
10
0
-12
51.
MARTA OSTERMANN
Pantera
MKŽ-39
1
0
6
0
-12
52.
MIA STIVIČEVIĆ
Novi Zagreb
MKŽ-43
1
0
2
0
-12
53.
MAGDALENA PONGRAC
METALAC
MKŽ-47
1
0
12
0
-14
54.
LARISA ZUBOVIĆ
Novalja
MKŽ-36
1
0
2
0
-14
55.
HANA PERCELA
SENJ
MKŽ-30
1
0
0
0
-14
56.
ALLANI SABLJAK
Velika Gorica
MKŽ-33
1
0
5
0
-15
57.
LARA HAJDUKOVIĆ
Omega
MKŽ-39
1
0
0
0
-16
58.
MICHAELA KAMINSKA
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MKŽ-27
1
0
21
0
-17
59.
ANA ČEMELJIĆ
Novalja
MKŽ+51
1
0
17
0
-17
60.
IRA GRGIC
Zeljeznicar
MKŽ-51
1
0
15
0
-18
61.
KARLA KELLEK
Dubrava
MKŽ-51
1
0
7
0
-20
62.
DORI JURIČIĆ
Rječina
MKŽ-39
1
0
0
0
-20
63.
HANA BRKIĆ
Novi Zagreb
MKŽ+51
1
0
0
0
-20
64.
LORENA PIA ČAVLINA
MAKSIMIR
MKŽ-39
1
0
0
0
-20
65.
LEA ŠARIĆ
TCZ Ban Keglević
MKŽ-30
1
0
2
0
-21
66.
MAŠA ALEKSIĆ
Taekwondo club Azija
MKŽ-51
1
0
7
0
-22
67.
NIKOLINA HREBAC
BANIJA PANDAS
MKŽ-33
1
0
2
0
-22
68.
IRMA KOVAČ
Omega
MKŽ-51
1
0
5
0
-27
69.
NIKOLINA JURAK
Jastreb
MKŽ-43
1
0
5
0
-29
70.
ANJA PETRAK
Novi Zagreb
MKŽ-36
1
0
1
0
-33
Kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NOVAK STANIC
Taekwondo club Azija
KAD-M-45
4
4
104
0
90
2.
TIN MALEČIĆ
Jastreb
KAD-M-57
4
4
65
0
42
3.
MILOŠ MANDIĆ
Taekwondo club Azija
KAD-M-37
4
4
90
0
31
4.
VITO MILANOVIĆ
Jastreb
KAD-M-41
4
4
45
0
7
5.
NIKOLA LUKIĆ
Taekwondo club Azija
KAD-M-49
3
3
77
0
63
6.
NOA RUK
Novi Zagreb
KAD-M-53
3
3
45
0
44
7.
TODOR VASILIC
Taekwondo club Azija
KAD-M-33
3
3
67
0
33
8.
DRAŽEN SMOTALIĆ
Dubrava
KAD-M+65
2
2
28
0
26
9.
MATEJ HABDIJA
Radnik
KAD-M-61
1
1
15
0
11
10.
EDIJAN ŠEĆIĆ
Zagrebačka Taekwondo Škola
KAD-M-57
4
3
104
0
53
11.
IAN MIDŽOR
Dubrava
KAD-M-45
4
3
79
0
25
12.
DAVUD MESINOVIC
TIM BOSNA
KAD-M-41
4
3
84
0
16
13.
TONI BUCKOVIĆ
ION
KAD-M-49
4
3
45
0
10
14.
ADNAN ALAGIĆ
Jastreb
KAD-M-45
3
2
54
0
44
15.
PATRIK SUČIĆ
Sajnami
KAD-M-53
3
2
57
0
40
16.
MAKS HAJAK
MAKSIMIR
KAD-M-41
3
2
60
0
29
17.
FRAN ŠERER
Zagreb
KAD-M-37
3
2
57
0
29
18.
DAVID KARABEGOVIĆ
ZG-DUBRAVA
KAD-M-33
3
2
73
0
27
19.
PETAR FIČKO
BANIJA PANDAS
KAD-M-41
3
2
58
0
10
20.
NIK BERGANT
Taekwondo klub Silla
KAD-M-49
3
2
40
0
-3
21.
DOMINIK DEDIĆ
Čigra
KAD-M-49
3
2
28
0
-14
22.
NIKOLA FRANOVIĆ
Čigra
KAD-M-41
2
1
49
0
16
23.
IVAN DRAŽENOVIĆ
Jastreb
KAD-M-37
2
1
46
0
10
24.
