Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Korčula Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti , Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Imotski
9
5.
19
1.
28
2
3
5
1.
2.
Tkd Ulcinj
11
2.
15
2.
26
3
1
2
2.
3.
Forteca Korčula
19
1.
6
7.
25
1
4
6
3.
4.
TIM BOSNA
10
4.
7
4.
17
2
1
0
4.
5.
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
11
2.
4
8.
15
0
4
3
5.
6.
"NUR"
7
7.
7
4.
14
2
0
0
6.
7.
Cro Star - Mostar
7
7.
3
9.
10
1
1
0
7.
8.
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
8
6.
2
11.
10
1
0
3
8.
9.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
1
13.
8
3.
9
1
0
2
9.
10.
Karlovac
0
14.
7
4.
7
1
0
0
10.
11.
POSKOK - POSUŠJE
7
7.
0
13.
7
1
0
0
10.
12.
TKD-KBK-MARIBOR
7
7.
0
13.
7
1
0
0
10.
13.
Ilyo TKD SKP Kosice
3
11.
0
13.
3
0
1
0
13.
14.
Olovo
3
11.
0
13.
3
0
1
0
13.
15.
Zaprešić_
0
14.
3
9.
3
0
0
3
15.
16.
Pantera
0
14.
1
12.
1
0
0
1
16.
17.
Ozalj
0
14.
0
13.
0
0
0
0
17.
18.
RUDAR
0
14.
0
13.
0
0
0
0
17.
Kadeti , Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac
14
3.
24
1.
38
4
3
1
1.
2.
AZIJA
17
2.
7
5.
24
3
1
0
2.
3.
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
7
5.
17
2.
24
1
4
5
3.
4.
Forteca Korčula
20
1.
3
9.
23
2
2
3
4.
5.
TIM BOSNA
8
4.
7
5.
15
2
0
1
5.
6.
Imotski
0
13.
11
3.
11
1
0
4
6.
7.
Vinnytsia Taekwondo Federation
0
13.
9
4.
9
0
2
3
7.
8.
Olovo
0
13.
7
5.
7
1
0
0
8.
9.
Pantera
0
13.
7
5.
7
1
0
0
8.
10.
Crni Labudovi
7
5.
0
15.
7
1
0
0
8.
11.
TKD-KBK-MARIBOR
7
5.
0
15.
7
1
0
0
8.
12.
START ZENICA
4
8.
3
9.
7
0
2
1
12.
13.
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3
9.
1
13.
4
0
1
1
13.
14.
POSKOK - POSUŠJE
0
13.
3
9.
3
0
1
0
14.
15.
RUDAR
0
13.
3
9.
3
0
1
0
14.
16.
"NUR"
1
10.
0
15.
1
0
0
1
16.
17.
Cro Star - Mostar
1
10.
0
15.
1
0
0
1
16.
18.
PLOVANIJA-ZADAR
1
10.
0
15.
1
0
0
1
16.
19.
Tkd Ulcinj
0
13.
1
13.
1
0
0
1
16.
20.
Ilyo TKD SKP Kosice
0
13.
0
15.
0
0
0
0
20.
Juniori , Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
AZIJA
22
1.
7
2.
29
3
2
2
1.
2.
Karlovac
7
4.
12
1.
19
2
1
2
2.
3.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
11
2.
7
2.
18
2
1
1
3.
4.
TKD-KBK-MARIBOR
7
4.
7
2.
14
2
0
0
4.
5.
Ilyo TKD SKP Kosice
10
3.
4
8.
14
1
2
1
5.
6.
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
5
6.
7
2.
12
0
3
3
6.
7.
Brčko
0
12.
7
2.
7
1
0
0
7.
8.
RUDAR
0
12.
7
2.
7
1
0
0
7.
9.
"NUR"
3
7.
3
9.
6
0
2
0
9.
10.
Forteca Korčula
2
8.
3
9.
5
0
1
2
10.
11.
MONTENEGRO STARS
1
9.
1
12.
2
0
0
2
11.
12.
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
0
12.
2
11.
2
0
0
2
11.
13.
Crni Labudovi
1
9.
0
13.
1
0
0
1
13.
14.
TIM BOSNA
1
9.
0
13.
1
0
0
1
13.
15.
Ozalj
0
12.
0
13.
0
0
0
0
15.
16.
Vinnytsia Taekwondo Federation
0
12.
0
13.
0
0
0
0
15.
Seniori , Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
25
1.
1
5.
26
3
1
2
1.
2.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
4
3.
7
1.
11
1
1
1
2.
3.
AZIJA
0
8.
7
1.
7
1
0
0
3.
4.
RUDAR
7
2.
0
7.
7
1
0
0
3.
5.
Forteca Korčula
3
4.
0
7.
3
0
1
0
5.
6.
PLOVANIJA-ZADAR
3
4.
0
7.
3
0
1
0
5.
7.
Tkd Ulcinj
0
8.
3
3.
3
0
1
0
5.
8.
Vinnytsia Taekwondo Federation
0
8.
3
3.
3
0
1
0
5.
9.
"DON"
1
6.
0
7.
1
0
0
1
9.
10.
"NUR"
1
6.
0
7.
1
0
0
1
9.
11.
MONTENEGRO STARS
0
8.
1
5.
1
0
0
1
9.
12.
Ilyo TKD SKP Kosice
0
8.
0
7.
0
0
0
0
12.