Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Korčula Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mali olimpijci - A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HALCHYNSKYI IHOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
M.OLI-A-M-30
2
2
62
0
38
2.
JAKOV PRIŽMIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-M-24
2
2
44
0
31
3.
ROBERT ŠIMUNOVIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-M-36
1
1
13
0
9
4.
FRANO CURAĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-M-30
2
1
33
0
-11
5.
BRUNO KNEZOVIĆ
POSKOK - POSUŠJE
M.OLI-A-M-30
2
1
30
0
-15
6.
IVAN MUŠIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-M-30
1
0
18
0
-2
7.
MATE ANZULOVIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-M-36
1
0
4
0
-9
8.
ALDIN VEISPAHIC
"NUR"
M.OLI-A-M-24
1
0
12
0
-10
9.
MATSERA LEONID
Vinnytsia Taekwondo Federation
M.OLI-A-M-30
1
0
9
0
-10
10.
BRANIMIR MARUŠIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-M-24
1
0
1
0
-21
Male olimpijke - A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA LALIKOVA
Ilyo TKD SKP Kosice
M.OLI-A-Ž-28
2
2
71
0
42
2.
AMELLA NUTI
Tkd Ulcinj
M.OLI-A-Ž-33
2
2
60
0
30
3.
ROMANENKO ANASTASIIA
Vinnytsia Taekwondo Federation
M.OLI-A-Ž-26
1
1
21
0
20
4.
LUCIJA DAJAK
Forteca Korčula
M.OLI-A-Ž+36
1
1
0
0
0
5.
ZARA RUNKO
Forteca Korčula
M.OLI-A-Ž+36
1
0
0
0
0
6.
NADIJA PETKOVIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-Ž-33
1
0
28
0
-10
7.
MARTA GRUBIŠIĆ
POSKOK - POSUŠJE
M.OLI-A-Ž-33
1
0
2
0
-20
8.
IVA ŠETKA
Cro Star - Mostar
M.OLI-A-Ž-26
1
0
1
0
-20
9.
BEATRICE SUK
Ilyo TKD SKP Kosice
M.OLI-A-Ž-28
1
0
24
0
-21
10.
ADINA ŠEHIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-A-Ž-28
1
0
5
0
-21
Mali olimpijci - B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TONI PRIŽMIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-B-M-22
2
2
51
0
29
2.
DANIEL LALIK
Ilyo TKD SKP Kosice
M.OLI-B-M-20
1
1
21
0
21
3.
FARIS OMERAGIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
M.OLI-B-M-18
1
1
27
0
15
4.
EMIN VEISPAHIC
"NUR"
M.OLI-B-M-18
2
1
12
0
-15
5.
JAKOV LALIC
AZIJA
M.OLI-B-M-18
1
0
0
0
0
6.
SAMI BEGANOVIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
M.OLI-B-M-22
1
0
18
0
-9
7.
MARKO ŠETKA
Cro Star - Mostar
M.OLI-B-M-22
1
0
4
0
-20
8.
ŠPIRO MUŠIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-B-M-20
1
0
0
0
-21
Male olimpijke - B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BARBARA PENAVIĆ
Cro Star - Mostar
M.OLI-B-Ž-26
1
1
28
0
20
2.
NINA PRIŽMIĆ
Forteca Korčula
M.OLI-B-Ž-20
1
1
2
0
1
3.
ANTONIA ŠEGEDIN
Forteca Korčula
M.OLI-B-Ž-20
2
1
3
0
0
4.
MIRYAM BERBEROVIĆ
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
M.OLI-B-Ž-20
1
0
1
0
-1
5.
EVA BOGOJE
Forteca Korčula
M.OLI-B-Ž-26
1
0
8
0
-20