LOVRO MILOŠ
Jastreb
KAD-M+65
2
1
24
0
8
25.
LUKA TOMIĆ
Jastreb
KAD-M-45
2
1
27
0
4
26.
IVANO KURTOVIĆ
SUŠAK
KAD-M-41
2
1
13
0
2
27.
MATEO VUKŠIĆ
Jastreb
KAD-M-49
2
1
37
0
-2
28.
LEON ZORKO
Jastreb
KAD-M-57
2
1
11
0
-4
29.
GABRIEL JEREB
Orion
KAD-M-41
2
1
10
0
-6
30.
EMANUEL ANTOLIĆ
Radnik
KAD-M-41
2
1
18
0
-7
31.
ANTE GUDELJEVIĆ
ION
KAD-M-57
2
1
10
0
-7
32.
FILIP GALIJANIĆ
Jastreb
KAD-M-49
2
1
34
0
-8
33.
VJEKO KOLIĆ
SUŠAK
KAD-M-45
2
1
17
0
-8
34.
PATRICK KRIZMAN
ZG-DUBRAVA
KAD-M-61
2
1
4
0
-11
35.
PAVOL PETRO
Black Tiger Snina
KAD-M-37
2
1
21
0
-15
36.
FARIS JUSIC
BUGOJNO
KAD-M-57
2
1
22
0
-18
37.
JAKUB HABURAJ
Black Tiger Snina
KAD-M-53
2
1
11
0
-20
38.
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ
Radnik
KAD-M-57
1
0
0
0
0
39.
DAVID MIHIC
Pantera
KAD-M-41
1
0
0
0
0
40.
DUŠAN LOPATA
Black Tiger Snina
KAD-M-49
1
0
0
0
0
41.
FRAN ČOPČIĆ
Sajnami
KAD-M-57
1
0
0
0
0
42.
MARIAN PLAZANIĆ
Novalja
KAD-M-61
1
0
0
0
0
43.
DANIN HASANAGIC
Taekwondo klub Silla
KAD-M-37
1
0
26
0
-1
44.
MATEJ HORVATH
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KAD-M-41
1
0
18
0
-1
45.
JAN FLEGAR
Bistra
KAD-M-33
1
0
14
0
-2
46.
ALAN ŠIMOVIĆ
SPIRITUS
KAD-M-49
1
0
8
0
-2
47.
FRAN VRBANAC
Jastreb
KAD-M-57
1
0
8
0
-2
48.
VEDRAN GALIĆ
METALAC
KAD-M-53
1
0
8
0
-2
49.
LEON ŠELENDIĆ
Dubrava
KAD-M-41
1
0
20
0
-3
50.
VITO POLJIČAK
Novi Zagreb
KAD-M-41
1
0
1
0
-3
51.
EMANUEL PALIKUĆA
Tigar Zagreb
KAD-M-41
1
0
5
0
-4
52.
KARLO FRANCETIĆ
Novi Zagreb
KAD-M-49
1
0
12
0
-5
53.
PETAR NEDELJKOVIĆ
Taekwondo club Azija
KAD-M-33
1
0
16
0
-7
54.
VALENTINO BREGANSKI
JAKOVLJE
KAD-M-37
1
0
14
0
-7
55.
ADRIAN SOKAČ
Radnik
KAD-M-45
1
0
10
0
-7
56.
BORNA TKALČEVIĆ
Dubrava
KAD-M-45
1
0
8
0
-7
57.
DOMINIK ARŠULIĆ
DUGA RESA
KAD-M-49
1
0
1
0
-7
58.
PATRIK LIJAK
LOTUS
KAD-M-41
1
0
9
0
-8
59.
ANTONIO DRAGUN
Jastreb
KAD-M-37
1
0
5
0
-8
60.
MATEJ BARAĆ
Zagreb
KAD-M-49
1
0
13
0
-9
61.
KARLO MALEČIĆ
Jastreb
KAD-M-49
1
0
11
0
-10
62.
SREĆKO ZDUNIĆ
DUGO SELO
KAD-M-37
1
0
27
0
-12
63.
LUKA PRELOG
MASTER
KAD-M+65
1
0
0
0
-12
64.
IVAN LATKOVIĆ
BANIJA PANDAS
KAD-M-49
1
0
15
0
-13
65.
SVEN LISJAK
ZG-DUBRAVA
KAD-M-45
1
0
2
0
-15
66.
MATEJ BEKIĆ
ION
KAD-M-45
1
0
17
0
-19
67.
HRVOJE JAVOROVIĆ
MAKSIMIR
KAD-M-53
1
0
14
0
-20
68.
LOVRO MATIĆ
Čigra
KAD-M-45
1
0
9
0
-20
69.
BORNA KLENOVŠAK
ZG-DUBRAVA
KAD-M-57
1
0
6
0
-20
70.
BRUNO JEZDIĆ
SPIRITUS
KAD-M-53
1
0
3
0
-20
71.
NEMANJA VASIĆ
DRAGON
KAD-M-57
1
0
2
0
-20
72.
DORIAN CRLJENKO
SUŠAK
KAD-M-41
1
0
2
0
-22
73.
ANDREJ TRTICA
Taekwondo club Azija
KAD-M-53
1
0
0
0
-22
74.
IVAN DANANIĆ
ZELINGRAD
KAD-M+65
1
0
0
0
-22
75.
LEON RATKOVIĆ
ZELINGRAD
KAD-M-33
1
0
6
0
-24
76.
TEO MARKOVIĆ
GACKA
KAD-M-57
1
0
4
0
-24
77.
IVAN MAŠIĆ
Zagreb
KAD-M-41
1
0
10
0
-26
78.
KARLO VOHRIĆ
Čigra
KAD-M-37
1
0
4
0
-27
79.
LUKA TURČAN
Radnik
KAD-M-33
1
0
0
0
-27
80.
TONI RASONJA
Radnik
KAD-M-45
1
0
2
0
-37
81.
FILIP KUŠEC
Radnik
KAD-M-45
1
0
2
0
-50
Kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MAJA ANDREIS
ION
KAD-Ž-51
4
4
72
0
48
2.
HELENA DUJMIĆ
Ogulin
KAD-Ž-47
4
4
63
0
45
3.
DORA PERIĆ
MAKSIMIR
KAD-Ž+59
3
3
72
0
45
4.
NIKA KOLAREK
Dubrava
KAD-Ž-37
3
3
69
0
42
5.
PAULA ŠPER
ION
KAD-Ž-41
3
3
41
0
30
6.
KLARA POLIĆ
SUŠAK
KAD-Ž-59
2
2
37
0
31
7.
SARA SPASOJEVIĆ
Dubrava
KAD-Ž-33
2
2
35
0
27
8.
HELENA KIČEMA
Novi Zagreb
KAD-Ž-55
2
2
23
0
19
9.
NICOLE ROGAR
ION
KAD-Ž-44
1
1
17
0
17
10.
NIKA PALIĆ
Dubrava
KAD-Ž-47
4
3
41
0
24
11.
ANTONIJA BUŠLJETA
SUŠAK
KAD-Ž-51
4
3
79
0
9
12.
SARA HABIJANČIĆ
Velika Gorica
KAD-Ž-47
3
2
57
0
51
13.
LUCIJA ROŽIĆ
SPIRITUS
KAD-Ž-47
3
2
64
0
23
14.
EMA BLEČIĆ
Novi Zagreb
KAD-Ž-51
3
2
39
0
15
15.
KATJA BRDOVČAK
TCZ Ban Keglević
KAD-Ž+59
3
2
49
0
9
16.
GABRIJELA FEHERVARI
BANIJA PANDAS
KAD-Ž-41
3
2
19
0
7
17.
KARLA KIRIN
Jastreb
KAD-Ž-51
3
2
33
0
2
18.
PETRA MRZLJAK
ELITE
KAD-Ž-55
3
2
14
0
-11
19.
INJA MEIĆ
Cobra
KAD-Ž-55
2
1
19
0
11
20.
MARTINA TOLO
Magone Livno
KAD-Ž+59
2
1
31
0
7
21.
DORA MALNAR
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-51
2
1
30
0
6
22.
TEA TRUPKOVIĆ
DUGA RESA
KAD-Ž-41
2
1
23
0
5
23.
VANESSA BOSILJ
Karlovac
KAD-Ž-33
2
1
31
0
3
24.
LANA BOGDAN
LOTUS
KAD-Ž-51
2
1
18
0
1
25.
MAREA VODOPIJA
Cobra
KAD-Ž-41
2
1
19
0
0
26.
MARIJA KRZNARIĆ
Ogulin
KAD-Ž-55
2
1
0
0
0
27.
ANASTASIA LAKATOŠ
Jastreb
KAD-Ž+59
2
1
22
0
-3
28.
MELANIE VRHOVEC
Radnik
KAD-Ž-51
2
1
19
0
-7
29.
DORIS SKORIN
LOTUS
KAD-Ž-55
2
1
11
0
-7
30.
SARA DIMITRIJEVIĆ
Taekwondo club Azija
KAD-Ž-47
2
1
38
0
-8
31.
RHEA ĐOKIĆ
ION
KAD-Ž-47
2
1
29
0
-10
32.
KORINA HOLJEVAC
Dubrava
KAD-Ž-37
2
1
30
0
-15
33.
FRANA BAN
ION
KAD-Ž-47
2
1
11
0
-19
34.
MATEA MARINKOVIĆ
Cobra
KAD-Ž-47
2
1
38
0
-20
35.
PETRA MEDAR
ION
KAD-Ž-59
2
1
19
0
-20
36.
VERONIKA SPODNIAKOVA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
KAD-Ž-55
1
0
0
0
0
37.
ALEKSANDRA MACUT
BANIJA PANDAS
KAD-Ž-55
1
0
8
0
-1
38.
ANA RANĐELOVIĆ
GAIANA
KAD-Ž-47
1
0
4
0
-1
39.
LARA KRIŽANIĆ
DUGA RESA
KAD-Ž-47
1
0
22
0
-2
40.
EMA KUČIŠ
Velika Gorica
KAD-Ž-47
1
0
18
0
-2
41.
EVA JAKŠIĆ
Dubrava
KAD-Ž-59
1
0
11
0
-2
42.
TEODORA RADAK
Taekwondo club Azija
KAD-Ž-37
1
0
9
0
-2
43.
LUCIJA HREBAC
BANIJA PANDAS
KAD-Ž-51
1
0
2
0
-2
44.
GABRIELA SLADOJA
MASTER
KAD-Ž-51
1
0
20
0
-3
45.
ANA RENE COLAK
Jastreb
KAD-Ž+59
1
0
5
0
-3
46.
ANDREA BARTULAC
GACKA
KAD-Ž-41
1
0
5
0
-4
47.
NIKA BLAŽIČKO
ION
KAD-Ž-37
1
0
12
0
-6
48.
LEA GRUBIŠIĆ
DUGO SELO
KAD-Ž-51
1
0
10
0
-6
49.
KARLA LONČAR
GACKA
KAD-Ž-47
1
0
9
0
-6
50.
LORENA KRESOJEVIĆ
Radnik
KAD-Ž-51
1
0
7
0
-6
51.
NIKA ČREP
ION
KAD-Ž-41
1
0
13
0
-8
52.
KRISTINA MANDZAKOVÁ
Black Tiger Snina
KAD-Ž-59
1
0
0
0
-9
53.
VERONIKA BUNDALO
SPIRITUS
KAD-Ž+59
1
0
9
0
-10
54.
EMA KOVAČ
ION
KAD-Ž-41
1
0
3
0
-10
55.
BARBARA KISIĆ
METALAC
KAD-Ž-47
1
0
8
0
-11
56.
PAULA TOTIĆ
Tigar Zagreb
KAD-Ž-55
1
0
8
0
-11
57.
LUCIA GUDELJEVIĆ
ION
KAD-Ž-33
1
0
3
0
-11
58.
ANTONIA GALIJANIĆ
Jastreb
KAD-Ž-51
1
0
4
0
-12
59.
NIKA ERAK
LOTUS
KAD-Ž-51
1
0
4
0
-14
60.
ANA CIPETIĆ
Zagreb
KAD-Ž-51
1
0
3
0
-14
61.
JANA PAVLIĆ
SPIRITUS
KAD-Ž-51
1
0
5
0
-17
62.
KLARA DABO-PERANIĆ
Novalja
KAD-Ž+59
1
0
4
0
-17
63.
MELANI HABDIJA
Radnik
KAD-Ž-44
1
0
0
0
-17
64.
VANESA LEDINSKI
Radnik
KAD-Ž-33
1
0
7
0
-19
65.
DANIA SALZER
METALAC
KAD-Ž-37
1
0
6
0
-19
66.
CHIARA MILIŠA
LOTUS
KAD-Ž-47
1
0
3
0
-20
67.
ANA STOJEVIĆ
Čigra
KAD-Ž-47
1
0
1
0
-20
68.
ANDREA MANDZAKOVA
Black Tiger Snina
KAD-Ž-41
1
0
0
0
-20
69.
LARA BOŠKOVIĆ
Radnik
KAD-Ž-47
1
0
0
0
-24
70.
GABRIJELA DANANIĆ
ZELINGRAD
KAD-Ž+59
1
0
3
0
-28
Juniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ
Jastreb
JM-59
3
3
90
0
62
2.
STEFAN TAKOV
Taekwondo club Azija
JM-73
2
2
78
0
70
3.
PATRIK PAVLEKOVIĆ
ION
JM-63
2
2
70
0
45
4.
GABRIEL BRISKAR
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
JM-68
2
2
38
0
16
5.
MICHAL MATIKO
Black Tiger Snina
JM-51
2
2
21
0
3
6.
FRAN RADEK
METALAC
JM-48
1
1
17
0
7
7.
DOMINIK GREIFENSTEIN
Sajnami
JM-59
3
2
29
0
-16
8.
MARIO GALIĆ
Jastreb
JM-68
2
1
34
0
21
9.
LUKA STANOJLOVIĆ
Taekwondo club Azija
JM-68
2
1
36
0
5
10.
ROKO BLAŽIČKO
ION
JM-59
2
1
15
0
1
11.
MATEJ HORVAT
Jastreb
JM-59
2
1
14
0
-1
12.
GIVANNI SLANEC
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
JM-63
2
1
13
0
-6
13.
ALAN VAJNART
Dubrava
JM-59
2
1
38
0
-8
14.
MARKO LIPOVAC
Jastreb
JM-63
2
1
33
0
-8
15.
DAVID JAPEC
Dubrava
JM-63
2
1
8
0
-25
16.
DINO PRELOG
MASTER
JM-73
2
1
20
0
-31
17.
KERIM OMERBEGOVIC
Novi Grad Sarajevo
JM-51
1
0
0
0
0
18.
NEDŽAD HUSIĆ
Novi Grad Sarajevo
JM-63
1
0
0
0
0
19.
SADMIR HABIBOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
JM-59
1
0
0
0
0
20.
TOMISLAV ČUPIĆ
ZG-DUBRAVA
JM-51
1
0
18
0
-3
21.
VALENTINO HODNIK
ION
JM-63
1
0
3
0
-6
22.
MATEJ ORLOVIĆ
Magone Livno
JM-48
1
0
10
0
-7
23.
MATEO PRIŠLIN
ELITE
JM-59
1
0
10
0
-7
24.
MARKO MIŠIĆ
Magone Livno
JM-73
1
0
7
0
-11
25.
PATRIK BOGELJIC
TIM BOSNA
JM-59
1
0
14
0
-12
26.
DENIS IVOŠEVIĆ
Ogulin
JM-59
1
0
4
0
-19
27.
TOMISLAV BEBIĆ
ZG-DUBRAVA
JM-68
1
0
5
0
-20
28.
ZEJD IVKOVIĆ
BUGOJNO
JM-68
1
0
1
0
-22
29.
TONI GOLOMEIĆ
ZG-DUBRAVA
JM-73
1
0
6
0
-28
Juniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ALEKSANDRA PERIŠIĆ
Taekwondo club Azija
JŽ-59
2
2
54
0
44
2.
PAULA TANDARA
Dubrava
JŽ-68
2
2
31
0
29
3.
KATJA BARIĆ
ION
JŽ-52
2
2
42
0
17
4.
TENA SMILJANIĆ
TCZ Ban Keglević
JŽ-55
2
2
39
0
15
5.
NIKOLINA MANDIĆ
Dubrava
JŽ-42
1
1
31
0
9
6.
SAŠA BERGANT
Taekwondo klub Silla
JŽ-52
2
1
40
0
18
7.
NIKA TUMBRI
Tigar Zagreb
JŽ-52
2
1
26
0
-1
8.
LEA ŠPEHAR
Pantera
JŽ-59
2
1
41
0
-5
9.
MARIJA KNEBL
MAKSIMIR
JŽ-68
2
1
2
0
-29
10.
ADNA BORIĆ
Novi Grad Sarajevo
JŽ-68
1
0
0
0
0
11.
KAROLÍNA MRAVCOVÁ
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
JŽ-68
1
0
0
0
0
12.
PAOLA DODIG
Zaprešić_
JŽ-55
1
0
20
0
-1
13.
NINA JAVORSKY
ELITE
JŽ-42
1
0
22
0
-9
14.
MARINA ČUNKO
SUŠAK
JŽ-55
1
0
4
0
-14
15.
NIKA GROZDEK
MAKSIMIR
JŽ-52
1
0
1
0
-14
16.
JOSIPA PAPIĆ
Zagreb
JŽ-59
1
0
18
0
-15
17.
FURJAN EMA
ZG-DUBRAVA
JŽ-52
1
0
6
0
-20
18.
BOŽIČEVIĆ MIA
ION
JŽ-59
1
0
2
0
-24
Seniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
FILIP BESEDNIK
METALAC
SM-74
2
2
39
0
29
2.
HRVOJE ŠEP
Jastreb
SM-80
1
1
24
0
7
3.
LUKA MAVRAČIĆ
METALAC
SM+87
1
1
0
0
0
4.
TIBOR SUDEC
Dubrava
SM-74
2
1
27
0
9
5.
IVAN RADOŠ
METALAC
SM+87
1
0
0
0
0
6.
MATIJA RUŽIĆ
SUŠAK
SM-80
1
0
17
0
-7
7.
JOVAN MANDIĆ
Taekwondo club Azija
SM-74
1
0
4
0
-18
8.
DOMINIK DUJE MATIĆ
GROBNIK-ČAVLE
SM-74
1
0
5
0
-20
Seniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
AJNA DŽANIĆ
Jastreb
SŽ-57
1
1
11
0
4
2.
ANJA HORVATIĆ
Zaprešić_
SŽ-57
1
0
7
0
-4
Mlađi kadeti, Mlađe kadetkinje
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Omega
1
18.
31
1.
32
3
0
1
1.
2.
BANIJA PANDAS
28
1.
0
23.
28
2
1
0
2.
3.
ION
13
7.
13
4.
26
2
1
0
3.
4.
Tigar Zagreb
16
4.
10
8.
26
1
2
2
4.
5.
Jastreb
17
3.
8
10.
25
0
2
8
5.
6.
SPIRITUS
21
2.
0
23.
21
2
0
0
6.
7.
Pantera
0
23.
19
2.
19
2
0
0
7.
8.
Čigra
7
10.
12
5.
19
1
1
1
8.
9.
Ogulin
13
7.
4
15.
17
1
1
1
9.
10.
Dubrava
12
9.
5
13.
17
0
2
2
10.
11.
Bistra
16
4.
0
23.
16
1
1
1
11.
12.
SUŠAK
15
6.
0
23.
15
1
1
0
12.
13.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
0
23.
14
3.
14
1
1
0
13.
14.
Karlovac
0
23.
11
6.
11
1
0
0
14.
15.
Cobra
0
23.
11
6.
11
0
1
2
15.
16.
TIM BOSNA
0
23.
9
9.
9
1
0
0
16.
17.
Velika Gorica
0
23.
7
11.
7
0
1
0
17.
18.
Taekwondo club Azija
0
23.
6
12.
6
0
1
1
18.
19.
GACKA
6
11.
0
23.
6
0
0
2
19.
20.
Zagreb
6
11.
0
23.
6
0
0
2
19.
21.
BUGOJNO
0
23.
5
13.
5
0
1
0
21.
22.
MARTIN GRAD
5
13.
0
23.
5
0
1
0
21.
23.
Zaprešić_
5
13.
0
23.
5
0
1
0
21.
24.
FENIKS-VUKOMEREC
3
15.
1
19.
4
0
0
2
24.
25.
Novalja
0
23.
3
16.
3
0
0
2
25.
26.
DUGO SELO
3
15.
0
23.
3
0
0
1
26.
27.
METALAC
3
15.
0
23.
3
0
0
1
26.
28.
SENJ
0
23.
3
16.
3
0
0
1
26.
29.
ORKA AS
0
23.
2
18.
2
0
0
1
29.
30.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
1
18.
0
23.
1
0
0
1
30.
31.
MASTER
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
32.
Novi Grad Sarajevo
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
33.
Novi Zagreb
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
34.
DUGA RESA
1
18.
0
23.
1
0
0
0
34.
35.
Radnik
1
18.
0
23.
1
0
0
0
34.
36.
ZG-DUBRAVA
1
18.
0
23.
1
0
0
0
34.
37.
ELITE
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
38.
GAIANA
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
39.
MAKSIMIR
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
40.
Rječina
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
41.
Sajnami
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
42.
Taekwondo klub Silla
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
43.
TCZ Ban Keglević
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
44.
VARAŽDIN 1
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
45.
VRBOVEC
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
46.
Zeljeznicar
0
23.
0
23.
0
0
0
0
37.
Kadeti, Kadetkinje
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Dubrava
15
3.
30
2.
45
3
3
1
1.
2.
ION
8
7.
37
1.
45
3
2
3
2.
3.
Taekwondo club Azija
42
1.
1
19.
43
4
0
0
3.
4.
Jastreb
36
2.
5
7.
41
2
1
5
4.
5.
Novi Zagreb
10
4.
12
4.
22
2
0
1
5.
6.
SUŠAK
2
17.
15
3.
17
1
1
0
6.
7.
Radnik
10
4.
5
7.
15
1
1
2
7.
8.
MAKSIMIR
4
12.
10
6.
14
1
0
2
8.
9.
Ogulin
0
23.
12
4.
12
1
0
0
9.
10.
ZG-DUBRAVA
9
6.
0
23.
9
0
2
0
10.
11.
BANIJA PANDAS
3
15.
5
7.
8
0
1
1
11.
12.
TIM BOSNA
6
8.
0
23.
6
0
1
0
12.
13.
Zagrebačka Taekwondo Škola
6
8.
0
23.
6
0
1
0
12.
14.
ELITE
0
23.
5
7.
5
0
1
0
14.
15.
TCZ Ban Keglević
0
23.
5
7.
5
0
1
0
14.
16.
Sajnami
5
10.
0
23.
5
0
1
0
14.
17.
Zagreb
5
10.
0
23.
5
0
1
0
14.
18.
Black Tiger Snina
4
12.
1
19.
5
0
0
3
18.
19.
Cobra
0
23.
5
7.
5
0
0
2
19.
20.
Karlovac
0
23.
4
13.
4
0
1
0
20.
21.
Čigra
4
12.
0
23.
4
0
0
1
21.
22.
LOTUS
0
23.
3
14.
3
0
0
1
22.
23.
SPIRITUS
0
23.
3
14.
3
0
0
1
22.
24.
Velika Gorica
0
23.
3
14.
3
0
0
1
22.
25.
Taekwondo klub Silla
3
15.
0
23.
3
0
0
1
22.
26.
ZELINGRAD
2
17.
0
23.
2
0
0
2
26.
27.
BUGOJNO
2
17.
0
23.
2
0
0
1
27.
28.
DUGA RESA
0
23.
2
17.
2
0
0
1
27.
29.
Magone Livno
0
23.
2
17.
2
0
0
1
27.
30.
METALAC
0
23.
1
19.
1
0
0
1
30.
31.
MASTER
1
20.
0
23.
1
0
0
1
30.
32.
Novalja
1
20.
0
23.
1
0
0
1
30.
33.
GROBNIK-ČAVLE
0
23.
1
19.
1
0
0
0
33.
34.
Orion
1
20.
0
23.
1
0
0
0
33.
35.
Bistra
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
36.
DRAGON
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
37.
DUGO SELO
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
38.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
39.
GACKA
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
40.
GAIANA
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
41.
JAKOVLJE
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
42.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
43.
Pantera
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
44.
Tigar Zagreb
0
23.
0
23.
0
0
0
0
35.
Juniori, Juniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Taekwondo club Azija
13
2.
9
3.
22
2
1
0
1.
2.
ION
11
3.
10
2.
21
2
0
2
2.
3.
Dubrava
4
8.
17
1.
21
2
0
2
2.
4.
Jastreb
17
1.
0
15.
17
1
1
1
4.
5.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
11
3.
0
15.
11
1
0
1
5.
6.
TCZ Ban Keglević
0
13.
9
3.
9
1
0
0
6.
7.
Black Tiger Snina
9
5.
0
15.
9
1
0
0
6.
8.
METALAC
8
6.
0
15.
8
1
0
0
8.
9.
MAKSIMIR
0
13.
5
5.
5
0
1
1
9.
10.
Sajnami
5
7.
0
15.
5
0
1
0
10.
11.
Novi Grad Sarajevo
3
11.
1
11.
4
0
1
1
11.
12.
Magone Livno
4
8.
0
15.
4
0
1
1
11.
13.
Pantera
0
13.
4
6.
4
0
1
0
13.
14.
Tigar Zagreb
0
13.
4
6.
4
0
1
0
13.
15.
MASTER
4
8.
0
15.
4
0
1
0
13.
16.
ELITE
0
13.
3
8.
3
0
1
0
16.
17.
SUŠAK
0
13.
3
8.
3
0
1
0
16.
18.
ZG-DUBRAVA
3
11.
0
15.
3
0
0
3
18.
19.
Taekwondo klub Silla
0
13.
2
10.
2
0
0
1
19.
20.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
0
13.
1
11.
1
0
0
1
20.
21.
Zagreb
0
13.
1
11.
1
0
0
1
20.
22.
Zaprešić_
0
13.
1
11.
1
0
0
1
20.
23.
BUGOJNO
0
13.
0
15.
0
0
0
0
23.
24.
Ogulin
0
13.
0
15.
0
0
0
0
23.
25.
TIM BOSNA
0
13.
0
15.
0
0
0
0
23.
Seniori, Seniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
METALAC
20
1.
0
3.
20
2
1
0
1.
2.
Jastreb
8
2.
8
1.
16
2
0
0
2.
3.
Dubrava
4
3.
0
3.
4
0
1
0
3.
4.
SUŠAK
3
4.
0
3.
3
0
1
0
4.
5.
Zaprešić_
0
7.
3
2.
3
0
1
0
4.
6.
GROBNIK-ČAVLE
1
5.
0
3.
1
0
0
1
6.
7.
Taekwondo club Azija
1
5.
0
3.
1
0
0
1
6.
8.
Black Tiger Snina
0
7.
0
3.
0
0
0
0
8.
Total
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Jastreb
78
1.
21
5.
99
5
4
14
1.
2.
ION
32
4.
60
1.
92
7
3
5
2.
3.
Dubrava
35
3.
52
2.
87
5
6
5
3.
4.
Taekwondo club Azija
56
2.
16
7.
72
6
2
2
4.
5.
SUŠAK
20
8.
18
6.
38
2
4
0
5.
6.
BANIJA PANDAS
31
5.
5
20.
36
2
2
1
6.
7.
METALAC
31
5.
1
33.
32
3
1
2
7.
8.
Omega
1
34.
31
3.
32
3
0
1
8.
9.
Tigar Zagreb
16
9.
14
12.
30
1
3
2
9.
10.
Ogulin
13
11.
16
7.
29
2
1
1
10.
11.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
11
14.
14
12.
25
2
1
1
11.
12.
SPIRITUS
21
7.
3
24.
24
2
0
1
12.
13.
Pantera
0
40.
23
4.
23
2
1
0
13.
14.
Novi Zagreb
10
18.
13
15.
23
2
0
2
14.
15.
Čigra
11
14.
12
16.
23
1
1
2
15.
16.
MAKSIMIR
4
26.
15
10.
19
1
1
3
16.
17.
Radnik
11
14.
5
20.
16
1
1
2
17.
18.
Bistra
16
9.
0
40.
16
1
1
1
18.
19.
Cobra
0
40.
16
7.
16
0
1
4
19.
20.
TIM BOSNA
6
20.
9
18.
15
1
1
0
20.
21.
Karlovac
0
40.
15
10.
15
1
1
0
20.
22.
TCZ Ban Keglević
0
40.
14
12.
14
1
1
0
22.
23.
Black Tiger Snina
13
11.
1
33.
14
1
0
3
23.
24.
ZG-DUBRAVA
13
11.
0
40.
13
0
2
3
24.
25.
Zagreb
11
14.
1
33.
12
0
1
3
25.
26.
Sajnami
10
18.
0
40.
10
0
2
0
26.
27.
Velika Gorica
0
40.
10
17.
10
0
1
1
27.
28.
Zaprešić_
5
23.
4
23.
9
0
2
1
28.
29.
ELITE
0
40.
8
19.
8
0
2
0
29.
30.
BUGOJNO
2
32.
5
20.
7
0
1
1
30.
31.
Magone Livno
4
26.
2
28.
6
0
1
2
31.
32.
MASTER
5
23.
1
33.
6
0
1
2
31.
33.
Zagrebačka Taekwondo Škola
6
20.
0
40.
6
0
1
0
33.
34.
GACKA
6
20.
0
40.
6
0
0
2
34.
35.
Novi Grad Sarajevo
3
28.
2
28.
5
0
1
2
35.
36.
MARTIN GRAD
5
23.
0
40.
5
0
1
0
36.
37.
Taekwondo klub Silla
3
28.
2
28.
5
0
0
2
37.
38.
Novalja
1
34.
3
24.
4
0
0
3
38.
39.
FENIKS-VUKOMEREC
3
28.
1
33.
4
0
0
2
39.
40.
DUGA RESA
1
34.
2
28.
3
0
0
1
40.
41.
LOTUS
0
40.
3
24.
3
0
0
1
40.
42.
SENJ
0
40.
3
24.
3
0
0
1
40.
43.
DUGO SELO
3
28.
0
40.
3
0
0
1
40.
44.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
1
34.
1
33.
2
0
0
2
44.
45.
ZELINGRAD
2
32.
0
40.
2
0
0
2
44.
46.
GROBNIK-ČAVLE
1
34.
1
33.
2
0
0
1
46.
47.
ORKA AS
0
40.
2
28.
2
0
0
1
46.
48.
Orion
1
34.
0
40.
1
0
0
0
48.
49.
DRAGON
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
50.
GAIANA
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
51.
JAKOVLJE
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
52.
Rječina
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
53.
VARAŽDIN 1
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
54.
VRBOVEC
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.
55.
Zeljeznicar
0
40.
0
40.
0
0
0
0
49.